16 přikázání

16 přikázní pro muže vedoucí k šťastnému vztahu a následně sexu

16přikázání

 1. Neodporuj své ženě
 2. Neodcházej z hádky pryč
 3. Když chceš mít sex nemluv o tom že už dlouho nic nebylo, nevyčítej nic ženě, ale snaž se během dne ženu jemně navnadit na večerní milování
 4. Nechtěj vždy být nejchytřejší
 5. Nechtěj za ženu řešit problém, kde není. Žena nepotřebuje řešení, chce se jen vypovídat. Když se s tebou dělí o osobní záležitosti, nestěžuje si, ale je to známka toho, že ti důvěřuje.
 6. Když je žena smutná, neptej se, co jí je, běž k ní, obejmi ji a řekni jí, jak moc jí to dnes sluší
 7. Když je žena samostatná, nemluv na ní, když něco dělá, ale požádej ji, ať si udělá chvilku, že s ní chceš něco probrat.
 8. Nenavrhuj ženě několik řešení, řekni jedno, ať jej posoudí sama
 9. Neskákej do řeči, když žena hovoří
 10. Neříkej jí, že to, jak se cítí, není pravda
 11. Když se otočíš za jinou ženou, vždy tu svou ženu pochval, že je krásnější
 12. Nikdy ji neříkej, že má zhubnout nebo že stárne
 13. Každý den ženě řekni něco pěkného – máš krásné oči, jsi hodná, dobře vaříš, sluší ti to, ani nepotřebuješ make-up, stále jsi krásná….
 14. Dej ženě dárek, ne na výročí nebo narozeniny, ale jen tak. Mnozí muži si myslí, že dárky musí být drahé. Ale žena více ocení, když jí přineseš luční kytičku (nevyhraješ, pokud si myslíš, že koupíš velký puget, pro ženu je to stále jen jedna květina, raději vezmi jednu růži a za pár dní další), malou čokoládu nebo něco vyrobíš sám – připravíš večeři, postaráš se o děti, uklidíš nádobí…. Nedávejte dárky do kuchyně, na úklid nebo zahradu pokud to není vášnivá kuchařka nebo zahradnice.Dejte jí dárek, který je jen pro ní. Žena je jiná než muž.
 15. Pro ženu je vždy nejdůležitější vztah, proto tak rády používají emoce a pocity a rády přehánějí. Např. „ už stokrát jsem…. děláš mi to pokaždé,nikdy…s tebou nepromluvím, neustále ….mi skáčeš do řeči… Neber to nikdy osobně. Žena už je taková od přírody. Vnímej její emoce, pocity a přehánění jako lásku. Váš vztah je díky tomu živější.
 16. Buď šťasten, když s tebou žena mluví, nebo na tebe křičí – je to znak toho, že tě má stále ráda. Až přestane mluvit nebo se na tebe zlobit, už o tebe nestojí a máš velký průser. Je dvakrát tak těžší napravit vztah než jej zkrášlit.

Zapamatuj si: Pokud nezvládneš udělat tvou ženu šťastnou, pak nezvládneš udělat šťastnou žádnou jinou ženu. Všechny jsou v jádru stejné. Nemáš kam utéct, pokud nechceš zůstat do své smrti sám.

Dopis od tvé ženydopis od tvé ženy

„Když tě poprosím, abys mi naslouchal, a ty mi začneš radit, pak jsi neudělal to, o co jsem tě požádala.
Když tě poprosím, abys mi naslouchal, a ty mi začneš vysvětlovat, proč bych se neměla cítit, tak jak se cítím, pak zraňuješ mé city.
Když tě poprosím, abys mi naslouchal, a ty si myslíš, že musíš udělat něco, abys dal do pořádku mé problémy, pak mě zklameš, ať už ti to zní jakkoli podivně.
Tak prosím, jen mi naslouchej. Jestli-že mi něco chceš říci, buď trpělivý. Pak ti slibuji, že budu naslouchat já tobě“.
PS: Když budu potřebovat tvou radu a pomoc, řeknu si o ní sama”.
Děkuji ti. Tvá žena

Jedna norská dívka kdysi řekla: “Dobrý posluchač má oči, do kterých se můžeš podívat. A tělo, kterého se můžeš dotknout – jestli-že chceš“. A každá žena chce.

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..