3+1 = drží muže při životě

Po 5-ti letém zkoumání, vyptávání se a ověřování u kterého bylo přítomno 8 657 mužů (dělala jsem si čárečky, a těch bylo), jsem dospěla k verdiktu, že muži ke svému spokojenému životu potřebují 3 + 1 hlavní věci. Opomineme základní věci, které potřebuje muž (a všichni živí tvorové) k udržení života, což jsou – vzduch, jídlo, voda, vyprazdňování.

3 + 1 = drží muže při životě

Aby muž mohl milovat, a cítil se být milován potřebuje:

 1. Cíl
 2. Sex
 3. Svobodu
 4. Hledání odpovědí

Než se pustím do podrobného analyzování 4 věcí, tak mi prosím dovolte zmínit se o tom, jak vnímám muže. Děkuji.

Muž je božské stvoření.

Přitom je to jen seskupení molekul do nějakého tvaru. No jo, ale ten tvar je pěkný a září z něj mnoho síly, které přitahují to druhé seskupení molekul – ženu.
Tomuto seskupení molekul říkáme tělo. V těle se zabydlelo něco, čemu říkáme duše. Tělo ­+ duše  muž. Jejda, málem bych zapomněla, ještě nám chybí se zmínit o těch různých drátkách, které jsou propleteny a říkáme jim mozek neboli rozum. Pro muže velmi důležitá pomůcka, hlavně pro 4 bod, který drží muže při životě. Dost analyzování.

Chlape, máš to u mě

Jako malá holka, a to mi vydrželo do mých 35 let, jsem záviděla mužům. Chtěla jsem být mužem. V mé hlavičce se zabydlel názor, že muži mají lehčí život. Dnes si to již nemyslím. Čím více s muži pracuji, tím více jsem radši ženou. Chvála Bohu, že žena prozřela a dokáže říci: „Moc si vás vážím a děkuji za vše, co pro nás děláte“.

zivotstantou

„Peckování“ ze všech stran

Nedávno byl u mě kamarád Martin, je mu 21 let. Prochází životními změnami a ztratil dívku, kterou měl a má rád. Povídali jsme si a náhle mi z úst vyšla slova: „V dnešní době to kluci nemáte lehké“. V tom jsem si uvědomila, jak moc je na muže tlačeno ze všech stran.

 1. Práce – podávat výkony, nejlépe na 150%. Zabývat se prací 20 hodin denně 7 dní v týdnu. Ty 4 hodiny vám nechají na spánek – jsou moc hodní, že? V mnoha případech i v době spánku pracujete.
 2. Partnerství – buší do vás ze všech stran, jak se máte chovat k ženám. Co vše, děláte špatně a jak to napravit, abyste si ženu zasloužili. Musíte jí každý den říkat, kam jdete, co budete dělat, jak moc jí to sluší, jak je pro vás důležitá, jaká je dobrá kuchařka, být jí oporou, dokázat jí a děti uživit, postarat se o účty, zajistit dovolenou, vzít jí na výlet, naslouchat jí, zvládat její emoce, neodporovat ženě, znát její měsíční cyklus, kupovat jí dárky, dotýkat se jí, milovat se s ní a dovést jí k orgasmům, udělat si na ní čas – atakdále atakdále.
 3. Děti – musíte si s nimi hrát, věnovat jim toho málo času, který zbývá – když ne, žena se na vás zlobí. (Je smutné, že mnoho žen využívá děti jako nástroj.) Musíte jim být příkladem, musíte je učit různým dovednostem, postarat se o ně, když vás potřebují a ještě v dospělosti jim pomáhat, vždyť jste jejich táta.
 4. Postavit dům, zasadit strom, pomáhat doma s úklidem, pokažené opravit
 5. Být zdravý, vtipný, usměvavý
 6. Mít dobré postavení, dost peněz, slušně se chovat, neprat se, nekřičet, neplakat
 7. Nepřepínat televizi, nekoukat do novin, nekoukat do blba, neválet se na gauči
 8. Chránit rodinu, město i stát

 

Velké probuzení

Když si tyto výše napsané body pročítám znovu, musím mužům ze srdce poděkovat.
„Vážený a milý muži, děkuji ti, za to, že mám tu čest sdílet život vedle tebe. Děkuji ti za mé procitnutí, za uvědomění si, co vše pro ženy a děti děláš. I když někdy sejdeš z cesty, nezlobím se a odpouštím ti, neboť jsi člověk, který má mnoho úkolů. Na svých bedrech neseš těžký náklad a musíš poznat svou moudrost a lásku, kterou od tebe potřebují slabší.
A prosím tě, když někdy já sejdu ze své cesty a budu se na tebe zlobit, odpusť mi, usměj se a obejmi mě, neboť v této chvíli jsem právě slabá a potřebuji tvou moudrost a lásku.”
Namaste – skláním se před tebou a děkuji ti.“

životstantrou, blog

 

Ženy, čtěte také

1 věc, která drží muže při životě – Svoboda

2 věc, která drží muže při životě – Sex

3 věc, která drží muže při životě –  Hledání odpovědí

4 věc, která drží muže při životě – Cíl

 

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..