Už bych to měl znát, je mi 53let

„Je mi 53 let a rozpadá se mi 3 vztah, proč? Vždyť už mám dost zkušeností se ženami. Krucinál,“ znělo z úst Pavla.

Mnoho z nás si říká, že zná ženy, a z jejich zkušeností pak přichází odpovědi, které se stávají takovým hlubokým prokletím, zarývajícím se do podvědomí každého, který toto slyší: „Ženy jsou komplikovaná stvoření, která nevědí, co vlastně chtějí.“

Pro mne je to věta, která říká:
„Nevěř ženám, nikdy je nepochopíš, jsou lhářky, nezajímej se o ně, nemiluj je.“

„My ženy jsme velmi jednoduché, potřebujeme jen dovolení být sama sebou, milovat a být milovány.“

 

 

Zní to jednoduše, ale jaký je význam, co tato věta vlastně znamená? Něco vám docvakne při čtení dále a více se opět dozvíte v sekci Klíč – Být sama sebou, Když žena miluje, Kdy cítí, že je milována?

Ptám se: „Co tě na ženě nejvíce žere?“

„Přijde domů z práce a hned spustí: „Tady je zase bordel (u nás na Moravě, tak říkáme nepořádku).“

„Milý Pavle, to neznamená, že se žena zlobí na nepořádek. Význam je někde jinde. Ona v tu chvíli potřebuje vypnout po namáhavém dni a volá po tvé lásce.“ „Když se tak stane příště, přijď k ní, obejmi ji, řekni ji, že ji vítáš doma nebo třeba, jak ji máš rád, nebo řekni, že se už může uvolnit a odpočinout si.“ „Najdi slova lásky.“

„To je nějak divné, ne. Když bych já řekl se vztekem, že mi někdo udělá binec, tak nechci, aby mě Lenka objala.“ S hloubavým pohledem odpovídá Pavel.

Tak to je, muž má svůj slovník a žena také. Pokud by Pavlova žena byla plně otevřená a bez velkých zranění, pak by jistě, když přijde domů unavená, neřekla tady je bordel, ale sdělila mu, že potřebuje jeho náruč a chvíli setrvat v lásce.

Jistě je pro muže jednodušší, když žena přesně řekne, po čem opravdu touží. Jenže, zatím je ještě mnoho žen „spících“ a ani si neuvědomují, že mají nějaké programy, kterými se řídí a na jejich vnitřní zranění (zklamání, bolest, odmítnutí, nepochopení aj.) se naučili nějak reagovat, většinou negativně a nepravdivě – tím se chrání před další bolestí. Tak je to naučené a „normální.“

Nemůžeme se a nesmíme se na ženy zlobit, musíme je pochopit a poznat také jejich slovník. To, co říkají není to samé, co cítí. Může se to zdát komplikované, ale není. Stačí jen naslouchat a poznat.

Milí moudří pánové, pokud máte doma ženu, která se často vzteká a křičí na vás neberte to až tak osobně. Věřte, že křičí pro lásku. Potřebuje vás, potřebuje vaši blízkost, objetí, pohlazení, pochopení – prostě cítit vaši lásku.

A zapamatujte si, že pokud žena křičí, pak ji na vás ještě záleží. Když přestane a jen vám odkývne, nebo jen volně odpoví nebo přestane mluvit, pak vězte, že ji na vás už nezáleží a je zde průser.

Pavel pochopil a udělal něco podle nového návodu, který zafungoval. Vím to, neboť mi druhý den zavolal a řekl mi, jak jsem úžasná (vždy tyto slova potěší každého člověka). Jenže pravda je taková, že on je úžasný. Dostal jen jiný pohled, nový návod, který použil a přesvědčil se, že funguje.(Pozor, nesmí jej brát jako dogma a jako jediný nástroj na vše.)

Otevřel své srdce, nevnímal slova ženy, ale hledal za nimi Lenčinu touhu po lásce – vyplatilo se.

Nyní jen musí vydržet a stále myslet na to, že žena staví lásku na 1. místo.

To znamená: „Za vším hledej lásku.“

Chcete více poznat ženin slovník? Jaké skutečnosti jsou uschovány za větami, které žena říká? Pak vejděte do členské sekce Klíč.

Nebojte, kdykoli se z ní můžete odhlásit.

Budou vám nápomocny k tomu:

  • abyste se příště vyhnuly zbytečným hádkám nebo odchodům z domu.
  • abyste již nemuseli vyslovovat ani potichu to hluboké prokletí, které se zaryje do podvědomí každého (muže, ženy, syna, dcery), který jej slyší: „Ženy jsou komplikovaná stvoření, která nevědí, co vlastně chtějí.“
  • abyste poznali ženy, tak, jak vám to maminka nemohla říci
  • abyste dosáhli klidu, spokojenosti, úcty a vzájemné lásky. Žena vám dá více lásky a také více sexu

 

 

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..