1 věc, která drží muže při životě - Svoboda

Šťastného a silného muže dělá žena, děti, rodina, naplňující práce, správný životní směr a hlavně jeho svoboda.

Volnost, kterou má zakódovanou ve své přirozenosti, ve svém zrození. Svobodu v rozhodování, v učení se, v získávání moudrosti, v nalezení svého místa v životě. Potřebuje volnost sám pro sebe. Čas pro své záliby, koníčky nebo jen tak být.

Pracovní svoboda

skutky, činy

Nejlépe se mužům pracuje, když mohou být a rozhodovat sami za sebe. Mohou si dělat práci, která je baví. Ne vždy tomu tak je a ne každý muž si troufne jít pracovat sám na sebe a svou rodinu. Je to větší makačka než se nechat zaměstnat. Ale i jako zaměstnanec muž potřebuje určitou svobodu - důvěru a úctu. Pokud tomu tak není, ztrácí muž sebejistotu.

Domácí svoboda

domácí svoboda

Muž velmi rád přepíná televizní kanály, aniž by se díval na program. V této chvíli prožívá svou volnost, jeho mozek nepracuje, jen odpočívá. Nachází se v prostoru ničeho.

Když jde na nějaký zápas- fotbal, hokej nebo box – vyřádí se jako malý chlapec. Svou nahromaděnou negativní energii vybije křikem, potká se se svým kmenem mužů, sdílí s nimi své pocity a hlavně cítí svou svobodu.
Svoboda je být sám se sebou, nedělat nic, nepřemýšlet, nebo dělat věci, které muže naplňují a kterými moudří a to vše, bez sebemenšího pocitu provinění.

Partnerská svoboda

partnerská svoboda

Mnohokrát se muži o ní vyjádřili jako o nezávislosti. „Nechci, aby žena byla na mě závislá. Nejde o to, že má mít žena své peníze, i když každý příjem se hodí, ale spíš o to, aby se stále neptala, kam jdu, co budu dělat, s kým jsem byl, v kolik přijdu, co jsme dělali a mnoho dalších otázek.“

Milé ženy, muži opravdu nechtějí být v tomhle vašimi dětmi. Potřebují svou vlastní svobodu a ne výslech. Nechte jim jejich vlastní prostor. Čím více volnosti jim dáte, tím raději se budou k vám vracet. Mají vás rádi i děti, jen občas potřebují vypnout. Jejich maminky je určitě vyslýchaly, ale vy jste jejich ženy, partnerky. Vzpomeňte si na krásnou píseň od Michala Tučného – Báječná ženská.

Milí pánové, prosím vás, neberte vždy „výslech“, jako to, že vás chce mít žena pod kontrolou. Žena je od přírody zvídavá a opatrovnická. Potřebuje znát, kde jste, ne pro to, aby vás mohla kontrolovat, ale pro svůj klid na duši. Jiný důvod může být to, že si ráda povídá, možná ani nevnímá vaše odpovědi, ale jen to, že jí věnujete pozornost a nic netajíte. Ale pozor, ví, kdy lžete.
No a možná se zamyslete nad tím, jak by bylo vám, kdyby žena odešla z domu, a vy nevíte, kde je a kdy přijde?

Cítíte ženskou závislost

Žena je na muži závislá v mnoha případech finančně, zvláště pokud jsou malé děti. S tím musí muž počítat, jinak s ženou nenavazujte vztah a nemějte s ní děti. Jako správný muž – musíte rodinu zabezpečit, než bude žena schopná si pomoci sama.
Co se týká závislosti již zmíněné výše? Jestliže se žena ustavičně domáhá toho, že chce znát vše – kde jste, kdy přijdete…… je to z důvodu, že má malou sebedůvěru a sebejistotu. Poznáte to také podle toho, že se nepřijímá taková, jaká je a stále na sobě hledá nějaké chyby nebo chyby na druhých.
Proč to tak je? No, žena prožila nepříjemné věci – v dětství, v dospívání nebo v dospělosti. Každý máme nějakou tu bolístku.

 V tom případě vám poradím jako žena –
pokud vám záleží na vašem vztahu, tak prosím i za vaší ženu – pomozte jí.

  • Dávejte jí najevo svou lásku
  • Buďte s ní opravdově
  • Podpořte jí v její kráse
  • Vnímejte její pocity
  • Naslouchejte jí
  • Mluvte jejím jazykem lásky
  • Podporujte jí v jejím vlastním životě
  • Nekritizujte jí, vše se dá říci i jinak
  • Poděkujte jí za vše, co pro vás udělá
  • Když vás bude vyslýchat, řekněte třeba: „Mám tě rád a obdivuji tvou trpělivost se mnou a také vím, že máš o mě strach, ale nemusíš, jdu tam a tam……“. Tím vyjádříte svou lásku a úctu k ní (posílíte její sebevědomí, zjemníte strach) a postupem času se bude žena ptát méně a méně. Nic vám to neudělá a nic se vám nestane, pokud použijete krásná uklidňující slova. Váš vztah se bude zjemňovat a krásnět a ženě pomůžete najít sebedůvěru i důvěru ve vás.

Děkuji, za vaší pomoc nám ženám.

Ženy, když vám muž projevuje lásku, potřebuje sex. Potřebuje se milovat a potřebuje vaší pozornost k jeho mužství. Pokud jej milujete, dopřejte mu pocit jistoty skrze jeho penis – tam má muž srdce. Zní to třeba divně, ale je to pravda.

 

Pokračujeme dále v tom, co muži potřebují

2 věc - Sex

3 věcHledání odpovědi

4 věcCíl