4 věc, která drží muže při životě - Cíl

Muž potřebuje mít dlouhodobý cíl. Můžeme jej nazývat – přání, touhy, směr nebo jít za svým snem.

Když muž nemá cíl, umírá on sám i jeho rodina.

Muž bez cíle, je jako ryba bez vody. Tato ryba umírá, stejně jako muži, kteří nemají žádný velký cíl. Jdou jen do práce, nějak jí přečkají, pak domů k televizi a spát. Sem tam si život okoření nějakou hádkou, pivečkem nebo fotbalem. Nic víc. A tak pomalu umírají, aniž by vůbec kdy žili.

Takže muži, najděte svůj směr a velký cíl. Z nějž pramení ty malé cíle. Víte, že je mnoho věcí, které můžete dělat a v mnoha směrech se zdokonalovat.

Jeden nejrozšířenější směr, u kterého muži v mnoha případech klopýtají, jsou vztahy. Jenže, čím více je budete rozvíjet, tím více se vám bude dařit i v jiných oblastech života. Vše je navzájem propleteno. Také jeden výzkum(nepamatuji si podrobnosti) ukázal, že cca 80% svého života strávíte v práci a 20% máte na soukromý život. Jenže těch 20% vás drží při životě a dodává vám sílu, plnit své závazky, vytvářet hodnoty a přispívat světu svou silou a rozumem.

Co je těch 20%?

- ženaRodina
- děti
- rodina – maminka, otec….
- kamarádi a přátelé
- volný čas pro sebe
- sdílení s muži – fotbal aj.
- no a láska, emoce, klid, samota, moudrost
- nesmíme opomenout – plnění svých snů

 

 

 

Nemáte cíl?

Najděte si jej a uvidíte, jak ožijete. Budete se cítit krásně a vše vám půjde od ruky. Když potkáte nějakou překážku, nezoufejte, nesmíte se hned vzdát. Přijměte jí jako výzvu a odstraňte jí. Věřte mi, že na to máte. Muži dokážou velké věci, když opravdu chtějí.

 

 

Pokračujeme dále v tom, co muži potřebují

1 věc - Svoboda

2 věc - Sex

3 věcHledání odpovědi