Co dělat, když slyšíte: „Za všechno můžeš jenom ty.“

Žijete s mužem (ženou), který tvrdí a je přesvědčen, že nemá žádné problémy, které by si táhl s sebou z dětství (emocionální naprogramování). Odmítá jakýkoli názor od vás i od jiných. On je perfektní a nic nemusí měnit a nějaký osobní rozvoj už nepotřebuje.

Každý den se hádáte a skončí to tím, že vy se máte léčit, pracovat na chybách a zlepšovat se tak, abyste dosáhli jeho úrovně jasnosti a osvícení. On totiž už osvícený je, nemá žádný problém a všechno ví (proto se spolu hádáte. Kdyby byl osvícený, nehádá se, ale poskytne vám lásku.).

V tomto případě je to velmi jednoduché. Stačí udělat jen tři kroky:

  1. Projděte pokoj za pokojem, v každém se zastavte, otevřete všechny skříně a šuplíky, vytáhněte z nich svoje věci. Otevřete kufry a tašky a vše, co vám patří do nich dejte.
  2. Najděte papír a propisku, posaďte se a napište: „Pěkný den pane „Dokonalý“, chci ti s klidným srdcem říci, že mě dnes osvítilo a dosáhla jsem konečně úrovně jasnosti. Už se mi rozsvítilo a je mi jasné, že jsi samolibý a sobecký člověk s větší poruchou chování. A protože mě osvítilo, odcházím od tebe. Děkuji moc za to, že jsi mi pomohl najít osvícení a jasnost. Také díl svobody. Měj se krásně a užívej si svého života.“
  3. Tento dopis dejte na místo, které nepřehlédne, třeba do ledničky nebo koupelny. Zavolejte taxi, vezměte tašky a kufry. Pokud máte své auto, tak vezměte klíče, tašky, kufry, zabouchněte dveře, nastartujte a jeďte vpřed. Ne, aby vás napadlo se ohlížet.

Jestli jste chtěli jinou odpověď, tak tu bohužel nemám.

Pokud nesouhlasíte s návodem, pak zůstaňte ve vztahu s tímto sebestředným mužem (ženou), ale nestěžujte si. Jestli najdete jinou odpověď a podaří se vám ho (ji) změnit, pak mi dejte vědět, velmi ráda změním názor a přiučím se. Moc ráda bych se mýlila.

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..