Čtvrtá dimenze

Čtvrtá dimenze se nazývá místo mimo naše běžné prožívání a vnímání.
Masáž obličeje, dutiny ústní, nosu, uší a meditace Limbický otisk.....
Nedá se popsat, musí se zažít!

Tento den je pro ty, kteří mají chuť dotknout se mimosmyslového vnímání. Kurz je pro jednotlivce i páry, tak pro maséry, terapeuty, kteří se chtějí hlouběji ponořit do tajů meditací.

Poznání prvotního

Záměrem je uvést vás do vnitřního hlubokého klidu a pohody. Dotknout se naladění na vaší intuici a probudit všechny vaše smysly. V meditaci přepsat prvotní prožitky při narození a dospívání.

Naučíme vás masáž dutiny ústní, uší a nosu. Jen tak mimochodem, víte o tom, že maminka a tatínek mohou skrze masáž svého nosu léčit rýmu u malého dítěte?
Prožijete si krásnou řízenou meditaci Limbický otisk u které si jemně přepíšete staré vzorce. To, co prožíváme v těle maminky a první dny po narození mají velký vliv na náš další život. Díky meditaci Limbický otisk můžeme vše změnit v krásný prožitek.
Během semináře obohatíte svůj život o hlubokou relaxaci a ukotvení se v sobě.

Co Vás předáme?

  • Teoretická část – vliv masáže na naše vnímání a tělo
  • Masáž očí, úst, uší, nosu
  • Cvičení pro štěstí a smích
  • Probuzení smyslů – hnat, čich, chuť, zrak, sluch
  • Terapeutickou léčivou meditaci – Limbický otisk
Důležité pro vás i nás

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje