Síla vědomého doteku

aneb
znovu§zrození úcty a intimity

"Objev svou sílu".

Něžný a laskavý dotek, který přijímáme i dáváme, nás vede k hlubokému uvolnění a otevření se, posiluje naší základní životní sílu.

Vědomé doteky jsou základním prostředkem vedoucím k osobnímu i partnerskému naplněnému životu..

Toužíme po nich a potřebujeme je všichni: důvěru, úctu a intimitu, které jsou základem pro spokojený život a šťastné partnerství. S nimi jde ruku v ruce láska.

Umění vědomého doteku a jejich každodenní používání prohlubuje a probouzí více lásky. V každém z nás roste důvěra v sebe i druhé, úcta se rozšiřuje do okolního světa a sdílení pravdy, posiluje duševní i fyzické zdraví. Stáváme se klidnějšími a ... (další si již doplníte sami vlastním poznáním).

Úcta, Důvěra, Intimita

Můžete si domluvit individuální výuku.


Doteky, které otevřou dveře k celistvosti

V hloubi srdce toužíme po krásných dotecích otevírajících nás intimitě a úctě, sdílení a prožívání. 

Tyto dny jsou věnované jednotlivcům i párům, kteří touží hlouběji se ponořit do tajů svého i partnerova těla. Jsou pro všechny bez ohledu vzdělání či zaměstnání.

Absolvováním kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

"Probuď lásku k sobě i druhým."

Tak jako vzduch přináší nový nádech, tak doteky přinášejí:

  • Úctu, Důvěru, Smyslnost
  • Poznání vlastního těla
  • Vnitřní klid a mír
  • Probouzení k životu
  • Poznání uložených traumat
  • Odstranění masek, které nosíme
  • Uvolnění emocí
  • Radost, Lásku, Volnost

Na co se můžeš těšit?

♣ poznání a význam doteků
♣ emoční doteky
♣ rituál úcty a důvěry
♣ smyslná senzuální masáž těla
♣ vnitřní sílu probudí meditace
♣ dávání i přijímání doteků
♣ bytí v přítomném okamžiku
♣ uvolnění napětí, těla a energie
♣ práce s dechem
♣ mnoho vlastních prožitků
♣ posílení sebeúcty
♣ čas na sdílení a otázky

Výhody práce ve skupině
Důležité pro vás i nás

Kdy:

16. - 17. 2. 2019

Kde:

Čas:

so: 10 - 19 hod.
ne: 10 - 17 hod.

Cena:

2 500,- Kč/os.
4 100,-Kč/pár.

Výuka, skripta, nealko, káva, čaj

Možnost přespání (50,- Kč/os.)

Píši účastníci

Báječný kurz Doteků jsem absolvovala s mou 9 letou dcerou. Během 2 denního kurzu jsem obdržela tolik lásky, jemnosti, oddanosti a důvěry ze strany mužů, kterou jsem nepoznala ve všech svých partnerských vztazích dohromady a to mi je už 38 let. Dcera se díky kurzu konečně smířila s rozvodem rodičů, který proběhl už před 6 lety. Kurz doporučuji všem, kteří se nebojí/chtějí otevřít své srdce druhým lidem a cítit tak, že jsou bezpodmínečně milováni a přijati. Moc děkuji všem účastníkům kurzu za možnost sdílení všeho dobrého i zlého, co v životě prožili. Díky tomu jsem zjistila, že nás spojuje mnoho společného.

Markéta

Chtěla bych ti neskutečně poděkovat za to, co jsi mi umožnila poznat a objevit v sobě během víkendu vědomého doteku.Cítím se velmi šťastná po moc dlouhé době. když ještě pořád pláču, ale cítím, že to potřebuji...... Mám ještě dlouhou cestu před sebou abych došla Domů. Ale díky tvé krásné duši otvírám nové obzory. Děkuji, jsi úžasná. Dobrou noc Míša.

Michaela

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje