Síla vědomého doteku 2

aneb
pojďme hlouběji

"Čím více víš, tím více dáš".

Pokračovací víkend pro maséry celostní smyslné masáže, na kterém půjdeme hlouběji k nastartování samoléčení těla i mysli. 

Vše, co se zde naučíte, můžete používat u různých druhů masáží a také mnohé využijete v rodině.

 


Co vás čeká?

♣ Doteky harmonie - meridiány

♣ Práce s energií

♣ Cvičení k rozproudění energie v těle a pro úsměv

♣ Techniky zaměřené na probuzení jednotlivých částí těla, mysli a srdce

♣ Aromaterapie

♣ Reichiánské dýchání

♣ Antistresová masáž

♣ Práce s bloky (spasmy aj.) na těle

♣ Je vyhrazen čas pro otázky a odpovědi

Průběh kurzu

Kdy:

18. - 19. 5. 2019

Kde:

Čas:

so: 10 - 19 hod.
ne: 10 - 14 hod.

Cena:

2 500,- Kč/os.

výuka, skripta, nealko, káva, čaj

Je možnost přespání (50,- Kč/os.)

Cílem obou seminářů "Síla vědomého doteku" je:

  • Probudit své vlastní tělo k vyšším prožitkům a úctě
  • Najít v sobě více lásky, něhy a smyslnosti
  • Dojít k plnému uvolnění
  • Navodit tělo i mysl k samoléčbě
  • Vyvážit dávání a přijímání
  • Pocítit bytí v přítomném okamžiku
  • Procítit a naučit se léčivým dotekům
  • Přenést si vše do každodenního života
  • Zvýšit pocity důvěry a sebedůvěry
  • S čistým svědomím a srdcem pomáhat potřebným

Mým přáním je, abyste odcházeli s volností v těle, s jiskrou v očích, se štěstím v srdci, aby vaše bytost zářila do všech světových stran a hlavně plní nových dovedností.


Píši účastníci

Báječný kurz Doteků jsem absolvovala s mou 9 letou dcerou. Během 2 denního kurzu jsem obdržela tolik lásky, jemnosti, oddanosti a důvěry ze strany mužů, kterou jsem nepoznala ve všech svých partnerských vztazích dohromady a to mi je už 38 let. Dcera se díky kurzu konečně smířila s rozvodem rodičů, který proběhl už před 6 lety. Kurz doporučuji všem, kteří se nebojí/chtějí otevřít své srdce druhým lidem a cítit tak, že jsou bezpodmínečně milováni a přijati. Moc děkuji všem účastníkům kurzu za možnost sdílení všeho dobrého i zlého, co v životě prožili. Díky tomu jsem zjistila, že nás spojuje mnoho společného.

Markéta

Chtěla bych ti neskutečně poděkovat za to, co jsi mi umožnila poznat a objevit v sobě během víkendu vědomého doteku.Cítím se velmi šťastná po moc dlouhé době. když ještě pořád pláču, ale cítím, že to potřebuji...... Mám ještě dlouhou cestu před sebou abych došla Domů. Ale díky tvé krásné duši otvírám nové obzory. Děkuji, jsi úžasná. Dobrou noc Míša.

Michaela

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje