Škola celostní smyslné (tantra) masáže

"Najdi svou sílu a moudrost sexuality - CESTA TRANSFORMACE."

Celostní smyslná masáž je mnohem víc než pouhá masáž. Nejsou to pouze nějaké doteky, je to „umělecké dílo“ skrze které rosteme. Řadíme celostní smyslnou senzuální masáž k velmi důležitému procesu a posunu v osobním rozvoji. Přináší nám poznání vlastního těla, respektu k němu a pocity přijetí sebe sama ve své hluboké podstatě. Celostní smyslná senzuální masáž sjednocuje člověka. Jeho tělo, mysl i duše se stává jedním = celistvost.

"S klidným srdcem říkám, že je to léčebný proces u kterého si uvědomujeme náš vlastní život."

Ve Škole celostní smyslné masáže si ukážeme postupy a dovednosti, které vedou k celistvosti. Setkáte se s láskyplnými doteky, v jejich mnoha podobách, které probouzí každičkou buňku v těle. Ti, jenž navštěvují školu celostní smyslné senzuální masáže se učí milovat a přijímat sebe i druhé. Společně se také učí vytvářet jasné hranice, podporu a bezpečí v oblasti intimity.

Můžete si domluvit individuální výuku.

Celostní smyslnou senzuální masáž u nás v Čechách známe pod názvem tantrická masáž. Již se ji naučili tisíce laiků i profesionálů. A proč? Protože je to krásné dobrodružství za poznáním sebe sama i druhých lidí. Dobrodružství, které vás nutí vyjít z komfortní zóny, z jistoty a strachu a ochutnat nepoznané. Kurzy navštěvují jednotlivci i páry, neboť je jim inspirací pro intimní život. 

Proč…

Celostní – protože probouzíme celé tělo, mysl, srdce i duši.
Smyslná – nejen, že jsou doteky jemné až extatické, ale masáž má velký smysl pro život člověka.
Senzuální – probouzí všechny smysly i vášeň a chuť k sexu.
Masáž – láskyplné harmonické doteky.

Inspirováno moudrosti: Tao, Tantry, Šamanismus, životem....

Můžete zvolit individuální výuku.

Na konci kurzu získáte certifikát o absolvování. 


Podívej se na nabídku kurzů


Kurzy jsou pro jednotlivce i páry, laiky i profesionály.

Škola celostní smyslné masáže

8-mi denní cesta transformace. Překroč své nynější hranice a vykroč na dobrodružnou cestu skrze své tělo do hlubin duše. Přijetím vlastního těla obohať svůj i partnerský život. Poznej sílu vědomého doteku, otevři se lásce a poznej smysl a význam vyšší sexuality....

Joni a lingam - masáž intimních míst

Jeden z nejintenzivnějších kurzů. Hluboké poznání vlastní i partnerovi roviny sexuální. Láskyplná pozornost intimním orgánům ženy i muže nás čistí od starých bolestí, jenž máme ze sexu. Otvírá nás k poznání nové rozkoše a potěšení. Poznáš kolik významů ukrývá slovo sex a jak můžeš životní sexuální energii rozvíjet ku prospěchu svému a druhých. 

Procitnutím k potěšení

Vaginální mapování a mapování mužství.  Mapování je jedna z nejefektivnějších cest vedoucích k léčení starých i hluboce  uložených traumat v těle, na penisu (lingamu), vulvě a vagíně (jóni). Milování je vrcholným vyjádřením lásky. Jestliže nám cokoli brání v prožívání vlastní sexuality, pak nelze lásku plně prožívat. Terapie mapování je jemná technika, která nás prožívání a vášni otevírá..... 

Síla vědomého doteku

Znovu§zrození úcty a intimity. V hloubi srdce toužíme po krásných dotecích otevírajících nás intimitě a úctě, sdílení a prožívání. Láskyplný dotek přináší důvěru, soucítění, vnitřní klid a mír. Základní pilíře pro spokojený  a naplněný život. Přijď, poznej je, prociť a dávej, neboť..... 

Píši účastníci

Veľmi prínosný a obohacujúci bol 5-dňový kurz s Adriankou. Nie len pre prácu maséra/masérky, ale aj pre náš vzťah s mojim priateľom keďže sme tam boli spolu. Priateľ sa naučil vďaka Adri vnímať ženu ako takú a lepšie rozumieť jej pocitom a túžbam. Samozrejme človek ktorý ide na takýto kurz, mal by ísť z vlastného presvedčenia, inak to nemusí mať taký požadovaný efekt. Priestory na výuku boli podľa našich predstáv. Vybavenie bolo kompletné. Kávička,čajík a niečo na chrumkanie bolo nonstop zabezpečené. Teda Adri je aj výborná hostiteľka. Varila nám rôzne dobroty. Spali sme síce na matračkách, ale v tom by som žiaden problém nehľadala, práve naopak. Pripomenulo nám to staré dobré časy. Výučbu viedla veľmi profesionálne, nenásilne a pritom ľudsky. To znamená, že vedela odpovedať na všetky otázky a ak sme aj na niečo zabudli, alebo sme to preskočili, tak sme sa k tomu vrátili. Stávalo sa, že sme žiadnu otázku položiť nemuseli a Adri nám to videla na očiach. A keďže sme boli na kurz prihlásení rôzni ľudia, snažila sa nám všetkým vyhovieť a vyjsť v ústrety. S priateľom sme si istý, že ešte minimálne na jeden kurz k Adri prídeme. Je to veľmi úžasná, milá, vnímavá, ľudská, prívetivá, prispôsobivá, trpezlivá a skúsená žena. Ďakujeme Ti Adri.

Oli a Rasťo

Již jsem byl na několika seminářích, vždy byly jiné. U tebe to bylo úplně jiné, překvapivé a milé. Byla jsi s námi všemi stále, odpovídala na všechny otázky, učila nás s láskou, jídlo pro nás vařila a bylo chutné, snídani i večeři připravovala, pohoštění přes den. Tolik času a všechno klapalo. Výuka s citem a také s humorem, každého jsi ve své podstatě odhadla. Nejen to, že jsi nás naučila celotělové smyslné masáže, to jak přistupovat k ženě i muži, jak je to se vlastní i partnerčinou sexualitou...., ale ještě k tomu, jsi odhalila naše vlastní slabiny a síly na které se máme zaměřit. To, že jsi šla s námi zapařit, tak to byla síla, všichni přednášející nebo učitelé odejdou, ale ty jdeš s námi. Prostě týden jako doma s přáteli. Za to moc děkuji, to jsem potřeboval.

René

„Velmi mi záleží na tom, aby každý účastník získal co nejvíc užitečných informací a aby budoucí maséři byli opravdu skvělí, aby je jejich práce naplňovala a vytvářela jim radost.

Proto, každého absolventa prosím, aby nezůstával jen u toho, co ví teď, ale aby se rozvíjel dále.  
Tantry v překladu jsou „učení se, sjednocení“.
Moudrosti, které objevíte, jsou pro vás samotné i pro ty, kterým je předáváte. Tyto moudrosti se musí žít a prožívat."

Ajka

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje