Škola celostní smyslné (tantra) masáže

6 denní cesta transformace

"Najdi sebe, svou sílu a moudrost sexuality."

Tento šestidenní kurz je určen pro ty, kteří se celotělovým smyslným (tantrickým) masážích chtějí věnovat nebo si jen obohatit soukromý život a dovědět se více o vědomých dotecích a posvátné síle sexuality.

Pro maséry, terapeuty, muže, ženy i páry.
Intenzivně se budeme věnovat rituálu, celostní smyslné masáži těla, intimních míst, obličeje, hlavy a probouzením smyslů. 

Můžete se jí naučit a zvolit individuální výuku.

Na konci kurzu získáte certifikát o absolvování. 

Kdy:

17 -22. 4. 2019

Kde:

Čas:

st: 18 - 21 hod.
další: 10 - 21hod.
po: 10 - 14 hod.

Cena:

  8 150,- Kč/os.
13 800,- Kč/pár.

Jídlo, spaní:

 1 000,-Kč/os.
viz, pod fotkou

Co se naučíte?

 • Rituál plný úcty
 • Doteky - druhy a jejich význam
 • Celotělovou smyslnou senzuální masáž
 • Intimní masáž - joni a lingam
 • Masáž 13 komnaty - prostata a rozetka
 • Masáž 4 dimenze - obličej, dutina ústní, nos, uši
 • Zažijete meditaci Limbický otisk
 • Probudíme smysly - sluch, hmat, zrak, chuť
 • Jak komunikovat s klienty - budoucí maséři
 • Cvičení na posílení pánevního dna
 • Meditace a rituály 
 • Malá zkouška

Stravovat se můžete sami nebo přispět na jídlo a sdílet tento čas s námi. 
Můžete přespat na místě nebo si najít hotel v blízkosti. Doporučím hotel v emailu po přihlášení.
Co si vzít s sebou vám přijde po přihlášení emailem.

Píši účastníci

Veľmi prínosný a obohacujúci bol 5-dňový kurz s Adriankou. Nie len pre prácu maséra/masérky, ale aj pre náš vzťah s mojim priateľom keďže sme tam boli spolu. Priateľ sa naučil vďaka Adri vnímať ženu ako takú a lepšie rozumieť jej pocitom a túžbam. Samozrejme človek ktorý ide na takýto kurz, mal by ísť z vlastného presvedčenia, inak to nemusí mať taký požadovaný efekt. Priestory na výuku boli podľa našich predstáv. Vybavenie bolo kompletné. Kávička,čajík a niečo na chrumkanie bolo nonstop zabezpečené. Teda Adri je aj výborná hostiteľka. Varila nám rôzne dobroty. Spali sme síce na matračkách, ale v tom by som žiaden problém nehľadala, práve naopak. Pripomenulo nám to staré dobré časy. Výučbu viedla veľmi profesionálne, nenásilne a pritom ľudsky. To znamená, že vedela odpovedať na všetky otázky a ak sme aj na niečo zabudli, alebo sme to preskočili, tak sme sa k tomu vrátili. Stávalo sa, že sme žiadnu otázku položiť nemuseli a Adri nám to videla na očiach. A keďže sme boli na kurz prihlásení rôzni ľudia, snažila sa nám všetkým vyhovieť a vyjsť v ústrety. S priateľom sme si istý, že ešte minimálne na jeden kurz k Adri prídeme. Je to veľmi úžasná, milá, vnímavá, ľudská, prívetivá, prispôsobivá, trpezlivá a skúsená žena. Ďakujeme Ti Adri.

Oli a Rasťo

Již jsem byl na několika seminářích, vždy byly jiné. U tebe to bylo úplně jiné, překvapivé a milé. Byla jsi s námi všemi stále, odpovídala na všechny otázky, učila nás s láskou, jídlo pro nás vařila a bylo chutné, snídani i večeři připravovala, pohoštění přes den. Tolik času a všechno klapalo. Výuka s citem a také s humorem, každého jsi ve své podstatě odhadla. Nejen to, že jsi nás naučila celotělové smyslné masáže, to jak přistupovat k ženě i muži, jak je to se vlastní i partnerčinou sexualitou...., ale ještě k tomu, jsi odhalila naše vlastní slabiny a síly na které se máme zaměřit. To, že jsi šla s námi zapařit, tak to byla síla, všichni přednášející nebo učitelé odejdou, ale ty jdeš s námi. Prostě týden jako doma s přáteli. Za to moc děkuji, to jsme potřeboval.

René

Průběh kurzu

Velmi intenzivní kurz pro osobní rozvoj a následně také partnerský. V těchto 6 dnech se ponoříte do tajů "Doteků" a to nejen na úrovni fyzické, ale také duchovní a emocionální. Naučíte se a procítíte sami na sobě sílu celotělové senzuální masáže, ve které se synchronizovaně používají doteky 5 elementů, jemných pomůcek; jako jsou peříčka, kožešinky aj. Poznáte svou vlastní sexualitu a jaké jsou rozdíly ve vnímání muže a ženy. Naučíte se krásnou jemnou masáž intimních míst, která je obohacením a léčivým prostředkem. Vejdete do 13 komnaty u masáže prostaty a rozetky (zadeček ženy), v této komnatě je ukryto mnoho potlačených emocí a vzpomínek. Čeká vás uvolňující a zajímavá masáž obličeje, úst, nosu, uší. Probudíte všechny své smysly - hmat, čich, sluch, chuť, během krásného rituálu Probouzení. Oživíte a spojíte se se svým tělem, emocemi i duší pomocí meditací a cvičení. Nebude chybět ani nádherná a velmi hluboká meditace Limbický otisk

V průběhu celého semináře jsem k dispozici ohledně otázek. Žádná otázka není zbytečná nebo hloupá. Jak říkala má maminka: "Moudrý se ptá i 3 krát."

To, jestli se zúčastníte praktické části je jen na Vašem svobodném rozhodnutí. 

Celý kurz probíhá na masérnách a tam se také spí, nebo u mě doma. Pokud jste náročnější, pak si můžete zvolit hotel. 

 

Důležité pro vás i nás
Výhody práce ve skupině

„Velmi mi záleží na tom, aby každý účastník získal co nejvíc užitečných informací a aby budoucí maséři byli opravdu skvělí, aby je jejich práce naplňovala a vytvářela radost jim i druhým.

Proto, každého absolventa prosím, aby nezůstával jen u toho, co ví teď, ale aby se rozvíjel dále.  Tantry v překladu jsou „učení se o sjednocení“.
Moudrosti, které objevíte, jsou pro vás samotné i pro ty, kterým je předáváte. Tyto moudrosti se musí žít a prožívat."

Ajka

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje