Masáž intimních míst - Joni a Lingam

Prožívej svou rozkoš a poznej rozmanitost orgasmů.

V sanskrtu se vulvě a vagíně říká Jóni, penisu Lingam.

Úžasný víkend, jeden z nejintenzivnějších seminářů. Získáváte velmi obohacující informace o vlastní i partnerově sexualitě. Informace, které vás opravdu rodiče ani "učitelé" nemohli předat.

Kurz je pro jednotlivce, páry, maséry, terapeuty, kteří se chtějí dovědět více informací o intimní masáži žen a mužů. Poznat rozdíly v přístupu k mužskému a ženskému pohlaví.


Přínos tobě a tvému sexuálnímu prožívání

Poznáš sexualitu obou pohlaví z jiného nového úhlu, rozšíří se ti obzor v sexu, získáš úctu k pohlavním orgánům a odneseš si mnoho dovedností, jak se dotýkat vagíny ženy, tak, aby si užívala rozkoše a otevřela se jí. Jak se dotýkat mužského penisu, tak, aby se více otevřel lásce a byl schopen plně uspokojit ženu. neboť muž se naučí zdravě oddalovat ejakulaci. 

Hlouběji se ponoříš do tajů svého i partnerova prožívání, k vyšší extázi.
Výuka probíhá v intimním prostředí naší masérny v omezeném počtu 1O osob.

Jak se radovat z jóni a lingamu. 

Co tě čeká?

  • Větší porozumění sami sobě a svému sexuálnímu prožívání
  • Větší pochopení k opačnému pohlaví
  • Poznáš rozdílný přístupu při intimních dotecích u mužů a žen
  • Naučíš se masáž ženského a mužského pohlaví: joni a lingam
  • Naučíš se vědomě pracovat s vlastní sexuální energií
  • Ukážeme si, jak rozšiřovat potěšení do celého těla
  • Dozvíš se, jak využívat sexuální energii v životě
  • Cviky na pánevní dno
Průběh semináře
Výhody práce ve skupině
Důležité pro vás i nás

Kdy:

4. - 5. 5. 2019

Kde:

Čas:

so: 10 - 19 hod.
ne: 10 - 14 hod.

Cena:

2 500,- Kč/os.
4 100,-Kč/pár.

 Výuka, skripta, nealko, káva, čaj.

Je možnost přespání (50,- Kč/os.)

Můžete se také zúčastnit jen jednoho dne. V sobotu intimní masáž jóni - poznáváme do hloubky ženskou intimitu a sexualitu. V neděli se učíme intimní masáž lingamu - poznáváme do hloubky mužskou intimitu a sexualitu.  Cena jednoho dne        1 500,- Kč/osoba.

Píši účastníci

René a Adri, chceme vám moc poděkovat za víkend (píši i za Petru), který jsme s vámi a ostatními strávili. Neuměli jsme si představit, co vše se bude dít a když jste řekli, že se budeme hned na místě masírovat po tom, co nám masáže intimních míst ukážete, tak jsme oba znejistěli. Ale postupem času - jak jste mluvili a celková atmosféra - nás opouštěl stud. Přesvědčilo nás také to, jak jste v pohodě, když masáž ukazujete, uvědomili jsme si, že se vlastně není za co stydět a mít obavy. Že sexualita je přirozená, že milování a intimita je přirozená. A to, jak jsi mluvila, když jsme masírovali ženy, bylo úžasné. Cítil jsem velkou úctu k Petře a k její jóni - nikdy jsem si nepředstavoval, že to zažiji. Děkujeme za to, co jste nám předali. Moc si toho vážíme. Ríša

Richard a Petra

Adriano, znovu díky za velmi posilující a výživný víkend výuky Joni a Lingam. Mnoho nových a poučných informací. Kdyby jsme se místo zlomků učili o svém vlastním těle, o sexualitě a jak s ní zacházet (tak jak to učíte vy), tak by svět byl určitě jinde, než je dnes. Nebylo by tolik hádek ve vztahu a tolik zbytečných rozvodů - jen díky nedorozumění nebo pýchy. Určitě budu vše praktikovat i v soukromí. Děkuji za vše, jsem rád, že jsem vás našel.

Jan, PříborInformatik

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje