Procitnutím k potěšení -
vaginální mapování a mapování mužství

"Otevři se vlastní sexualitě a vášni". 

Jemná doteková terapie zaměřená na citlivost a vnímavost intimních orgánů. Víkend plný vlastního léčení těla a intimních orgánů, pomoc při léčení partnera.

Můžete léčit sami sebe nebo se naučit terapii pro partnera a nejlepší je, když s partnerem přijdete spolu. 

Mapování je jedna z nejefektivnějších dotekových technik, která slouží k rozpuštění starých traumat a bolestí na emoční i tělesné úrovni.

 

Můžete si domluvit také individuální výuku.
Doporučuji pro páry.


Mapování je víc než pouhá masáž

Každý z nás v hloubi srdce touží po plném odevzdání se lásce, a současně je v nás také strach. Uzavřeností se chráníme před bolestí (z minula) a tím blokujeme prožitky radosti, plnosti a potěšení z intimity a sexuality. V různých knihách a článcích pro zlepšení sexuálního života se většinou setkáváme s technickými návody, které však z intimního života činí spíše sportovní výkon. Je třeba si uvědomit, že cesta k prohloubení sexuality nevede skrze silnější stimulaci, ale skrze pochopení a poznání.

Individuál:    Vaginální mapování pro ženy         

                     Mapování mužství pro muže

Sestřih z přednášek a kurzu najdete v sekci videí: ZDE.


Kdo může ze semináře čerpat?

Ženy i muži, kteří touží po vlastní citlivosti, slovech ujištění, ukotvení ve svém středu a životě, otevření se a odevzdání plnému prožívání sexuality. Ti, kteří touží prožívat uzdravující a oživující vnitřní sílu a své tělo.

Víkend je pro ženy, které si neužívají sexu, nedosahují orgasmy, trpí častými (nevysvětlitelnými) gynekologickými potížemi, ženy po těžkém porodu....

Víkend pro muže, kteří mají problémy s předčasnou ejakulací, problémy s erekcí, závislostí na sexu.....

Víkend je také pro partnery, kteří chtějí pomoci při odstranění těchto potíží, svým milovaným. 


Jemná a účinná terapie, která vám otevírá dveře k plnému prožívání...

Naučíte se jednu z nejefektivnějších dotekových metod, která slouží k rozpouštění „v těle uložených“ starých bolestí a jizev, které vám brání v plném prožívání radosti a potěšení z vlastního těla. Budeme pracovat na tělesné i emoční úrovni, neboť jsou velmi úzce propojena. 

Ženy i  muži cítí ve svém srdci, že chtějí v intimním životě prožívat víc - víc lásky, radosti, spokojenosti a vášně, mnohdy si neuvědomují, co jim v tom brání. Jsou to stará uložená zranění. 


Naše tělo si ukládá mnoho neprožitých a nevyslovených negativních emocí, tím postupně vzniká v těle a na intimních místech "obrňování" a přestáváme "cítit".
Tyto negativní prožitky i emoce mohou být způsobeny třeba operací, znásilněním, různými zákroky, šikanou, odmítnutím lásky, těžké porody, posměchem, týráním aj. Intimní i sexuální život se mohou stát nechtěnými a vyhýbáme se jim. I když prožíváme se pokoušíme prožívat intimní život, necítíme plné uvolnění, otevřenost, slast a rozkoš, protože cítíme nepříjemné pocity a bolest. S tím spontánně souvisí snížená chuť k sexu a dotekům.  Následně může přijít pocit (který samozřejmě skrýváme), že partner (ka) není dost vnímavý, že nemá na nás čas.

 

V tyto dny vám ukáži jemnou techniku, jak léčit a zbavovat se tohoto "obrňování" a opět prožívat krásy z potěšení, sexuality a intimity. 

Velmi důležité

Tento seminář je jeden z nejotevřenějších k vám samotným. Proto prosím všechny zúčastněné, aby se chovali velmi pěkně a s úctou k sobě i druhým účastníkům. 

Přečtěte si

Co na semináři očekávat

Budete probouzet svá necitlivá místa na celém těle i intimních orgánech pomocí mapování a uvolňovat emoční náboj, který je v místech ukryt a tím rozpouštět "zamrzlá" místa. Vědomě se propojíte se svými pocity, které jsou nashromážděné v intimní oblasti. Osobně i ze své praxe vím, že některá místa v intimních oblastech jsou necitlivá, některá plná potěšení, jiná plná různého druhu emocí: smutek, zloba, zášť.

Bude vás také provázet - dech, pohyb, dotek a zvuk - to vše jsou nástroje, které zvyšují citlivost našeho těla a léčí naši duši.

Když tato místa získají citlivost, objevíte také větší vnímavost, blaženost a vnitřní svobodu. Tento prožitek také dodává velkou víru v sebe.

Nebudeme nic měnit nebo „ předělávat“. Pouze jemně rozpustíme to, co nám brání v prožívání vlastního bytí. Nepotřebujeme nové techniky, ale rozpustit to, co nám brání k naplněnému životu.

Kdy:

6. - 7. 10. 2018

Kde:

Čas:

so: 10 - 18 hod.
ne: 10 - 16 hod.

Cena:

2 500,- Kč/os.
4 100,-Kč/pár.

výuka, skripta, nealko, káva, čaj

Je možnost přespání (50,- Kč/os.)

Píši účastníci

Vaginální mapování mě opět přivedlo do mého nitra a jsem za to moc vděčná. Chvíli mi trvalo, než jsem si prošla všemi skrytými bolestmi a vzorci, stálo mě to hodně sil, ale výsledek stojí za to. Děkuji za tuto techniku, která pomáhá ženám najít sebe sama. Posunulo to mě to zase o kus dál, pochopila některé další věci, posílila svou důvěru a hlavně našla sama sebe, probudila lásku k sobě a svému tělu. Děkuji za krásné chvíle i když je provázely slzy smutku, po nich přišla radost.

Hanka, Kroměříž

Díky Vaginálnímu mapování jsem si uvědomila, že nejsem nemocná ani jiná. Jen jsem dovolila, aby se ke mně chovali špatně. Vyřešila jsem svůj vztah, který nyní vzkvétá. Naučila jsem se mluvit o svých potřebách, protože jsem poznala, že žena miluje mnoha způsoby a že musí milovat,aby cítila sama sebe. Díky cvičení, která jsem se naučila u mapování a stále je používám, si užívám sebe sama a svou sexualitu. Jsem šťastnější, klidnější a vyrovnanější a tím také má rodina. Děkuji Vaginálnímu mapování i tobě.

Jana, Přerov

Ahoj Ajo, před pár měsíci jsem k tobě přisla se zvědavostí a dychtivostí po rozšíření obzorů. Moc se mi líbilo naše počáteční povídání a myslím, že už jen to samo o sobě mi moc dalo. Líbí se mi, že nepodbízíš zákonitou pravdu, jen navrhuješ a naznačuješ, co by člověk mohl zkusit. Samotné mapování bylo samozřejmě emočně náročné, jak první, tak to druhé. Obojí byly jiné. Týden po mapování jsme se s přítelem milovali a byla jsem vlhká už od prvních polibků! Přišlo mi to naprosto neuvěřitelné! A intenzita milování se od té doby jen zvyšuje. Zažala jsem na sobě daleko více pracovat, vzdělávat se, zpomalili jsme, začali jsme více dýchat a vím, že je toho ještě daleko více co můžeme odhalit. Jsi můj iniciátor, jsem vděčná nejen tobě, ale i sobě, že jsem sebrala odvahu přijít. Moc podobnou sexuální sebereflexi doporučuji kamarádkám, doopravdy mi to prohloubilo celý vztah a mám pocit, že jsem hluboce zamilovaná 🙂 Moc oceňuji tvoji práci a práci všech tobě podobných žen, které na tento svět přišly jako takové "kněžky" a pomáhají ostatním s jejich sexuální energií. Ještě bych se chtěla zeptat, jestli si někdy s klienty jen povídáš. Taková terapie bez doteku, bez vaginálního mapování. Ptám se pro kamarádku...

Alena

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje