Sexuální magie

Jak využít životní - sexuální energii k realizaci svých i partnerových přání.
Víkend je pro všechny, kteří touží svá přání realizovat.
Vhodné pro lidi, kteří absolvovali výuku tantra masáží, víkend jim rozšíří obzory a znalosti.

Kdy:

22. - 23. 4. 2017

Kde:

Čas:

so: 10 - 20 hod.
ne: 10 - 14 hod.

Cena:

2 900,- Kč/os.

Využití životní energie k realizaci svých přání

Sexuální energie má velkou moc uvádět naše přání v realitu. Je to nejsilnější energie ve vesmíru, kterou se naučíme využívat ke splnění našich tužeb, přání a snů.

Jak tuto energii probudit a jak s ní pracovat si ukážeme v tomto kurzu.

Někteří lidé jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzu dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného.
Absolvováním kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

Co se naučíte?

  • Využívat životní energii k realizaci svých přání
  • Vytvořit si „magické“ místo
  • Vytvořit záměr, vizi, přání
  • Posílovat své vize
  • Jak spojit sexuální energii s vizí
Důležité pro vás i nás

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami:
1 ) „ Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“.
2) „ Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“

Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Pro páry, studenty a ženy na MD sleva na 2500,- za osobu. Pár - partnerská dvojice.
Ze soboty na neděli je možnost přespání (100,- Kč/os.) Cena nezahrnuje celodenní stravu.
V ceně: výuka, skripta, polední polévka

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje

Reference

Ahoj, již máme doma krásný posvátný prostor, který využíváme k našim společným přáním. Také ho využíváme k přáním jeden druhého. Společně si je podporujeme. Je to moc pěkné a vše klape. Ještě musíme napsat, že se nám od návštěvy semináře zlepšil vztah, více si nasloucháme a milujeme. ..... Děkujeme vám a přeje hodně zdaru.

Ivan a Alexandranyní snoubenci

Ahoj. Vždy jsem si myslela že "kouzelníkem a mágem" mohou být jen vyvolení. Nyní vím, že jim mohu být i já a tím každý. Používám vaše návody a začíná se mi dařit. Již jsem změnila práci, moc se mi v ní líbí. A teď se chystám použít "magii" pro svůj vztah. Držte mi palce. Přeji vám, ať se také vám plní ty vaše přání. A za vše díky, naviděnou.

Jarmilaprodavačka