Seznamka na živo 

Osobní i partnerský rozvoj.

Týdenní dovolená s hlubokým poznáním.
S
eznamování, vhledy, odpovědi - téma - partnerství.

Co by to byl za život v samotě? Vždyť jsme stvořeni žít v partnerství, doplňujeme se. Každý touží milovat a být milován, vzájemně si pomáhat, intimně sdílet a růst. Myslíš si to taky? 
Srdce chce milovat, duše po intimitě prahne, jenže tak nějak... nevíme jak. 

Pak přichází:

Nechci už být sám/sama, ale musím "Sakra, chci zjistit, jak je to s tím vztahem,"
Můj vztah již nějakou dobu trvá,  ale nejsem si plně jistý/á, zda je to ten pravý partner.
Náš vztah je fajn, ale stejně v některých oblastech kulháme, co tak ho napravit a znovu se do sebe zamilovat?

Často se setkávám s lidmi, kteří se "prokleli" a bloudí za závojem sama sebe, potkávají partnery, které vlastně ani nechtějí a nevědí, proč tomu tak je. Ptají se, na co si dávat pozor, kdy do vztahu vstoupit, zda je to ten pravý partner...., jak zachránit vztah, jak posílit lásku a sex ve vztahu.... No prostě vztahové otázky, které máš i ty. Člověče, kdyby jsi nehledal odpovědi, pak přeci nečteš tuto stránku.  


Zruš svou "kletbu", odhoď závoj neznáma
a začni žít v naplňujícím partnerství. 

Jsi svobodná, rozvedený nebo se uzdravuješ ze vztahu, pak ti tento seminář přinese velké obohacení a nástroje k tomu, aby ses zdravě rozhodl pro nový milostný vztah. Pokud máš za sebou rozchod, pak se dozvíš, zda bývalý partner byl ten pravý pro tebe, jaké možné chyby jsi přehlížel u sebe a partnera a proč ti on přišel do cesty. 

Začínáte nový vztah, pak vám tento seminář přinese poznání, zda je to ten pravý. Dostanete odpovědi a ujasnění si, jestli vztah může fungovat a zda bude mít dlouhé trvání. 

Pokud žijete ve vážném vztahu/manželství, pak vám tento seminář ukáže, zda je ve vztahu láska a že ne všechny problémy souvisejí s nedostatkem lásky, ale třeba jen v rozdílnosti mezi mužem a ženou. Pochopení těchto rozdílů vám pomůže zlepšit společnou cestu životem. 

 Máme pro vás speciální nabídku ! 

...čtěte níže.

 

Týden, ve kterém každý z vás dostane mnoho odpovědí, ujasnění a rozčarování
(tak jako my).
Věřím, že si každý odnese veliké a hluboké poznání  partnerského vztahu.


Co se dovíš a poznáš vážným i humorným jazykem?

 • Podstatu ženy
 • Podstatu muže
 • Co potřebuje muž a žena k životu a jak to podporovat
 • Co se děje, když jsou a nejsou potřeby naplněny
 • Projdeš rituálem komunikace
 • Když muž hovoří, co slyší žena a naopak
 • Co muži a ženy chtějí od vztahu
 • Co můžeme a musíme dát sami sobě
 • Co potřebujeme od partnera
 • Jak udržovat lásku
 • Co potřebujeme k lásce
 • Špatné důvody k zamilovanosti
 • Co je vlastně vztah a kdy by měl začít
 • Na co si dávat pozor na začátku vztahu
 • Proč se zamilujete do člověka, kterého nechcete
Výhody práce ve skupině
 • Kdy vztah nemůže fungovat a co ho ohrožuje
 • Podle čeho najdeš toho pravého
 • Kdy vztah ukončit, kdy v něm pokračovat
 • Jak sami vyháníme lásku ze vztahu
 • Jaký je rozdíl mezi potřebou a závislostí
 • Podle čeho poznáme, že vztah uvadá
 • Praktické návody, jak probudit a udržet lásku a vášeň
 • Jak se stále milovat
 • Jak uzdravit svoje srdce a vztah
 • Jak si užívat stále sexuálního vzrušení
 • Použití jazyku lásky v praxi
 • Čas na otázky
 • Rituály a testy
 • Praktické ukázky
 • Mnoho humoru a zábavy
 • Čekají vás také testy, které vám osvětlí, jak jste na tom
 • Hodně, hodně praxe, ve které si sami odpovíte, zda je to ten pravý/ jak ho najít

Do hloubky poznáš Tajemství partnerství. Možná v tobě některá poznání (z nabídky) vyvolávají  nyní obavy, ale připravila jsem tento týden s největším humorem, jaký bude možný. Ti, kteří mě již znají vědí, že jsem takový malý „komediant.“
Mnoho s dovedností můžeš používat také ve vztazích kamarádských, pracovních, s dětmi….. nejen s tím vyvoleným, který kráčí /má kráčet vedle tebe.

Chci se dozvědět průběh semináře

 Máme pro vás speciální nabídku pro rok 2019! 

Protože podporujeme rozvoj v partnerství, tak jsme se rozhodli, že...

Partner má vstup na kurz ZDARMA !

...ubytování a stravu samozřejmě hradí. 

Partnerem na tomto kurzu "Seznamka na živo" je: manžel, manželka, přítel, přítelkyně, ale také

kamarád, kamarádka, spolupracovník...

Kdy:

1. - 7. 7. 2019

Strava:

2 800,-Kč/os./7dní

Čas:

po-so: 10 - 22 h.
ne:      10 - 14 h. 

Kurzovné:

  6 000,- Kč

Ubytování:

2 880,- Kč/os./6 dní

Možná rádi spíte ve stanu a najdete si u přehrady Žermanice místečko na stanování. Pak se můžete rozhodnout absolvovat pouze výuku se stravou. 
Strava ( i vegetariánská) je bez snídaně (snídaně je součástí ubytování).
 

Kurzovné + strava                                  8 800,-Kč/os.            11 600,-Kč/pár.  

Kurzovné + ubytování + strava           11 680,-Kč/os.            17 360,-Kč/pár.   

 

Přihlášku na týdenní pobyt a zálohu na ubytování, je potřeba zaslat nejpozději 3 týdny před zahájením. 
Pokud se rozhodnete po tomto termínu, pak zavolejte: 739 564 720 a řeknu Vám, zda je ještě možné se přihlásit. 


Píši účastníci

Zachránila jsi nám manželství. Díky za pěkné vysvětlení vztahu a také toho, proč se žena chová tak, jak se chová. Martinovi to moc pomohlo k tomu, aby mě více vnímal. Já jsem zase pochopila, co potřebují muži a proč. Měla jsem velký problém dát mu volnost, ale od té doby, co se snažíme vycházet si vstříc a projevovat si více lásky, tak jsem vyrovnanější a už nemám takový problém mu dát větší svobodu. Tím, že cítím jeho lásku se vytrácí žárlivost, i v milování jsme otevřenější. uvědomujeme si, že nás ještě čeká mnoho práce na osobním i partnerském vztahu, ale ty malé krůčky, které děláme jsou vidět každým dnem a vedou k posílení naší lásky. To je nejdůležitější. ........

Zorka

Byla jsem dlouhou dobu sama, bála jsem se blízkosti mužů, ublížili mi. Jenže nechtěla jsem zůstat sama. Tak mi do cesty přišel týdenní kurz Seznamka na živo a já se rozhodla jed. Na léto jsem ještě neměla program, tak jsem si udělala dovolenou. No, zpočátku to nebyl žádný med, přijít na vlastní chyby, které děláme v životě, vždy bolí. Pláč mě provázel po 3 večery. Poznala jsem na pobytu krásného muže, nejen tělem, ale i duší. Stýkáme se velmi často, objevujeme sebe navzájem. Oba jsme se shodli, že je vše, jak má být a vidíme náš vztah slibně. Občas nahlédneme do poznámek, co jsme si přivezli z kurzu a hned je fajn. Oba řešíme věci úplně jinak. Tímto děkujeme všem zúčastněným, všechny moc pozdravujeme. Adri a Renďo, vám přejeme hodně zdraví, štěstí a ať vás humor neopouští. Loučí se Paťa a Jindra.


Ještě pár slov pro tebe

„Jestliže sobě i mě dovolíš být průvodcem na nové cestě k poznání sama sebe i druhého pohlaví, otevřou se ti dveře k porozumění a pravdě o sobě i vztazích. Možná to zpočátku bude pro tebe těžké, možná hodně nové, možná i slza kápne, možná si řekneš: „Proč jsem na to nepřišel/a sám a dříve.“ – tak jako já si procházela touto cestou. Ale nemusíš mít obavy, neboť ti budu nablízku a pomohu ti překonat počáteční rozčarování. Věř, že tak, jak budeš postupovat každým dnem do hloubky poznání, uleví se ti, neboť pochopíš a procítíš, že jinak jsi to neuměl/a a vše je v pořádku. Úžasné na tom je, že dojdeš k tomu, že již více nebudeš chtít dělat chyby, kterých ses dopouštěl/a. Otevřou se ti nové obzory, nové myšlení, nový pohled na sebe sama, na vztahy i lásku. To je to, v čem ti chci pomoci. Neboť vím, že si zasloužíš mít šťastný život. Když jej budeš mít ty, budu ho mít také já i ostatní."

"Každý z nás i TY jsi přišel/a na tento svět prožívat a cítit všechny emoce, které v sobě máš a jen na tobě záleží, zda se rozhodneš uchovávat si ty smutné, nebo zda chceš otevřít své tělo i srdce prožitkům úcty, něhy, pohlazení, pochopení, naslouchání, radosti, úsměvu, kráse a lásce, prožitkům, které povznášejí tebe i partnerský vztah k výšinám.“ 

„Věřím, že budeš domů odjíždět (je to mým cílem) s naplněním úchvatného pocitu klidu a vydáš se na cestu k partnerství již v novém, které povede ke správnému výběru partnera a naplněnému vztahu. Pokud žiješ ve vztahu, v manželství, pak do něj přineseš poznání, jak vztah probudit a znovu vnést vášeň a lásku nebo vše ještě více prohloubit.“

Můžete přijed sami a odjíždět společně.

Na tomto kurzu mě doprovází partner René.

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje