Staň se skvělým milencem

"Okouzli ženu svého srdce"

Jednodenní workshop pro muže

Jeden den dokáže změnit celý život.

Chceš proniknout do ženské duše? Vědět, po čem žena opravdu touží? Poznat její vnitřní svět? Zjistit, jak se ženy dotýkat a prohloubit znalosti ženské sexuality? 

Pak přijď získat mnoho teoretických i praktických dovedností doteků na těle i duši
a na intimních partiích ženy.

9 mužů z 10 vždy v průběhu kurzu vysloví:
"Tak to jsem vůbec nevěděl" a "Takže jsem to dělal úplně špatně".


Každý muž se může stát skvělým milencem,
není to nic nadpozemského.

Stačí pochopit a naučit se pár dovedností – být v přítomnosti, vědomý láskyplný dotek, uvědomění si, že ženy to mají jinak a z muže se stane milenec, po kterém každá žena touží. Čeká tě prohloubení vědomostí o orgasmech ženy, prožívání, o bodu G a prozradím, jak na ženu, která nedosahuje orgasmus.

„Budeš obdařen uměním intimní masáže, při které každý dotek má svůj hluboký význam a otevírá ženu k plnému prožívání vášně a touhy po tobě. Všechny dovednosti můžeš využívat v sexuálních chvílích nebo samostatně, když vaše milovaná zrovna nemá na sex chuť (po Vaší masáži ji získá). Stoupneš u ženy v ceně, neboť víš, jak na ni a staneš se pro ni skvělým milencem.“

Teorii budeme prokládat praxí.


Co se naučíš?

  • Jaké jsou rozdíly v ženském a mužském prožívání
  • O vědomém doteku
  • Jak být v přítomnosti
  • Jak připravit ženu na milování
  • Anatomii joni (Lotosového květu)
  • O orgasmech ženy a jak k nim dojít
  • Jak najít bod G
  • Naučíte se erotogenní zóny a jak je skrze dotyk probudit
  • Krásnou jemnou masáž joni

V praktické části budou přítomny modelky, takže si každý muž ihned na místě vyzkouší doteky, působnost erotogenních zón a masáž vagíny -Lotosového květu.

Ten, jenž nevěřil.

Večer budeš odjíždět ještě moudřejší než doposud, s otevřeným srdcem, úctou a láskou k ženám a bohatý svou zručností, kterou můžeš rozmazlovat svou milovanou.

Jsi skvělým milencem.

Kdy:

ne - 27. 1. 2019

Kde:

Čas:

so: 10 - 21 hod.

Cena:

2 800,- Kč/os.

výuka + ženy, na kterých se budete učit, káva, čaj.

Můžeš si domluvit individuální výuku. Cena: 3 800 Kč i s figurantkou.


Reference

Když jsem se přišel učit techniku masáže joni, tak jsem byl velmi překvapen, uvědomil jsem si,že doposud jsem vlastně dělal všechno špatně. Doteky, které jsi mi ukázala byli úplně jiné, než jsem používal. Důkladně jsi mi vysvětlila, jak a proč se dotýkat ženy jiným způsobem. Za to moc děkuji. Fungování "receptů" které jsem dostal? Super, úžasné, krásné, prohlubující a naplňující. Žena šťastná, já šťastný, vztah a milování krásné.

Petr Příbor

Byl jsem v rozpacích, když jsem viděl a vyzkoušel u tebe na semináři masáž joni. Vůbec jsem neměl tušení, jak se může žena přivést jednoduše k orgasmu. Já nejsem unaven a ona je spokojená. Skvělá technika, jednoduchá, pěkná. Překopal jsem si v hlavě naučené vzorce, přijal nové a řídím se jimi. S ženou stále objevujeme nové a nové poznatky z doteků a masáže intimních míst. Milování je krásnější a uvolněnější. Je super vzdělávat se v dovednostech sexuality a intimity. Díky za to.

Jarda

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje