Tajemství partnerství 2 - žena, muž, láska

Co máme společného? Náležíme ke stejnému živočišnému druhu - člověk. Ovšem v dalších věcech jsme rozdílní. Není jeden horší a jeden lepší, jsme si rovni, jen jiní. A tyto odlišnosti způsobují, že žijeme v jiných světech, jinak smýšlíme, vyznáváme jiné hodnoty, jinak prožíváme a cítíme. Tyto rozdíly způsobují v partnerství nemalé problémy. Když se podíváme kolem sebe, pak každý druhý vztah končí, možná ještě dříve než začal. Vždy v rozchodu obviňujeme druhého z jeho chování, názorů, postojů a myšlenek. V mnoha případech jsou tyto rozchody zbytečné, stačí jen pochopit rozdíly mezi mužem a ženou. 

Toto setkání je zaměřeno do větší hloubky poznání ženy a muže a jejich projevů lásky.

Seminář je pro všechny, kteří chtějí pochopit sebe sama, svého partnera a svůj vztah vylepšit. Také pro ty, kteří jsou singl a připravují se na vztah. 

Věřím, že pochopením rozdílů a novými zkušenostmi, také praktikováním nových dovedností se váš vztah zlepší a posune se do jiné dimenze. Jestliže se připravujete vstoupit do vztahu, pak vám dovednosti pomohou předcházet hádkám a nesrovnalostem, které po čase přijdou.  

Abychom mohli milovat partnera, musíme nejdříve poznat a milovat sebe.

Rozdíly viditelné a skryté

Možná si říkáte, že víte o rozdílech, vždyť se stačí podívat na postavy muže a ženy, do obchodů s líčidly nebo na stoleček žen v kavárně, nebo víte, že žena chce s vámi stále mluvit a vy potřebujete ticho. Je mnoho takových rozdílů. Tyto jsou viditelné. Pak máme ještě ty, které jsou skryté za zraky a ty nám vytváří ve vztazích problémy. Mnoho vztahů nekončí proto, že by se dva nemilovali, ale proto, že ženy nerozumí tomu, co muž opravdu potřebuje a muž nerozumí ženským potřebám. Když jim nerozumíme, pak je nemůžeme ani poskytnout k tomu, abychom měli naplněný, spokojený a dlouhotrvající vztah v lásce a vášni. 

→ Proč jsou moderní ženy nešťastné?
→ Proč jsou moderní muži smutní?
→ Proč končí vztahy se zlomeným srdcem?
→ Proč se nakonec vztahům vyhýbáme?
→ Co může každý z nás udělat pro to, aby tomu tak nebylo?

Do hloubky poznat rozdíly, získat nové dovednosti, používat je v praxi a měnit sebe i partnerský vztah k harmonii.

Co poznáte do hloubky?

 • Potřeby ženy
 • Potřeby muže
 • Co se děje, když jsou potřeby naplněny
 • Co se děje, když potřeby nejsou naplněny
 • Co můžeme a musíme dát sami sobě
 • Co potřebujeme od partnera
 • Jak udržovat lásku
 • Jak pěstovat a podporovat ženskou složku
 • Jak pěstovat a podporovat mužskou složku
 • Praktické ukázky
 • Test sebelásky a lásky
 • Mnoho humoru a zábavy
 • Čas na vaše otázky

Žít šťastně v partnerství je přáním snad každého muže i ženy. Abychom mohli žít šťastně musíme znát určité zákonitosti lásky, vážně, vztahu a sexuality. 

Kdy:

18 - 20. 5.  2018

Kde:

Čas:

pá: od 18- 21 hod.
so: od 10 - 19 hod.
ne: od 10 - 14 hod.

Cena:

2 700,- Kč/ os.
4 600,- Kč/ pár.

Ze soboty na neděli je možnost přespání (50,- Kč/os.)

V ceně: výuka, skripta, nealko, káva, čaj

Strava: Buď se můžete stravovat sami nebo přispět 500,-Kč/ osoba a o nic se nestaráte (2x snídaně,
1x oběd, 1x večeře, v průběhu dne malé pohoštění).

V pátek je večeře na Vás.

 

Pro sebe a svého partnera se stanete úžasným člověkem

Každým seminářem vstoupíte hlouběji k podstatě partnera a své. Získáte cenné informace  v oblasti rozumové, emocionální a sexuální. Odnesete si praktické rady a návody, jak komunikovat, jak je motivovat, jak milovat a naplňovat potřeby své i partnerovi, tak, abyste byli oba šťastni. Toto štěstí pak můžete předat dětem, rodině i kamarádům.

Tajemství partnerství 1 - O ženách a mužích

Tajemství partnerství 3 - Ten pravý partner.

Tajemství partnerství 4 - Sexualita a vášeň

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje