Žena sobě - muži milenkou

"Naplň jeho i své srdce".

Jeden den pro ženy, které touží a chtějí:

- poznat a prohloubit oblast sexuality

- porozumět mužskému pohlaví - lingamu

- naučit se mu naslouchat

- nabít se sebejistotou, že se dotýkají pohlaví správně

- vést muže k posvátné sexualitě

Workshop plný praxe. Věnováno lingamu.


Co znamená penis pro muže?

Mužské pohlaví je druhým srdcem muže. Skrze něj se otevírá cesta k prvnímu srdci, ve kterém má emoce a lásku. Muž, ve svém lingamu vidí svou mužnost, kreativní energii a vztah sám k sobě. Cesta ke vzrušení lingamu vede skrze doteky – slovem, pohledem, dotekem, tělem. Pokud je tento dotek prolnut láskou, pak mužovo srdce = láska, se otevírá ještě více.

Co znamená pro ženy?

Pro ženy, mužské pohlaví znamená něco, co probouzí vzrušení, vášeň, intimní spojení, lásku a naplnění.
V některých ženách probouzí nepříjemné pocity, respekt a možný strach. Je to dáno prožitky, které jsou, když jsme nevědomí. Muž ani žena nejsou učeni o posvátnosti sexuality a pohlavních orgánů.

Chce muž jen sex?

Kdysi jsem si to myslela, nyní vím, že to byl omyl. Tak jako my ženy potřebujeme doteky a jemnost, tak i mnoho mužů po nich prahne. Třeba ne ve 20 letech, ale v pozdějším věku ano. I oni si zaslouží úctu k jejich mužství, tak aby mohli prožívat lásku a milování.


Co dávám, to dostávám.

Jistě znáte tohle pěkné pravdivé rčení. Když se i k lingamu budeme chovat s úctou a dáme mu láskyplnou pozornost, pak se nám vše vrátí. Vstoupíme do mužské komnaty pocitů, něžnosti a ženské energie lásky.

Žena učí muže lásce a sexualitě.

Tento den je pro ženy, které chtějí hlouběji poznat a porozumět druhému mužskému srdci – lingamu. Také pro ty, které jsou zraněné a chtějí překonat nepříjemné pocity jen ze slova – penis. Ženy, které jsou zraněné se nemusí zúčastnit praktické masáže penisu. Mohou pouze vnímat atmosféru v bezpečné zóně a tím vstoupit za své nynější hranice. Každá žena si sama rozhoduje o tom, zda se zúčastní praxe na modelech. Můžete pouze pasivně vnímat.


Co vás čeká

  • anatomie lingamu
  • poznání, jak muži pomáhat k vyšší sexualitě
  • naučíte se vědomě dotýkat lingamu
  • jak skrze dotek otevřít jeho srdce a emoce

Workshopu se zúčastní dva velmi inteligentní muži, kteří nám budou modelem a řeknou vám, jak vše cítí.

Věřím, že budete odcházet velmi obohacené o mnoho nových poznatků a dovedností, které vám pomohou prohloubit partnerský vztah.

 

Kdy:

2. 3. 2019

Kde:

Čas:

so: 10 - 19 hod.

Cena:

2 800,- Kč/os.

výuka, figuranti, káva, čaj.

Můžeš si domluvit také individuální výuku. Cena je 3 800,-Kč i s figurantem.

Reference

Vůbec jsem neměla tušení, že manžel potřebuje jiný přístup k jeho malému velkému pokladu. Děkuji za tuto techniku, která pomáhá ženám najít cestu k mužovu srdci.. Posunulo to mě to zase o kus dál, pochopila některé další věci, posílila svou důvěru a probudila lásku k sobě a muži. Děkuji za krásné chvíle i když je provázel smutek, že jsem na to přišla ve svých 39 letech, a radost, že jsem se posunula o mnoho dále.

Jarka, Kroměříž

Techniku, kterou jsem se naučila využíváme v sexuálním životě. Nejen, že se Milanovi líbí, jak pracuje se svým vzrušením, ale také má více prostoru pro mě v milování. Dovednosti, které jsi mi předala jsou pro mne přínosem, protože lépe chápu jeho sexuální potřeby a když mu dopomáhám k hlubšímu prožívání, tak se cítím potřebná a to mi chybělo. Oba dva si užíváme spokojenosti, sexuální život je naplněnější a intimní život je otevřenější. Jsem ráda, že jsem absolvovala výuku lingamu. Děkuji moudrostem, které se uchovali po mnoho let a děkuji tobě, že je předáváš nám neznalým.

Viola, Přerov

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje