Znovu § zrození: Smyslnost, něha, láska

Jen pro páry

Setkání párů, kteří jsou ve vztahu krátce nebo také 20 let.
Jestli prožíváte pěkný vztah nebo řešíte nějaký konflikt a provází vás neporozumění, tak na tomto víkendu budete mít příležitost více porozumět rozdílům mezi vámi a spojit je tak, abyste oba byli šťastni a váš vztah rozkvétal.  

Využití životní energie k větší smyslnosti a lásce

Jste spolu jen krátce nebo již několik desítek let, jistě víte že občas to může ve vztahu nemile zaskřípat. Někdy i hodně pokud nerozumíme rozdílnosti mezi mužem a ženou. Když je to častěji, tak se naše poháry trpělivosti plní a jednou mohou přetéci. Vztah začíná uvadat, úsměv a láska se vytrácí. Přichází čas, kterému se všichni chceme vyhnout a nemáme jej rádi – smutek a žal.
I po 20 letech můžeme znovu probudit lásku, něhu a smyslnost. Ve dvou se to lépe táhne a sdílením je vše snadnější. 

Pokud vnímáte, že se láska, něha a smyslnost vytratili ze vztahu a chcete ji opět probudit k životu nebo, že nerozumíte partnerovi a toužíte porozumět jeho/ jejímu jazyku slov, vnímání, vyjadřování a tužbám, pak je to pro vás. Možná začínáte se vztahem a chcete předejít možným komplikacím, neváhejte a přijďte. Seminář vám mnohé odhalí a zjistíte, že někdy stačí jen malá změna a vztah se zharmonizuje, stane se krásnějším, volnějším, upřímnějším a léčivým. Posune se na jinou rovinu komunikace. Váš vztah se rozvine k hlubokému sdílení, k harmonii a lásce ve dvou. Samozřejmě uvidíte také změny v rodině, v práci, v přátelství.

Největší touhou člověka je být milován a milovat a proto je potřeba udržovat vztah ve vášni a prohlubovat lásku. 

Co Vás čeká?

 • rituál komunikace
 • jazyky lásky a proč je používat
 • senzuální smyslná masáž těla
 • jak se stát úžasnou milenkou a milencem
 • jak být partnerovi léčitelem
 • seznámení s měsíčním cyklem žen a jaký vliv má na partnerství
 • co je žárlivost a jak se s ní vyrovnat
 • partnerské rituály
 • vytvoření posvátného prostoru
Důležité pro vás i nás

Co si odnesete

 

 • vychutnáte si přítomný okamžik plnými doušky
 • uvolníte „něco dosud spoutaného ve vás“
 • nový pohled, jak partnera naplnit láskou
 • budete vědět, jak a proč pěstovat něhu
 • stanete se lepším milencem/milenkou
 • obohatíte si vlastní moudrost
 • strávíte čas spolu
 • poznáte, co je žárlivost a jak se ji zbavit, vyhnout
 • harmoničtější a klidnější vztah

Poznání, probuzení, novost, něha, úcta, harmonie, to vás bude provázet po celou dobu. 

Výhody práce ve skupině

Kdy:

20 - 22. 4. 2018

Čas:

pá: 18 - 22 hod.
so: 10 - 22 hod.
ne: 10 - 14 hod.

Cena pár:

4 000,-Kč/kurz.
3 200,-Kč/noc, strava

Průběh víkendu

Tento víkend strávíte v krásném okolí přehrady Žermanice. Hned ze zahrady Penzionu Mostař můžete vstoupit do vod přehrady a vykoupat se. Nejen koupání a odpočinek vás bude provázet po dobu semináře.

Čeká vás také prohloubení / probuzení vztahu.

V pátek po příjezdu a ubytování společně povečeříme a od 20 h vás čeká poznání Jazyků lásky – druhy jazyku a jak jej používat, odhalíte svůj i partnerův jazyk lásky. Je velkou potřebou pro pevný vztah stále jej naplňovat a obohacovat a jednou z těchto potřeb je právě vyjadřovat lásku tak, jak si partner přeje a potřebuje.

V sobotu po snídani, cca v 10 h vás čeká uvolnění těla skrze pohyb, probuzení energie, partnerské rituály sblížení, komunikace a dechu, oběd, malé volno na procházku nebo okoupání a od 15 h vám ukáži smyslnou senzuální masáž těla, která probouzí všechny smysly a prohlubuje s láskou vztah. U této masáže se dovíte, jak být svému partnerovi léčitelem. Po večeři, která bude v 18.30 h, se můžete odebrat do svých pokojů a masáž si navzájem předat, nebo můžete být v učebně, kterou připravím (společně připravíme) k masáži – svíčky, hudba, romantika. Mít prostor pro sebe je opět jeden z důležitých faktorů, které pro hluboký vztah potřebujeme. O posvátném prostoru si také řekneme a kdo bude chtít může jej se mnou připravit. Prostor budeme také čistit šalvějí a bubnování. Takže kdo máte nějaké nástroje, jsou vítány. Když nemáte nevadí, i tak vám ukáži, jak posvátný prostor připravit.

Večer je pak váš, tak si jej užijte co nejlépe.

V neděli se opět setkáme u snídaně a pak si ještě řekneme něco k „zabijákovi“ žárlivosti – jak se ji vyhnout, proč člověk žárlí, jak vzniká, jak ji léčit. Seznámíte se s měsíčním cyklem ženy a jeho vlivu na váš vztah. Po tomto vás čeká ještě jeden smyslný rituál, kterým probudíte svého vnitřního milence a ukážete jej svému partnerovi – uvolníte to, co ve vás dřímá a touží jít ven k srdci partnera.  

Ještě společný oběd a hurá domů. Naplněni láskou a úctou k sobě i svému miláčkovi, obohaceni o mnoho nových informací i prožitků.

Po celou dobu semináře se můžete ptát na vše, co vás zajímá. Pokud budu znát odpověď odpovím.

Kdyby se cokoli odehrálo ve vašem vnitřním světě (probudili se emoce) a nevěděli byste si rady, nestyďte se a přijďte si popovídat. Po semináři budete mít možnost ještě individuálně probrat to, co potřebujete a co vás trápí. Buď poradím ihned, nebo se domluvíme na sezení.  

Prosím vás buďte ohleduplní k ostatním. Časy jsou orientační.

Krásný den přeje Adri.

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje