Znovu § zrození:  Vědomé milování

Jen pro páry

Techniky, které vám ukážeme, mají pradávné kořeny ve východních naukách a tradicích – indická tantra a čínské tao. Přistupujeme k praktickým cvičením přirozeně, upřímně, otevřeně. Milování nevnímáme jako sexuální tělocvik ani jako nějaké přemítání o čakrách nebo duchovnu.

Kdy:

5. - 7. 5. 2017

Kde:

Čas:

pá: od 18 hod.
so: 10 - 19 hod.
ne: 10 - 14 hod.

Cena:

6 885,- Kč/pár

Vášeň, která se rozhoří postupně

Jsou semináře, které učí páry zaujmout jiný přístup k sexuálnímu aktu. Sex se přetváří na hluboké milování, kdy se vášeň rozhoří postupně v celém vašem těle, v mysli, v srdci, v očích i dechu.

Seminář „Vědomé milování“ je jasným a praktickým návodem, jak se ponořit do zdroje naší základní životní energie, jak ve svém životě prohloubit sílu lásky, jak objevit radost, vitalitu, zdraví a vášeň.

Rychlý sex vyčerpává, unavuje a vášeň časem odchází. Vědomé milování je ve „zkratce“ pomalý sex. Pomalý sex je činnost, která může v průběhu let růst, vyvíjet se a prohlubovat. Podporuje ve vztahu blízkost a stmelující sílu, prohlubuje lásku, přináší harmonii a rovnováhu v každém člověku i mezi dvěma milenci.

Je lékem pro dlouhotrvající vztahy, kde možná vznikla propast. Je přínosem pro pěkné vztahy, které touží prohloubit lásku.

Co Vám předáme?

 • Jak v sobě probudit přirozený sexuální náboj
 • Být plně přítomni v daném okamžiku
 • Vnímat jemnější energie, které při
 • Spojení vznikají
 • Využívat svou sexuální energii skrze dotyk,
 • Intimní splynutí a milování
 • Rituál komunikace
 • Tajemství ženské sexuality

Co můžete očekávat?

 • Cvičení vědomé relaxace
 • Napojení na své vlastní tělo
 • Síla porozumění – muž verzus žena
 • Jak zvýšit zdroje rozkoše
 • Vytvoření atmosféry lásky
 • Poznání vědomého milování – praxe na pokojích
 • Jak spolu sdílet a splynout
 • Uzdravení intimních orgánů
 • Co jsou pocity, emoce a láska

Program

Sejdeme se v pátek na hotelu Mesit do 18 hod. (pokud přijedete později, nevadí), dáme si věci na krásné pokoje a půjdeme se najíst. Ve 20:30 hod. se setkáme v místnosti, kde bude seminář probíhat (ukážeme na místě), seznámíme se a řekneme si, co vše nás bude čekat o víkendu. Pak se můžete jít projít, nebo se stavit na skleničku v baru a nebo se zamuchlat do peřinky a odpočívat:-).

V sobotu je snídaně od 7 - 10 hodin.
Od 10 - 13 hod. bude probíhat program, který jsme si připravili. Ve 13 hod. se odebereme na oběd a pak si dáme šlofíka - my tak říkáme odpočinku, který můžete využít k procházce, nadýchat se čerstvého vzduchu, nebo co je vám libo.
Sejdeme se opět v 16 hod. a budeme pokračovat v tom, proč jste se s námi sešli. V 19 hod. už budeme mít hlad, tak si dáme večeři a pak můžete využít vířivku nebo si dát saunu. Máme je k dispozici na 3 hodiny. Budeme tam s vámi a jsme připraveni odpovídat na vaše dotazy.

V neděli je opět snídaně 7 - 10 hodin.
Od 10 - 12:30 hod. se ještě budeme věnovat výuce, otázkám a rozloučení. Pak si půjdeme sbalit věci a dáme si ve 13 hod. závěrečný společný oběd.
A šupky dupky domů.

Důležité

Praktická cvičení k vědomému milování se provádějí pouze v soukromí hotelového pokoje. Seminář není nějaký skupinový sex. Je zaměřen na cenné informace pro šťastnější a krásnější partnerský vztah.

V ceně je kurzovné s ubytováním a plnou penzí.
2x noc, 2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře, výřivka, sauna, výuka

„Vědomé milování je nádherná cesta k uvědomění si sebe sama, ukotvení se ve svém středu, k procitnutí pocitů a emocí, k poznání vnímání ženy a muže. Vytváří prostor k hluboké intimitě, ke spojení v jednotu, přináší vášeň a hlubokou lásku, je to cesta ke krásnému a láskyplnému početí a zrození nového života“.

Andrea

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje