Masáž Joni

Co to je? Proč to je? Jaký to má význam?
A …??? – od Reného

masáž joni, vagína

Tak pěkně pomalu a popořádku. Prvně bych rád sdělil, že jsem muž a tedy vidím věci jinak než ženy, i když se je snažím celý život pochopit. Zatím 1:0 pro ženy …..a zřejmě to tak i zůstane.  Za druhé bych zdůraznil, že vše je jen a jen z mého osobního pohledu, pohledu maséra a příznivce tantry, takže mne pravděpodobně nebude chápat mnoho mužů.
A za třetí bych rád dodal, že mne asi nepochopí nikdo, pokud si tuto masáž osobně neprožilsmileys-cz-17

Co je masáž Joni?

Jednoduše řečeno masáž ženského přirození. Pojem Joni je převzat ze sanskrtu, staroindického jazyka, a budu jej dále v textu používat jednak proto, že zní velice hezky a exoticky, a jednak proto, že se nejedná jen o masáž přirození, ale rozhodně je v tom mnohem víc a mou snahou bude poodhalit její hluboký význam i účel.

Začínáme masírovat

masáž joni, ženy mají přednostZačneme masáží Joni. Chyba ! Sáhnout nejdříve na joni,  tak to tedy rozhodně ne! To by byla osudová chyba. Masáž začíná úplně jinak. Proč? Protože si musíme uvědomit k čemu slouží, jaký je její cíl a účel. Takže zpět na začátek.
Masáž joni je součástí celkové masáže těla a proto ji nemůžeme provádět samostatně. To by pak nebyla masáž joni, ale terapie –vaginální mapování  nebo obyčejná erotika. Cílem masáže je procitnutí a pochopení vlastního těla. Masáž joni pomáhá probouzet citlivost a sílu vnímání prožitků našeho fyzického těla. Nejde tedy jen o zdravotní účinky a odstraňování psychických a tělesných bloků na těle, i když má masáž na tyto faktory nesmírný význam.

Uvedu příklad pro snadnější pochopení:
Řekněme, že jako duchovní bytost  – řidič auta – dostaneme k dispozici fyzické tělo – autíčko. Jak by se vám jezdilo v autě např. ve stoje, bez zrcátek nebo dokonce bez čelního skla či bez tlumičů? Měli bychom asi zkreslené informace a zpětnou vazbu na kvalitu jízdy. Když sedíme v autosedačce a za předpokladu, že máme cit alespoň v zadnici,  vnímáme tímto „orgánem“ smileys-cz-17 směr jízdy, nerovnosti, zatáčky a spoustu jiných vjemů, o které se připravíme, pokud budeme stát. A ještě horší situace. Představte si, že je vám jízda autem jen promítána jako ve videohře a auto jede cestou necestou a vy nejste schopni odhadnout, jestli se třeba nepřevrátíte díky rychlosti, zatáčce, nerovnostem apod.  Jste bez citu, nevnímáte všemi smysly, nevnímáte zkrátka celým tělem. Další příklad. Nevnímat teplo, jakou vodu do vany byste si napustili. Logicky studenou smileys-cz-17, to byl chyták. Ale kdyby jste se spletli a napustili příliš horkou, ublížili byste si, svému tělu. Začínáte tušit, na co narážím?

 Kvalitní život

kvalitní a krásný život,masáž joni

Jak můžete plnohodnotně a kvalitně žít a život plně prožívat, když nejste celí, když nemáte zpětnou vazbu z každičké části vašeho těla, z každé molekuly? Už mi rozumíte, co mám na mysli? O čem to asi je? Umíte si představit růst strom bez části kmene, vykvést květ bez stonku, hrát na kytaru bez strun, vdechovat vzduch bez hrdla, žít bez krve a prožívat lásku bez srdce?

Proto masáž joni musí zákonitě patřit k celkové masáži tak, jako tam přirozeně patří ostatní části těla – ruce, nohy, bříško  apod., ale i uši, nos, ústní dutin a také konečník!. Překvapilo vás to? Nebo dokonce pohoršilo? A vy konečník nemáte? Není součástí vašeho těla? Nebo mi začnete tvrdit, že  strom kořeny nepotřebuje? Kdo rozhoduje o tom, co je a co není pro život důležité a nezbytné? Člověk nebo příroda? Pokud by bylo na světě něco zbytečně, tak to neexistuje! Nikdo by to nepotřeboval, nikomu by nic nechybělo a nikdo by si na to ani nevzpomněl. Prostě by to přestalo existovat a nebudu se zde zabývat teoriemi o prvotní myšlence, která tvoří -uskupuje hmotu. Takže pokud má něco fungovat správně a bezchybně, musí být kompletní a bez chybičky.

Úcta k ženě

beautiful couple relaxing at home on a cold winter day

Zkuste se zamyslet nad významem a funkcí joni. Jestliže žena prožila nějaká traumata, nosí v sobě strach.  Myslíte, že by bylo rozumné začít doteky na inkriminované oblasti, na joni? Nebude vhodnější, když začneme hladit vlásky, tváře, šíji, dekolt, pak ruce, prsa, bříško a teprve úplně na závěr joni? A to se vší jemností, ohleduplností, něžností a pochopením jakého jsme jen schopni dosáhnout! Musíme, ano musíme, když něco chceme, dát všemu potřebný čas, čas k procitnutí každé pídě joni. Vyčkat, až bude vnímat naše doteky, teplo a tlak z našich prstů. Také musíme dát prostor ženě, až všechny ty nepříjemné bloky odezní, až se jich zbaví nadobro a uvolní prostor novým příjemnějším pocitům. Teprve pak může žena začít vnímat svou joni, její reakce na podněty v plné síle a konečně prožívat radost a naplnění. Uvědomí si, že je ženou a co to pro ni znamená.

Tak co, pochopili jste význam masáže joni?

A význam celotělové masáže jako její neoddělitelné součásti a samozřejmě důležitý význam pro ženu samotnou? Aby žena měla možnost vnímat své tělo a život v celistvosti a nic ji nechybělo? Aby byla psychicky vyrovnaná, jemná, krásná a svůdná s úsměvem Mona Lisy (a to odborníci dlouho zkoumali její záhadný úsměv)?

 A my muži bychom se měli naučit tuto masáž jako projev úcty k ženě, naučit se ženy vnímat jako Bohyně přinášející život a procítit jejich potřeby, aby byly šťastné i na duši.Dopřejme svým ženám tento prožitek.

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..