Masáž Lingamu

Co to je? Proč to je? Jaký to má význam?
A …??? – od Reného

masáž lingamu, penisu

Co je Lingam?

Jednoduše řečeno mužské přirození. Pojem Lingam jsou převzaty ze sanskrtu, staroindického jazyka, a budeme je dále v textu používat jednak proto, že zní velice hezky, a jednak proto, že se nejedná jen o masáž přirození, ale rozhodně je v tom mnohem víc a mou snahou bude poodhalit hluboký význam i účel.

Mozek v Lingamu?

O významu a o tom, že je masáž lingamu neoddělitelnou součástí rozvinuté  tantrické masáže, snad už psát nemusím. Snad jen trochu žertem o tomto vážném tématu. Ženy často říkají, že máme mozek v kalhotách. Všichni víme jak to myslí. Co ale ony samy neví, že mají vlastně pravdu! Lingamem vnímáme velmi silně a intenzívně všechny doteky, tahy, teplo i chlad, vánek, prostě vše.

Máš to v pořádku?

masáž penisu, lingamu a joni, vagína

Ano, pokud je lingam „probuzený“! Probuzený znamená, že jsou odstraněna všechna traumata, která jsme prožili. Na lingamu? Ano i tam, ale hlavně v mozku. Na lingamu můžeme mít necitlivé části– jizvy po úrazu, lékařském zákroku jako je plastika uzdičky či dokonce obřízka apod. Na tom se dá pracovat a jizvy postupem času oživit tak, aby byly citlivé a vnímaly podněty z okolí.

Ale jizvy v hlavě, mozku?

Urážky, pomluvy, různé rádoby odborné články atd. atd. prostě vše, co nám snižuje sebevědomí o našem „nádobíčku“, na kterém si my muži tolik zakládáme. A nepřidají tomu ani různé hrozby a strachy z pohlavních nemocí. Je to část našeho těla, kterou si velmi důkladně hlídáme a opatrujeme. Tedy většina z nás.

Uloženo a zapsáno

masáž lingamu, uloženo a zapsáno

Při masáži, jelikož i na lingamu tak jako i na jiných částech těla funguje princip projekce  ( akubody), se nám začnou vybavovat vzpomínky na různé zážitky a my je budeme opětovně v mysli prožívat. Některé nás budou trápit a jiné nám přinesou příjemné pocity. Bude směs všeho možného, co jsme prožili fyzicky i psychicky.
A jak se říká: „trpělivost růže přináší“ a časem „pravda a láska zvítězí“ smileys-cz-17. Správné vnímání a masáže lingamu, nás prostě navrátí ke svému já a tělu, ke své podstatě, roli a přirozenosti. Začneme vše intenzivně a s novým nadhledem vnímat a budeme vyrovnaní. Tady možná některé muže napadne a budou argumentovat, že po ejakulaci zažívají stejný pocit, ale pak nepochopili podstatu masáže lingamu. Nejde o to, aby se nám mozek projevil v lingamu, ale o to, abychom lingam vnímali mozkem. Tímto propojením z pohledu mnoha kultur zakázané části těla a mozku, dosáhneme rovnováhy v těle i v duši a otevřou se nám vrátka k intenzivnějšímu prožívání života všemi částmi těla, tedy i zrak, sluch, hmat atd. To vše zesílí a bude lépe propojeno s mozkem, chcete-li jinak, s našim Já, které vnímá tento svět.

 K závěru

  • bych rád dodal, že vždy se jedná o „práci“ na sobě samém, na probouzení svého těla a mysli. Není proto rozhodující, kdo masáž provádí, zda standardně žena muži, muž ženě nebo žena ženě, muž muži, či jakékoliv jiné kombinace. Vždy jde jen a jen o vás samotné a o to, jak si vše prožijete, jak se uvolníte, jak vše blokující z vás „vypadne“, jak se osvobodíte…..jak procitnete. Masírující je jen vašim průvodcem, pomocníkem, který stojí na vaší straně a chce vám ukázat, jak fascinující je díky zdravému a čistému vnímání tento svět, jak výjimeční a dokonalí jako bytost jste vy sami.

René

Přeji vám mnoho krásných a nezapomenutelných chvil při těchto masážích. Dopřejte si tento mimořádně silný zážitek a vnímejte život ve svém těle.

René

 

 

 

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..