Životní cesta Adriány

"Když to vezmu z hlediska vesmíru - tak jsem nikdo a všechno, součást všeho a ničeho."

Ale radši odpovím, tak jak se mluví, lidsky. Jsem žena, jménem Adriána Kučková. 
Žiji život, tak jako jiní lidé. Považuji se, za úplně normální lidskou bytost (i když ne všichni si to myslí :-)). Pracuji rukama i hlavou. Nepotřebuji tituly před a za jménem, nehýřím milióny, nejsem velký podnikatel - i když dříve jsme si myslela, že je to k životu nutné a že si tím zasloužím více úcty.

Mé vlastní jméno je Utah, což znamená lid z hor. Proto také miluji hory, lesy, kameny a vše, co k přírodě patří a nejsem vášnivec mody. Jsem žena, tak jako každá jiná. Prožívám své bolesti, smutky i radosti. Vydala jsem se na cestu poznání hlubšího smyslu života, pracuji na sobě samé stále a stále.
Každým dnem objevuji nové věci, na kterých chci zapracovat a transfomovat je ku prospěchu všech, neboť vím, že jsem součástí všech a všeho a když udělám šťastnými druhé, jsem šťastná i já.Ne vždy se mi to podaří hned. Do svých 37 let jsem si nastřádala mnoho negativního a nyní s tím vším pracuji, krok za krokem. Když si jednu věc zpracuji, ihned vykoukne další. 

A přesto jsem si troufla a již 3 roky vedu semináře osobního i partnerského růstu. Všechny své zkušenosti předávám dále. 11 let se věnuji masážím nejen zdravotním, ale také celotělovým smyslným masážím, které známe pod názvem tantrická masáž.Nejsem dobrý řečník, raději žiji. Nejsem velký kamarád s počítači ani fejsem a mluvením do kamery, raději volím z očí do očí nebo jen sdílení. Takže se opět učím, zacházet s technikou.

Tak to shrnu

Životní cesta mě dovedla od nenávisti k sobě samé, k ženám i mužům až k sebelásce a velké úctě k druhým. Hledala jsem smysl života a krásu bytí, a hledám dále. Vzdělávám se v oblastech psychiky a vnímání těla a studuji jaký to má dopad na život.

Dovedlo mě to k hlubším otázkám a hledání odpovědí - kdo jsem, jak být šťastnější,  proč se trápím, kde se bere zlost, z čeho se radovat, jak se dívat, jak být svobodným člověkem, proč reagujeme na některé situace zlostně, je znovuzrození - reinkarnace, jak vznikl svět a život .... a mnoho dalších otázek. 

Věřím tomu, že když člověk touží prožívat krásný život a pro něj jsme všichni stvořeni, musí zapojit  celou svou bytost - tz. mysl, tělo i duši. 

Pro někoho jsem blázen, trapná, hraji si na chytráka - to mi nevadí. Důležité je to, že jsem šťastná i ve chvílích smutku. Našla jsme cestu překonávat překážky, které život přichystá. Nevyhýbají se mi, stále je co řešit, ale mám nový pohled na řešení různých situací ať jsou osobní, pracovní, sexuální, vztahové. Každému, kdo bude mít zájem se dovědět více velmi ráda předám návody. 

Jen prosím, abyste si zapamatovali, že vám můžu předat jen vlastní zkušenosti a prožitky a vy si v nich musíte najít to své, co s vámi souzní, co se vám líbí. Můžete je vyzkoušet a můžete je zavrhnout. Mé prožitky jsou mé. Vy budete mít jiné. Chci vám ukázat cestu k plnému a krásnému životu, který si zaslouží každá lidská bytost a každý živý tvor.

Přeji vám krásné dny
Adriána

 

Absolvovala jsem výuku:

 • sportovní a rekondiční masáže - Ostrava
 • Reiki - Česká Třebová
 • regresní terapie
 • práce s emocemi
 • tantrické masáže - Praha
 • šamanské učení a léčení
 • EFT 
 • psychologie
 • další: lávové kameny, lymfatická masáž, medová masáž, Dornova metoda, meridiánová masáž, Ajurvédská masáž, Breussova masáž - masáž páteřního kanálu, japonská Shiatsu …

 Mými učiteli jsou:

 • každý den, kdy se probudíme
 • děti, přátelé, každý člověk se kterým se setkáme
 • rodiče
 • dále: Denisa Palečková, Richard Vojík, Pavel a Markéta Švarcovi, Lenka Blahůtová, Kranti, Margo Anand, David Deida, Wallace Wattles, Osho a mnoho dalších.

Všem mnohokrát děkujeme.

Největším učitelem je Život v plné kráse, se vším, co k němu patří.

Reference

Chtěla bych poděkovat za kurz tantry, bylo to pro mě něco nového, některé věci nepoznané, poučné i když ze začátku jsem se moc styděla, bojovala jsem sama ze sebou a svou stydlivostí, ale jsem přeštastná, že jsem tento kurz absolvovala. Posunulo to mě to zase o kus dál, pochopila některé další věci, posílila svou důvěru a hlavně našla sama sebe, probudila lásku k sobě a svému tělu. Děkuji za krásné chvíle, které jsme měli i v rozverném duchu a chvilky napětí se zlehčili humorem. Jsi skvělá žena, matka, masérka i lektorka a já děkuji, že jsi vstoupila do mého života, velmi si toho vážím a děkuji za to ,, ŽE JSI,, Ráda bych se naučila víc.

Lenka H., Nový Jičín

Mockrát děkujeme za krásný víkend s tantrou pro páry. Mysleli jsme, že o sexu víme vše. Ale poznali jsme, že víme velmi málo. Fakt, je, že v dnešní době jsme plni spěchu a tak vypadal i náš sexuální život. O víkendu jsme oba pochopili, že si vždy musíme dopřát jen to nejlepší s největší pozorností. Ještě jednou opravdu moc děkujeme, že jsi nás navedla na jiný úhel pohledu jak na sebe sama, tak na to, jak se dívat na sebe jako na pár. Taky bylo moc fajn vysvětlení rozdílů mezi mužskou a ženskou energií, fakticky jsme se nasmály a vzpomínáme na tyto chvíle. Jo a Jirka některé tvé výroky rád používá, zvláště na adresu žen. Děkujeme a úžívej si sluníčka.

Jana a Jirka N., Litomyšl

Kdo hledá, ten najde.
Každý člověk najde to své, když po tom opravdu touží.

Moc vám přejeme, aby jste našli svou životní cestu, která bude doprovázena úsměvem, radostí, upřímností a láskou. 

Ajka

Co od života čekám?