Životní cesta Adriány

Krásný den. Jsem Adriána Kučková, těším mě. 
Jsem žena, tak jako každá jiná. Prožívám své bolesti, smutky i radosti. Jednoho dne, když už jsem těch smutků měla dost, jsem se vydala na cestu poznání hlubšího smyslu života a hledání odpovědí (video), které vedou k Radosti.

Je mi ctí, že "Radost" mohu předávat druhým, i tobě, skrze web a kurzy.

Ne, nejsem dokonalá,, videa i články mají druzí krásnější. Ano, vím. Stále se učím. 

Tak proč já? Proč mé kurzy? 
"Dokonalost" vidím v hloubce. Na kurzech i v osobním setkání jdu vždy do hloubky. Často slýchávám: "vysvětlíš význam každého doteku", "všímáš si tak malých věcí, které já nevidím", "dáváš otázky, nad kterými člověk musí přemýšlet", "jdeš do hloubky věcí"...

Nechci jen mluvit a ukázat, chci ti předat "hloubku duše". Život není jednoduchý, je tvrdý, stále nás zkouší. Když vejdeš až do "hloubi své duše", pak jednodušeji se ti žije. 

To, co učím, mám prožito, vyzkoušené, procítěné a funguje to. Mě i stovkám lidí, se kterými jsem měla tu čest se potkat. 

Nemám vysoké školy, prošla jsem jen několika kurzy, přečetla pár knih a setkala se s několika moudrými lidmi. Možná si nyní říkáš: "Tak, co mi chceš dát?"

"Dát ti mohu dovednosti, návody a zkušenosti. Dát ti mohu své srdce, lásku, náruč, trpělivost a vnitřní klid."

Ale nemysli si, i sprdnout umím. Otevřít staré rány, které nechceš. I pochválit a obejmout, i plakat s tebou.

Pro to všechno, mě to baví a miluji to. 

"Když to vezmu z hlediska vesmíru - tak jsem nikdo a všechno, součást všeho a ničeho."

Tak to shrnu

Životní cesta mě dovedla od nenávisti k sobě samé, k ženám i mužům až k sebelásce a velké úctě k druhým. Hledala jsem smysl života a krásu bytí, a hledám dále. Vzdělávám se v oblastech psychiky a vnímání těla a studuji jaký to má dopad na život.

Hledání odpovědí.

Hledání

Kdo jsem, jak být šťastnější,  proč se trápím, kde se bere zlost, z čeho se radovat, jak se dívat, jak být svobodným člověkem, proč reagujeme na některé situace zlostně, je znovuzrození - reinkarnace, jak vznikl svět a život .... 

Radost

Věřím tomu, že když člověk touží prožívat krásný život (pro něj jsme všichni stvořeni), musí zapojit  celou svou bytost - tz. mysl, tělo i duši. 

Nevadí

Pro někoho jsem blázen, trapná, hraji si na chytráka, to mi nevadí. Důležité je to, že jsem šťastná i ve chvílích smutku. Našla jsme cestu překonávat překážky, které život přichystá. Nevyhýbají se mi, stále je, co řešit, ale mám nový pohled na řešení různých situací ať jsou osobní, pracovní, sexuální, vztahové. 

Absolvovala jsem výuku:

 • tantrické masáže - Praha
 • vaginální mapování - Praha
 • léčení jizev - Praha
 • sportovní a rekondiční masáže - Ostrava
 • Reiki - Česká Třebová
 • regresní terapie
 • práce s emocemi
 • šamanské učení a léčení
 • EFT 
 • psychologie
 • další: Ajurvéda a jiné

 Mými učiteli jsou:

 • každý den, kdy se probudím
 • děti, přátelé, každý člověk se kterým se setkáme
 • rodiče
 • dále: Denisa Palečková, Richard Vojík, Pavel a Markéta Švarcovi, Lenka Blahůtová, Kranti, Margo Anand, David Deida, Wallace Wattles, Osho a mnoho dalších.

Všem mnohokrát děkuji.

Největším učitelem je Život v plné kráse, se vším, co k němu patří.

Reference

Chtěla bych poděkovat za kurz tantry, bylo to pro mě něco nového, některé věci nepoznané, poučné i když ze začátku jsem se moc styděla, bojovala jsem sama ze sebou a svou stydlivostí, ale jsem přeštastná, že jsem tento kurz absolvovala. Posunulo to mě to zase o kus dál, pochopila některé další věci, posílila svou důvěru a hlavně našla sama sebe, probudila lásku k sobě a svému tělu. Děkuji za krásné chvíle, které jsme měli i v rozverném duchu a chvilky napětí se zlehčili humorem. Jsi skvělá žena, matka, masérka i lektorka a já děkuji, že jsi vstoupila do mého života, velmi si toho vážím a děkuji za to ,, ŽE JSI,, Ráda bych se naučila víc.

Lenka H., Nový Jičín

Mockrát děkujeme za krásný víkend s tantrou pro páry. Mysleli jsme, že o sexu víme vše. Ale poznali jsme, že víme velmi málo. Fakt, je, že v dnešní době jsme plni spěchu a tak vypadal i náš sexuální život. O víkendu jsme oba pochopili, že si vždy musíme dopřát jen to nejlepší s největší pozorností. Ještě jednou opravdu moc děkujeme, že jsi nás navedla na jiný úhel pohledu jak na sebe sama, tak na to, jak se dívat na sebe jako na pár. Taky bylo moc fajn vysvětlení rozdílů mezi mužskou a ženskou energií, fakticky jsme se nasmály a vzpomínáme na tyto chvíle. Jo a Jirka některé tvé výroky rád používá, zvláště na adresu žen. Děkujeme a úžívej si sluníčka.

Jana a Jirka N., Litomyšl

Kdo hledá, ten najde.
Každý člověk najde to své, když po tom opravdu touží.

Moc všem přeji, aby jste našli svou životní cestu, která bude doprovázena úsměvem, radostí, upřímností a láskou. 

Ajka

Co od života čekám?

"Měj sebeúctu a buď milován.
Poznej sebelásku a budeš milovat."