Tvůj „Lotosový květ“

Milá má, říci ti chci:

 „Máš ruce jemné jako peříčko, tvé dlaně zahřívají mé srdce. Tvé vlasy jsou jak vánek za letního podvečera. Tvá tvář září jak hvězda na nebi. Tvůj nosík je jak knoflíček, tvé oči jsou jak hluboká tůně. Tvá prsa jako dvě jablíčka, jen ochutnat tu sladkou šťávu. Tvé bříško uchovává nový život. Tvá krev je výživná, uzdravující a dává sílu. Tvé lůno je krásný božský chrám, ve kterém se může, s tvým dovolením, tyčit ve své kráse můj mocný úd. Dovol mi být ti oporou a pojďme spolu dojít k nejhlubším výšinám.
Kéž bych byl malířem, tvou věčnou krásu maloval bych…. Ne, ne žádná barva nevyjádří a nezachytí krásu tvou. Krásu, kterou mé oči vidí a na věčnost uchovají.
Děkuji ti, ženo, že mou inspirací jsi a vždy, ano vždy mé srdce láskou naplníš. Děkuji, tvůj muž“.

Jak často žena slyší tak krásná slova od muže?

Když se podíváme kolem sebe, často neslyšíme krásná slova, která si celé lidské tělo zaslouží. 
Nazýváme:
Ruce -  pahýly, noha - hnáta, bříško - bachor, hlava - kebule hloupá, nos – frňák, uši – lopuchy, prsa – kozy, menstruace – krámy, jóni – kunda, lingam – chuj atd. atd.  Zní to děsivě, že? 
Mě je i těžko tato slova psát. A když je slyším od dívek a žen, je mi velmi smutno. Nevnímám tyto slova jako úctyhodné pro tělo ženy ani muže, pro tělo Bohyně a Boha. 
Nechci nikoho poučovat ani nikoho nesoudím. Každý ať si mluví, jak chce. Také vím, že si mnohdy neuvědomujeme některé věci, proto se zmiňuji.

Lotosový květ se uzavírá

 

Tento název používám pro ženinu vagínu. Tak napříště už jen “Lotosový květ“.
Mnohé ženy i muži jsou naučeni vnímat „Lotosový květ“ jako centrum sexu, popřípadě porodu. Naučeni, ano naučeni. „Lotosový květ“ slouží k sexuálnímu aktu a tento akt je rychlým uvolněním napětí.
Vulgární slova, centrum sexu a dál – tím, že nejsme vychováváni k tomu jak zacházet se svou sexualitou, jak jí vnímat, přijímat a rozvíjet (známe – sexualita = sex), tak začneme svému tělu přikazovat, co a jak má dělat. A za pár let……….. obrnění těla i pohlavních orgánů.

….ženy nesnáší menstruaci, potýkají se s vaginálními problémy, ne-li s rakovinou prsou, dělohy, vaječníků, odmítají milování, nesnáší sebe i muže, žárlí na každou jinou ženu, jsou vždy nespokojené. A muži na tom nejsou o moc lépe.
A tito dva lidé mají být šťastni a vytvářet harmonický život a učit své děti lásce.  Co dokáže udělat nepochopená sexuální energie.

Lotosový květ rozkvétá

Nejkrásnější a nejvzácnější květ. Květ, který uchovává a dává život. Květ, který má svou vlastní, láskyplnou inteligenci, který ženu i muže dovede k těm nejkrásnějším a nejrozkošnějším prožitkům. Dává ten nejsladší nektar. Když je „Lotosový květ“ zdravý má růžovou barvu, je měkký, přátelský, otevřený, hravý, pružný a vzbuzuje pocit důvěry.
Když má žena zdravou vagínu je šťastná, ukotvená ve svém středu, ví, co má dělat, kam směřuje, je tvořivá, láskyplná a přijímající i dávající. Sexuálního života si užívá plnými doušky a vždy naslouchá svému “Lotosovému květu“ a středu ženské síly.

Lotosový květ promlouvá

„ Má paní, věnuj mi pozornost - když omýváš mne, vnímej mě celou. Pomalé pohyby používej a přírodu dopřej mi. Když nemusíš uzavírat mne do látky, nechej mi volnost, ať mohu dýchat. Když milovat se toužíš, naslouchej mi, povím ti, kdy připravena jsem přijmout mužnou flétu, abychom své tóny sladili a krásnou hudbu stvořili.
Když připravena nebudu, nenuť mne a nenechej se zmást spěchem muže. Ty jsi ta, která řídí posvátný akt milování. Kdykoli během dne vzpomeň si na mne a vzpomeň také na dělohu a ostatní, my jeden celek tvoříme. Zahrň mne úctou a láskou a za to tě dovedu do rajské zahrady tvoření, zdraví a štěstí.
Děkuji, má paní, že nasloucháš mi“.

Říkáš si, že ty jsi ztracená?

Možná si teď říkáš, že svůj „Lotosový květ“ neslyšíš, možná mu někdo někdy ublížil, možná se uzavřel, možná se vzdaluješ od svého těla a netoužíš po intimním splynutí tak, jako dříve…..
A chceš to změnit? Mohu ti nabídnout techniku, která i mne pomohla a pomáhá. Je to Vaginální mapování, jedna z nejefektivnějších metod, jak znovu probudit své tělo a svůj „Lotosový květ.

 

Když procítíš, poznáš, pochopíš a přijmeš „Lotosový květ“ a sama sebe do svého života, přijmeš sexualitu a život jako posvátný akt a již z tvých úst a srdce budou vycházet jen slova velkého údivu plné lásky.

Chceš-li více poznat sama sebe, toužíš-li sdílet a podporovat svou vlastní ženskou sílu, pak se přidej k nám do kruhu žen:

Třináct Matek kruhu.

Reference

Vaginální mapování mě opět přivedlo do mého nitra a jsem za to moc vděčná. Chvíli mi trvalo, než jsem si prošla všemi skrytými bolestmi a vzorci, stálo mě to hodně sil, ale výsledek stojí za to. Děkuji za tuto techniku, která pomáhá ženám najít sebe sama. Posunulo to mě to zase o kus dál, pochopila některé další věci, posílila svou důvěru a hlavně našla sama sebe, probudila lásku k sobě a svému tělu. Děkuji za krásné chvíle i když je provázely slzy smutku, po nich přišla radost.

Hanka, Kroměříž

Díky Vaginálnímu mapování jsem si uvědomila, že nejsem nemocná ani jiná. Jen jsem dovolila, aby se ke mně chovali špatně. Vyřešila jsem svůj vztah, který nyní vzkvétá. Naučila jsem se mluvit o svých potřebách, protože jsem poznala, že žena miluje mnoha způsoby a že musí milovat,aby cítila sama sebe. Díky cvičení, která jsem se naučila u mapování a stále je používám, si užívám sebe sama a svou sexualitu. Jsem šťastnější, klidnější a vyrovnanější a tím také má rodina. Děkuji Vaginálnímu mapování i tobě.

Jana, Přerov

Kdo hledá, ten najde.
Každý člověk najde to své, když po tom opravdu touží.

Moc vám přejeme, aby jste našli svou životní cestu, která bude doprovázena úsměvem, radostí, upřímností a láskou. 

Ajka

Co od života čekám?