Opět jsem se přesvědčila o síle vědomého doteku.

Ve čtvrtek ke mně přišel pár s tím, že muž je psychicky na tom velmi špatně a že jim známí řekli, že tantra masáže, muži jménem Igor, pomůžou. Byla jsem velmi mile překvapena.

„Jsem moc ráda, že se dostává moudrost tanter a léčivá síla vědomého doteku
do podvědomí lidí a získává na síle.
Děkuji všem, kteří přijímají.“  

Jako vždy; probrali jsme vše, co Igora trápí, ze všech možných úhlů. Dostal pár návodů, jak sám se sebou pracovat a odebrali jsme se na masérnu. Na poprvé jsem mu doporučila masáž v délce 1.5 h, má nemocné srdíčko, a tak jsme potřebovali zjistit, jak bude na celou masáž jeho tělo reagovat.
Jsem opatrnější, když je člověk vážněji nemocen, každý reaguje jinak.

Jeho tělo i on sám reagovali moc pěkně, přijímal každý dotek vlídně a s úsměvem. Věnovala jsem se více dotekům na meridiánových drahách, abych vyrovnala energii v jeho těle i mysli. Když je člověk psychicky na dně, láskyplný jemný dotek je velmi léčivý. Jistě to ví, každý člověk, že když se cítí opuštěn nebo nepotřebný a přijde k němu někdo, kdo má čisté úmysly a srdce otevřené, pak jeho dotek, jeho pohlazení je léčivé a my se cítíme lépe. Když se k tomu přidá ještě energetická harmonie, pohlazení orgánům a v Igorově případě pohlazení srdce, pak se prostě musí člověku ulevit.

Slova Igora:
„Cítím z tvých dlaní příjemné teplo, nabíjíš mě svou energií (energie nebyla moje, vždy je od Velkého Tajemství, jenž čistou lásku rozdává). Klid a mír v těle a srdci cítím. Hodně jsi mi předala.“

Igor ještě nemá vyhráno, ale vyšel své síle naproti a když vytrvá, zbaví se hluboké deprese. Jeho partnerka se rozhodla mu pomoci a spolu přijdou učit se vědomým dotekům.

„Ano, tato síla doteků je nepřekonatelná. Pro mne jsou jedním z největších léků na světě. Doteky dávané s láskou to je lék léků. Kdysi jsem tomu moc nerozuměla, ale nyní mě již nikdo nepřesvědčí o opaku.“

ROZDÁVEJTE DOTEKY Z VAŠEHO SRDCE, Z NITRA, KDE LÁSKA SÍDLÍ. NEBOŤ KAŽDÝ DOTEK, KTERÝ DÁTE, NAPLNÍ TAKÉ VAŠE SRDCE
LÁSKOU A ŠTĚSTÍM.
UVĚDOMTE SI JEJICH SÍLU.

Když se na někoho podíváte, dívejte se srdcem.

Když s někým mluvíte, nechte mluvit srdce.

Když nasloucháte, naslouchejte srdcem.

Když hladíte, pohlaďte srdcem a celou svou duší.

To, co dáte druhým, to se vám vrátí.

ROZDÁVEJTE HLAVNĚ DĚTEM, NEBOŤ Z NICH ROSTE DALŠÍ GENERACE LIDSTVA.

S láskou Adri.

Komentáře
  1. Web napsal:

    Ahoj, díky tvému blogu jsem se seznámil s tantrou a teď o tom hodně čtu a seznámil jsem se i s jinými podobnými masážemi, fakt mi to změnilo život. Začal jsem chodit na tantrické masáže a nemohu si to vynachválit. Stal jsem se tvým pravidelným čtenářem. S pozdravem Web.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..