Klíč k pokladu

Otevři klíčem bránu a vstup do sekce, která je plná návodů a nápadů,
jak obohatit a zkrášlit svůj dosavadní život.

Já zapomněla, vlastně proto jsi zde.

Rozhodla jsem se otevřít sekce bez přihlášení.

Když chceš, tak vejdi.

Přihlášení

Pokud by vznikla nějaká chybička, prosím informujte mě, ať vše napravíme. Děkuji.

Co vše v následujících stránkách najdeš?

Psané články a video návody, které jsou jen zde.
Ale, co to blábolím, ne zde, ale na stránkách po přihlášení.
Nezapomeň se níže zapsat.

Návody "JAK"

V této sekci se ukrývá mnoho různých návodů, které můžeš používat v každodenním životě. Říkáš si: "musím a chci změnit ...to a to, ale nevím jak." Třeba zde najdeš odpovědi na mnoho "Jak".

Rituály

Někdy potřebujeme prvně očistit, vymazat staré naučené vzorce a vstoupit do posvátna. Posvátnost vnímám všude - ve vlastním životě, těle, myslí, v přáních a děkování za vše, co mám.

Vztahy

Jojo, ty vztahy. V tom máme všichni mezeru a velkou. Netvrdím, že jsem expert na vztahy, ale troufnu si říci, že již něco nabídnout mohu - návody, jak vycházet s partnerem, partnerkou, dětmi, kamarády, s kolegy v práci. Prostě všechny mezilidské vztahy.

V sekci postupně najdete například:

Jak odpustit, jak se vyrovnat s tím, když partner odešel, jak se mít ráda, proč meditovat, jak se zbavit strachu, být v přítomném okamžiku, co dělat, když vás tchýně otravuje, jak navázat pěkný vztah s dětmi, proč nemám partnera, měsíční rituály, měsíční žena, a mnoho dalších návodů, které pomohly mě samotné, mým dětem a také lidem, se kterými se setkávám, jak v práci tak v soukromém životě. Postupně budu vše přidávat.
A když mi pomůžeš svým dotazem, tak ještě více.