Polarita v sexu 3 díl

Žena a muž – rozdíly fyzické a emocionální, jinak vnímáme svět, lásku, intimitu, a hlavně jsme jiní v oblasti tělesného prožitku a sexuality. Každý potřebujeme něco jiného. Tyto rozdíly je třeba poznat a uvědomit si. Pokud se tak stane, máme v ruce klíče, kterými otevřeme „vnitřní naplnění“ partnera, partnerky i svého.

Základní principy v oblasti intimity se u žen a mužů liší.

           Ženy                                                  Muži 
potřebují lásku a hluboké spojení,                fungují opačně –  sexualita otevírá jejich
to je otevírá touze po sexualitě.                       srdce k lásce a spojení.

Když porozumíme tomuto principu, kterému také říkáme polarita nebo teorie plusů a mínusů, získáváme návody k tomu, jak se dotýkat mužského a ženského těla.

Pánové,
pamatujte, že ženské tělo se probouzí a naplňuje energií, láskou a radostí většinou tehdy, když se dotýkáte prvně oblasti srdce (cítění a emoce) a celého těla – tvář, vlasy, šíje, hruď, ruce, dlaně, nohy, chodidla a pak vše směřujete do středu těla na bříško a nakonec na jóni (vagínu).Tímto způsobem – jemnými doteky na těle, dáte ženě možnost se uvolnit a probudit její energii a tělo aby se otevřelo centrum sexuality.

Ženy pozor, u mužů je to naopak.
Jejich centrum rozkoše je v penise. Když se jemně a s láskou dotýkáme jejich celé oblasti pohlaví, tím otvíráme jejich srdce a pocity. Muž cítí nejvíc energie v pohlaví a pak energii může vést do vyšších center, nahoru do oblasti srdce a celého těla. V tomto mu pomáhají doteky a práce s dechem.


Polarita sexu, teorie plusů a mínusů.

Ženy mají v oblasti srdce pól plus a v oblasti pohlaví pól mínus. U mužů je to opačně.

Pól mínus je přijímající, receptivní (vnímavý, pasivně přijímající). Pól plus je dávající, aktivní. Proto také mezi „správně“ polarizovanými těly muže a ženy vzniká magnetická přitažlivost.
Vše funguje v případě, že jsme otevření a vnímaví. Většinou však jsme díky zraněním a strachu uzavřeni, nebo také z pohodlnosti či nepřítomnosti – myšlenky máme roztěkané a nejsme tady a teď. Proto nám nezbývá nic jiného než se „cvičit“ ve vnímání a otevřenosti, pokud chceme zachovat polaritu i v sexualitě.

Poznali jsme, že nejefektivnější cesta k posílení životní síly a zachování všeho, tak jak má být, je práce s tělem a intimitou.

Umění doteků – práce s tělem

Masáž intimních míst – práce s intimitou a sexualitou.

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..