Proč je pro muže sex důležitý?

Vždy píši o normálních inteligentních mužích i ženách.

Mnoho žen nyní povzdechne, zase ten sex. Muži stále myslí jen na to jedno – sex. Oproti tomu, žena touží po romantice a následně po sexuálním aktu. Ale pokud ženy nepochopí, proč muži tak touží po tom „jediném“, pak těžko poznají romantiku.

Pojďme se podívat hlouběji; proč ti chlapi prostě touží po sexu.

Muž se necítí zbytečný.
Sex je pro muže ukotvením ve vztahu.
Pro muže je sex romantika.

16přikázání

Když se podíváme o několik let zpět, kdy muži byli lovci a ženy se starali o teplo domova, tak se dá říci, že jediným potěšením byl pro muže sex a sezení u ohně ve společnosti ostatních mužů. Společnost mužů dávala pocit vnitřní síly každému jedinci, to jen tak na okraj.

Důvody touhy po sexu

  • Pud
  • Rozmnožování
  • Spokojenost ženy
  • Cítit lásku

Pojďme si to rozepsat

    1. Pud – to jistě všichni známe. Pudová záležitost je uspokojení těla. Pudový sexuální akt je rychlý, náhlý, povrchní. Muž se podívá na pěknou ženu, hormony testosteronu stoupají a má chuť na sex. Moc nepřemýšlí, jak se říká: „má mozek v kalhotách“. U pudového sexu jde o tělesné uspokojení muže = základní lidská potřeba.
    2. Rozmnožování – když muž zatouží po založení rodiny, sex je velmi důležitý. Pud a rozmnožování = sex = základní lidská potřeba.
  1. Spokojenost ženy – jsou muži, kteří dávají přednost milování před pudovým sexem. Muž je šťasten, když může ženu sexuálně uspokojit. Dává přednost ženině orgasmu. Uvědomuje si, že když dopřeje ženě uspokojení, dosáhne uspokojení také on = probouzení lásky.
  2. Cítit lásku – Sex vrací muže zpět do srdce. Sexuální vzrušení muži pomáhá navázat kontakt s jeho vlastními láskyplnými city a umožňuje mu je projevit. Sexuální akt otevírá mužovo srdce a to ukrývá touhu po lásce.

Je to zvláštní, že. Muž sexem pociťuje potřebu lásky, kdežto ženě přijímání lásky umožňuje uvědomit si potřebu sexu.

Muži si v mnoha případech myslí, že žena svou touhu po sexu potlačuje a proto ho někdy odmítá. Muži si neuvědomují důležitost dvoření a pocitu „být milována“ aby mohla přejít do fáze – touhy po sexu. Žena potřebuje každodenní komunikaci s partnerem, aby cítila, že je milována a že miluje, pak přistoupí k sexu. Muž potřebuje sex, skrze něj se cítí být milován. Žena mu lásku může projevit i jinak, ale sex je nejsilnějším důkazem její lásky k němu.

Čím krásnější a otevřenější milování žena muži poskytne, tím více muž otevře své srdce a procítí a projeví svou lásku.

Odmítnutí

Když žena muže odmítá, odmítá lásku. Sex je pro muže formou dávání i přijímání lásky a emocí. Sex dává muži pocit, že se necítí zbytečný.  Sex je pro muže ukotvením ve vztahu. Pro muže je sex romantika.
Pokud odmítáte muže z důvodů, že on chce sex a vy milování, je třeba si uvědomit, že žena učí muže sexu, milování, vyšší extázi, vědomému milování.

Ženy odmítejte s citem!

Pokud ženě něco brání v prožívání sexu, měla by muži jemně sdělit: „teď ne“, aby se necítil odmítnut, aby neměl dojem nepotřebnosti fyzické, emocionální a přátelské.

„Miláčku, velmi ráda se s tebou miluji, ale prosím tě, dnes mi není nejlépe, můžeme milování odložit? Buď tak hodný a lehni si ke mně, chci se s tebou dívat na film. Nevadí ti to?“ 

Takováto slova partner pochopí, necítí v nich odmítnutí, ale žádost, aby vám dal čas. Dáváte mu jemně najevo, že sex teď ne, ale jeho přítomnost vás těší.
Chytrý pochopí, hloupý třeba ne.

Hra kódu a přírody

Pokud se muži v práci něco nedaří, může jej přepadnout pocit méněcennosti a únavy. Milování právě s vámi jej zbaví stresu, dobijete mu baterie a dodáte mu opět pocit mužnosti, síly a sebeúcty.

Někteří muži málo mluví a říci „Miluji tě“ je pro ně náročné, ale dokážou to říci sexem, milováním.

Katka (32 let) říká: „Když jsem unavená, nedaří se mi, jsem smutná, nemám žádnou chuť na sex.“

Ženy v těchto chvílích potřebují objetí, pohlazení, naslouchání; muži touží po uchlácholení sexem. A z toho většinou vyplývá nedorozumění.

Jak udělat muže šťastným?

Mužský prostředek, jak s ženou nejlépe navázat komunikaci, emoce a lásku je milování. Když jsou intimně odmítání, nevybití, cítí se zanedbáváni, nerespektováni a nemilováni.
Neznám muže, který by opustil svou ženu proto, že chtěla hodně sexu. Znám jich více, kteří opustili ženu proto, že s ním sex nechtěla mít.

Takže jednoduše řečeno: „Milujte se s mužem, otevřete mu jeho srdce, emoce a lásku k vám. On vám pak na oplátku splní vaše přání a bude vás rozmazlovat.“

Že tě milování s ním nebaví, neboť je to jen sex? No od toho jsi zde, ženo, abys muže naučila milování. Věř tomu, že se muž rád nechá vést, pokud s ním budeš otevřeně mluvit o tom, co si přeješ v intimních chvílích. Když bude cítit, že jsi opravdová a uvolněná, rád si bude s tebou hrát, tak jak potřebuješ. Tvá touha a rozkoš mu dává jeho touhu a rozkoš.

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..