Prý se chovám jako matka

Nešťastný muž

Tonda mi vyčítá, že se k němu chovám jako k malému klukovi…. No jen se ho ptám, jestli si dá chleba nebo rohlíky a třeba kakao. Někdy mu připomenu, nějakou akci nebo návštěvu. ….
Musím mu připomínat, že má zhasnout světlo v chodbě, že by si měl koupit nové kalhoty…… sám by nic neudělal.

Máš doma kluka nebo muže?

Toto chování, pokud je velmi časté se opravdu podobá jako maminkovská výchova. Není divu, že se muž bouří. Chlapce tímto způsobem můžeme vychovávat, ale na muže musíme jinak, on není malý chlapec, je chlap.

Jedna z nejčastějších chyb, které ženy dělají je, že se k mužům chovají jako k malým.

Vím, že opatrovat, starat se a vychovávat je naší ženskou přirozeností. Tuto přirozenost můžeme ještě více cítit v období ovulace – v měsíčním cyklu ženy, období Matky. Je potřeba se chovat dospěle k sobě a také k mužům, hlavně tomu, co je vedle nás.
Čím více se žena chová k muži starostlivěji, tím více si on připadá jako kluk a začne se chovat jako syn.

Tonda ještě upozorňuje Jitku na tuto chybu, nelíbí se mu, protože je muž. Ale mnoho mužů nechá ženu v tom, aby se k nim chovaly jako k malým. Líbí se jim, že se někdo o ně stará a dělá věci za ně. Takový muž hází svou odpovědnost na ženu, takže ve skutečnosti mužem není.

Muž ví, co znamená odpovědnost.

Tonda mužem je, zatím upozorňuje a pokud Jitka bude trvat na svém, pak se asi stane to, že Tonda přestane mluvit a bude jednat tak, jak se Jitce nebude líbit.

Takže ženy, které máte tendence vychovávat muže, nedělejte to!!

Ničíte si partnerský vztah. I když zpočátku se to muži může líbit, jednou přijde chvíle, kdy přestane.
Když budete vše dělat za něho, přestane si vás vážit, přestane vás přijímat jako ženu, nebudete ho přitahovat ani sexuálně, začne vás nenávidět, odmítat a bouřit se proti vám.

Chováte se k němu jako matka, od které odešel, když dospěl. Chlapec maminku potřebuje do určitého věku. V dospívání se ale již bouří a hledí si, aby se co nejdříve osamostatnil. Muž nesnáší, aby se k němu žena chovala jako ke klukovi.

Který muž by chtěl spát se svou maminkou, který muž by chtěl mít intimní a sexuální vztah s maminkou, pokud se mu nelíbí incest? Jak ho můžete přitahovat, když ho stále sekýrujete. Muž si cení své maminky, ale nemusí jí mít stále po svém boku. Který muž se cítí vzrušen, když je stále kritizován a sekýrován (samozřejmě pokud ho nevzrušuje určitá dominance).

Více se dozvíte v členské sekci – o partnerství – 6 největších chyb, kterých se ženy dopouštějí.

Jitka se začala chovat jako milenka, a ne jako matka a její vztah se změnil. Říkala, že zpočátku to bylo velmi těžké, ale nyní po 3 měsících už mnohé zvládá levou zadní.

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..