Píši účastníci kurzu

Moc všem děkujeme a vážíme si důvěry, která nám byla dána.

Je zde jen pár zpětných vazeb, neboť by to byla hodně dlouhá stránka. A stejně, uvěříte až sami prožijete.

Adri, chci tě požádat, aby jsi dala tyto věty do referencí.........Všem, kteří bloudí za závojem pravdy o sobě doporučuji Limbický přepis a týdenní seminář Seznamka na živo. Dozvěděla jsem se tolik ohromných věcí o svém životě, o tom, jak jsem jej žila a proč. Odpovědi, které mi otevřeli oči i srdce. Tápala jsem ve tmě a stále se ptala, proč mám tak smutný život, proč mě partneři opouštějí a proč nerozumím sama sobě. Limbický přepis mi pomohl, přepsat prvotní prožitky mého zrození a následně týdenní pobyt Seznamka na živo mi dal další odpovědi na to, jak jsme smýšlela o sobě i partnerech, kde jsem dělala chybu při výběru partnera a vůbec na mnoho věcí týkajících se mého života. Díky pár dnům a trocha peněz investovaných do sebe, jsem poznala mnoho moudrosti, zkušeností a pohledu na sebe i protějšek. Neváhejte a vstupte za závoj, najděte pravdu o svém pohlaví i tom druhém.

Alexandra

Děkuji všem zúčastněným na týdenním pobytu Seznamka na živo. obohatili jste můj život nesmírnou energií a zkušenostmi. Hlavně děkuji Adrianě za vtipné, humorné a moudré vedení a trpělivost s námi všemi. Dozvědět se to, že něco dělám jinak než bych měl není zrovna příjemné. Jenže jsem hned na místě použil jednu z dovedností, kterou jsem se dozvěděl a měla ohromný úspěch. S Dajou se scházíme dodnes a je to úplně jiný vztah než jsem mě předtím. Oba dva využíváme mnoho rad a moudrosti ze semináře a hlavně jsme poznali sami sebe, kdo jsme. Tím si vzájemně pomáháme v osobním růstu a ten podporuje náš vztah.

Libor

Po roce trápení a neustálých hádek, jsme se ptali sami sebe: "Hodíme se k sobě?" Máme se rádi, ale přesto jsme nemohli nějak spolu vycházet. Rozhodli jsme se pro to, že potřebujeme někoho, kdo nám na naší otázku odpoví. A tak jsme jeli na týden - seznamka na živo. Probírali jsme 4 hodiny náš vztah z různých stran a nakonec nám Adri dala dotazník na který jsme každý zvlášť odpovídali. když jsme si jej pak navzájem vyměnili, došlo nám mnoho věcí a odpověď na to, zda se k sobě hodíme. I když jsme se rozešli, přesto Adri moc děkujeme, protože jsme pochopili, že se k sobě nehodíme i když se máme rádi. Rozešli jsme se v pěkném a nikdo nikomu nic nevyčítal, protože jsme znali odpovědi, proč nemůžeme být spolu. Než se stále hádat a lásku přetvářet v nenávist, je lepší klidně odejít a přát tomu druhému štěstí a člověka, který se k němu hodí více. Také jsme získali mnoho nových potřebných informací, jak si najít toho pravého. Adri, děkujeme za vše.

Jitka

Hodně nám návštěva pomohla. Už jsme si mysleli, že půjdeme od sebe, ale ještě jsme využili tebe, abychom se dověděli, zda se rozhodneme správně. Předala jsi nám informace, nad kterými jsme vůbec nepřemýšleli a nechtěli si připustit. Tak jak říkáš, někdy je potřeba 3 osoby, aby viděla nestranně. Děkujeme za pochopení našich rozdílů a návodů jak je rozvíjet k lepšímu vztahu.

Lucie a Prokop

Máme potřebu vám ještě jednou poděkovat za kurz Procitnutím k potěšení. Romana se na něj těšila, ale já byl v rozpacích, co se bude ten víkend dít. Vůbec jsem si neuměl představit, jak budeme masírovat intimní části našeho těla. Napětí ze mne opadlo už při prvním pohledu na vás, atmosféra byla fajn a lidé, kteří přišli také. A samotná výuka - paráda. Přiznávám, že jsem myslel, že vím mnoho o sexualitě, ale vaše informace a následně samotná "léčba" joni i lingamu, mne přesvědčili, že ještě se mám co učit. Emoce ukryté v přirození - no to je síla. Ještě v pondělí jsem byl plný všeho, co na kurzu probíhalo. Postupně pak mysl začala fungovat a Romča se mi pěkně smála a povídá: "Vidíš, já ti říkala, že to bude síla a ten víkend bude stát za to." Ano, stál. Jsou to nejlépe uložené peníze. Peníze do poznání a velkého porozumění sobě i partnerce. Adri a Renďo, děkuji. PS: Zdraví vás také moje usměvavá Romča.

Petr a Romča

Jsem za včerejšek rád, po delší době jsem měl možnost potkat někoho s možná silnější ženskou energii, než mám sám, což bylo příjemné 🙂 Uvědomoval jsem si zase o kus víc, jak může být zajímavé milování s ženou v sexualitě otevřenou, poznávající, s tělem, vědomím, energií a láskou pracující. Pro mě byl kurz určitě přínosem, vidět a prožívat sexualitu s dalšími normálními otevřenými a uvědomělejšími lidmi je pro mě určitě obohacující a snad i posouvající a nejen oči otevírající 🙂 Takže tobě i Renému děkuji za nejeden podnět a informaci a možnost zažít, vidět a cítit i jiné vnímání a pohled nejen na intimitu 🙂 Co se intenzity týká, tak bylo to takové nahuštěnější, ale vyvinulo se to tak.

Radim J., Frenštát pod Radhoštěm

Moc tě zdravím krásná Ajko, za včerejšek bych ti chtěla hrozně moc poděkovat, napsat něco, co jsem zažila a pořád to v sobě cítím, ale je to slovy nepřenosné, to víš. Pokora a láska, snad jen tohle se dá napsat. Jsem hrozně ráda, že mne všechno v životě přivedlo až k tobě a tím i k sobě. DĚKUJI! Určitě se hlásím na seminář "léčivá síla doteku" a to i s dcerou. Dnes, více než kdy jindy cítím její bloky v těle a myslím, že tato cesta jí v tom hodně pomůže. Měj se moc krásně.

Jana

Chci ještě jednou touto cestou poděkovat za chvíle strávené ve vaší společnosti. Měla jsem velký ostych přijít na víkend procitnutím k potěšení a zároveň jsem cítila, že potřebuji něco, co mi pomůže odstranit bolest, kterou nosím ve své joni. Uvědoměním si své joni, se mi podařilo probudit částečně i tělo. Bolest v nohou ustupuje. Vím, že vše chce svůj čas a věřím také, že dosáhnu vytouženého orgasmu. Moc vám děkuji za velké obohacení vhledů.

Kája

Ajko a Renďo přejeme pěkný den. Na kurzu doteků, jste nám otevřeli oči. Uvědomili jsme si, jak moc je důležité se vzájemně dotýkat, jak vnímat své těla i navzájem. Co se týká meditací, tak jsme měli mylné představy. Díky i za tuto zkušenost. Vlastně děkujeme za celý víkend, je pro nás velkou inspirací. Přejeme ať se Vám oběma daří.

Eva a Standa

Ahoj, nestihl jsem dříve napsat protože jsem se ještě tento týden nezastavil v práci. Chtěl jsem ještě jednou poděkovat za pondělní setkání a hlavně masáž která byla úžasná a nádherná, moc děkuji a kdyby jsi měla někdy čas moc rád bych se stavil. Ještě jednou moc děkuji a těším se.

Paja

Ahoj Adri, dnes to byla příjemná zkušenost. Něco si nastuduji a rád se zase ukážu. Přeji příjemné a pohodové lidičky.

Zdeněk

Spousta zkušeností, intenzivní zajímavý zážitek, lidé, kteří dokáží naslouchat a porozumět. Adri, ještě jednou děkujeme za pěkně strávený víkend, bylo nám oběma příjemně a krásně. Děláte to hezky.

J. a K.

Ahoj Adri, a René, ještě jednou děkujeme za pěkně strávený víkend, bylo Nám oběma příjemně, děláte to krásně, děkujeme. Mějte se krásně.

Aja a Staník, Ostrava

Ahoj, děkuji moc za středeční výuku. A hodně příjemné bylo i povídání kolem, řekla jsi mi nahlas věci, které jsem cítil, ale neuměl jsem tak pojmenovat. Děkuji.

Radim

Ahojte Ajko a Renďo. Ještě jednou děkujeme za víkend strávený ve vaší společnosti. Otevřeli se nám opravdu nové dveře poznání. Musím přiznat, že mě jste teda dali mnohé, co se týká vnímání žen. Marča si teď více užívá, je uvolněná a otevřená víc a víc. Já jsem spokojenější. Více si také povídáme. Ať se vám daří, máte co dávat. Na viděnou.

Jarda

Dobrý den Adriáno. Byli jsme u Vás ve čtvrtek na individuálce pro páry. Ani v duchu mě nenapadlo, že bych od Vás odcházel tak rozčarován. Když jsem viděl svou ženu, jak reaguje na masáž a jak se otevírá sama sobě, bylo to úžasné. Spatřil jsem na vlastní oči nepoznané. Nejde ani vyslovit, jak jsem vděčný za to, že jsme k Vám přišli. Děkuji.

Slávek

Ahoj Adri, já na tebe myslím poslední dva dny hodně často. Asi jsi mi změnila pohled na ženy. Koukám na ženy najednou jinak, otočím se i za těmi s bříškem. Uvědomuji si, že se mi žen líbí víc a víc, respektive přišel jsem o rozlišovací znak, štíhlé a ostatní. Nebudu to víc hodnotit, užívám si to a děkuji. Mám pocit, že dokážeš vidět člověka jinak a jestli tě něco takového napadlo, budu rád za kontakt na ní. Budu rád za každého človíčka, který mi ukáže že má taky svůj svět, který může být úplně jiný než ten můj. Měj se se krásně.

Kamil

Kdyby mi někdo před rokem řekl, že mohu dosahovat opakované orgasmy, tak bych jen kýval hlavou. Jsem moc rád, že jsme tě potkal Aji. Tomuto jsi mě trpělivě učila. Musím říci, že extáze, které prožívám při masáži prostaty jsou nepopsatelné. Několik orgasmů za sebou, bez ejakulace, to je určitě sen každého muže. Vřele doporučuji, aby muži měli trpělivost a učili se dál. Děkuji ti moc za vše co jsi mě naučila. Můžeš tento email vložit na stránky, možná více mužů dostane odvahu a přijdou poznat nepoznané. Přeji ti moc zdraví a trpělivosti s námi.

Tomáš

Pěkný den přejeme. Víkend intimních masáží nepopsatelný. Ukázali jste nám nový pohled na sexualitu. Náš vztah je velmi obohacen, láska dostává nový směr. Jsem moc rádi, že se někdo zabývá tímto tématem. Doporučujeme všem lidem, kteří se chtějí dovědět více o sexu. Děkujeme.

Alena a Rosťa

Vlídná Šamanko zdravím. Tvé přijetí do salónu, bylo pěkné a klidné. Odpověděla jsi mi na mnoho otázek, které jsem měl i když jsem je nevyslovil nahlas. Máš úžasný dar naslouchat a tvé ruce stvořil sám Otec, jak mu říkáš. Je pěkné i jak jsi mluvila o zemi, máš vlídný pohled na svět. Otevřela jsi mi oči. Masáž byla skvělá, nemám co jiného dodat. Pěkné dny a hodné zákazníky.

Petr

Aji, mám potřebu ti napsat, tak píši. Přišel jsem k tobě s mužským problémem i když jsem moc nevěřil a lékaři také ne, že se dá zpravit to, co je již nějak poškozeno. Ale risk jsem to a zavolal ti, pak se odhodlal přijít. Po výslechu (promiň to slovo, ale připadal jsem si jak u výslechu, ještě, že nesvítila lampa do očí) jsi mi upřimně řekla, že nevíš co se bude dít, ale že uděláš vše, aby jsi mi pomohla. Když jsi mi oznámila, že musím trochu zpravit stravu, že musím cvičit dýchání, pracovat se svaly a že náprava bude trvat nějakou dobu, že mám absolvovat několik návštěv, tak jsem si říkal: no jejda, má to vůbec cenu, když doktoři si nevědí rady? Pak mé oči spatřili něco, to si nechám pro sebe co, a to mě přesvědčilo a já se rozhodl, že budu dělat vše, co mi řekneš. A jsem moc rád, že jsem to nevzdal. Můj život se pomalu mění a má mužnost dostává každou návštěvu víc a víc energie. Moc ti děkuji, že jsi.

Libor

Milá Adrianko, posílám ti referenci, ženy by to měli vědět. Musím vám sdělit, že jsem absolvovala vaginální mapování u Adri. Věděla jsem, že mám mnoho bolesti v oblasti intimních. Prožila jsem velmi těžký porod a již jsem se necítila jako žena, která byla před porodem. Vyhýbala jsem se sexuálnímu styku s manželem a už to pomalu začalo skřípat mezi námi. Plně jsem si uvědomila, že pokud něco neudělám tak to asi bude horší a horší. Nakonec jsem se rozhodla jít na vaginální mapování. Hned po první návštěvě nastaly úžasné změny. Celkem jsem absolvovala 4 sezení a musí říci, že mé tělo i hlava se v mnohém uzdravila. Jsem schopná se velmi otevřeně milovat, cítím svou joni celou, mám i vaginální orgasmy, nejen přes klitoris. Manžel je nadšen a štěstí nám kvete každým dnem. Ženám moc vřele doporučuji. Odhoďte stud a strach a nechte se vyléčit ze svých zranění u Adriánky. Tobě moc děkuji za velký posun v mém životě. Přinesla jsi mi hodně potěšení. Dělej svou práci dál, máš co předávat.

Kateřina

Ahoj Adri, taky se v myšlenkách vracím ke včerejšku. Bylo mi s tebou moc fajn, když jsme si povídali. Pak to bylo jedno překvapení za druhým. Když jsme seděli proti sobě dlouho mi trvalo než jsem získal důvěru. Chvíli před tím, než jsi odešla, jsem si uvědomil jak je mi fajn. Uvědomoval jsem si, že vůbec nepotřebuji víc, dál pokračovat. Když jsi mě vyzvala, abych tě namasíroval (terapie na místě), byl jsem v šoku, ještě asi teď. Jsem ti vděčný za důvěru a takovou zkušenost. V poslední části jsem se cítil uvolněný. Přišlo mi to úplně jiné než kdykoliv před tím, než jakýkoliv sex. Bylo to klidné, osvobozující a zároveň mi přišlo, že k "orgasmu" jaký znám to vůbec nesměřuje. Bylo to super. Děkuji za léčbu.

Kamča

Milá Adri, je moc dobře, že své zkušenosti dáváš nám chlapům do hlavy, já vždy poslouchám se zaujetím a zkouším vše, co od tebe slyším. Teď jsme se spolu učili, jak reagovat, když se žena zlobí. Měl jsem příležitost vyzkoušet tvá slova. Nechal jsem ženu ať se vykřičí a já byl ticho, nic jsem nenamítal. Bylo to pro mě těžké, ale stále jsem si opakoval tvá slova. Musím říci, že se za pár dní otočila a byla jako andílek. Zpočátku jsem si myslel, že to, co říkáš, říkáš jako žena, ale přesvědčil jsem se, že víš mnohé jak o mužích, tak o ženách, o vztazích a hlavně o sexualitě. Změnil se mi mnohý náhled na lidi v celku. Ve škole nás nic takového neučí, a kdyby všichni muži věděli, jak vnímat ženy, bylo by méně rozchodů a hádek. Jojo, už tě slyším, jak říkáš, že se toto týká také žen, které se neznají. Ano, máš pravdu. Kdyby jsem se učili všichni poznávat sami sebe a pak být upřimní i k druhým, mnohé by bylo krásnější. Moc ti děkuji že se mohu u tebe učit, za tvou trpělivost s námi všemi i když vím, že svou práci miluješ. Brzy na viděnou.

Zdeněk, Brno

Adrianko, byla jsem u tebe před 3 dny na Tantra masáži. Ohromující zážitek. To jak jsi se mě dotýkala s takovou láskou a něhou se ještě nepodařilo žádnému muži. Měla by jsi je učit, jak pohladit ženu. Masáž joni, jak tomu říkáš, to bylo něco velmi zvláštního. Opravdu nešlo o běžné vzrušování jak jsem zvyklá. Objevila jsem i v sobě něco co jsem nevěděla, že je možné vnímat. Děkuji a určitě přijdu na další setkání a rady.

Hanča

Pěkný den René a Ajko. Intenzivnější zážitek jsme ještě nikdy neměli, ukázky masáží intimních míst byli velmi krásné a humorné. Prožitky z našich vlastních masáží velmi krásné. Ukázali jste nám nový směr jak pracovat se vzrušením. To vše by se mělo vyučovat místo nějakých zlomků :-). Orgasmy jsou nádherné, nepopsatelné. Jsme plni lásky, štěstí a krásy. Jsme šťastni, že nás kroky zavedli k vám. Opatrujte se a přejeme ať vás stále baví cesta po které jste se vydali. Mějte se moc krásně.

Iveta a Bohdan

Pěkný den Adriáno. Den s prostatou byla pro mě novinkou, to jsem ti i říkal. Jsem rád, že jsi mě zbavila strachu z této masáže a věřím, že mi další návštěvy pomohou.

René

Ještě jednou bychom moc chtěli poděkovat za včerejší nádherný zážitek u vás s vaší masáží. Moc se nám to líbilo. Jsme z toho oba nádherně naladěni. Děkuji.

M. a K.

Ajko a René, moc vás oba zdravíme. Víkend doteků byl pro nás velkou novinkou a pěkně jsme si ho užili. Ukázali jste nám nové doteky a řekli mnoho dobrých rad. Přemýšlíme, že půjdeme k vám na další kurz. Přejeme vám hodně lásky a hromadu klientů. Mějte se hezky.

Saša a Lenka

Pěkný den Ajko a Renďo, ještě jednou moc děkujeme za příjemné chvíle ve vaší společnosti. Mnohé jste nám objasnili a ukázali novou cestu. Věříme, že se náš vztah posune do vyšších sfér.

Jitka a Petr

Ahoj. Sobota, velmi zajímavý den. Prostata - tabu, už není. Bolest - žádná. Čistota análního otvoru - překvapivá. Informace - důležité. Děkuji, jsem o kus dál.

Jirka

Ahoj Ajko, byl jsem u vás na kurzu o prostatě, je to již 2 měsíce. Jitku jsem přesvědčil a masáž prostaty mi provádí pravidelně a nejen, že se mi trošku spravila, ale také jsem včera poprvé cítil vzrušení. Děkuji tobě i své ženě, za to, že jste.

Tomáš

Vstup do neznáma. To byla teda jízda. Moc děkuji za nové poznatky a prožitky.

Marek u Jičína

Chtěla bych poděkovat za celou výuku smyslných masáží. Byly to pro mne velmi úžasné dny, plné nového objevování a změn. Vůbec jsem netušila, jak málo toho víme o svých tělech i o vlastní intimitě. Naučila jsem se hodně nových věcí a hlavně jsem pochopila, kde byl problém v mém vlastním prožívání. Moc děkuji za vše.

Lída

Všem lidem, kteří mi píší zpětné vazby, moc a moc děkuji.
Dává mi to sílu a chuť učit se dál. Vím, že zkušenosti, které se snažím i předávat, mají velký význam pro celé lidstvo. To, co pochopíme my, moudrost, kterou přijmeme, můžeme předávat i svým dětem a tím můžeme změnit jejich pohled na život.

Každý si zaslouží mít krásný, spokojený a láskyplný život. 
Vím, že ne všichni se mnou souhlasí, někteří mne i odsuzují, ale mě to nevadí, protože vím.
A mé zkušenosti a prožitky mi nikdo nemůže vzít a vám už také ne.
Moc děkuji za krásná slova. Přeji všem krásné dny plné nových zkušeností a poznávání. 

S úctou Adriána