Říše tabů

 Tento den je zaměřen na masáž pánevní oblasti u mužů i žen, vnější i vnitřní anální masáž, včetně prostaty.

Otevřít novou dimenzi, nové dveře ve vnímání těla a mysli

Tato masáž může být zdrojem většího potěšení a obohacení vlastní sexuality. Láskyplné navázání kontaktu s místem, o kterém už od dětství slyšíme, že je nečisté, nám tak pomáhá být celistvější. Masáž análního otvoru vzbuzuje také řadu emocí. Příjemné i nepříjemné. Mezi nepříjemné patří převážně strach a stud. Jsou to pocity, které nás udržují v určitém „bezpečném“ rámci, brání nám ve volném pohybu myšlenek, přání, uskutečnění cílů, v růstu a ubírají nám naši životní energii. Na kurzu se s těmito pocity můžete setkat a vědomě s nimi pracovat.

Jaký má význam
Jemná a citlivá masáž análního otvoru, vám pomůže poznat dimenzi hlubší důvěry, přijmutí a otevření srdce. Muži skrze masáž prostaty, nahlédnou do vnímání ženské sexuality. Masáž prostaty propojuje pudovou sexualitu se srdcem. Masáž rozetky u žen, podporuje energetický tok směrem dolů. Zahřívá chodidla, spojuje nás se zemí a s naší přirozenou jinovou silou.

Jak kurz probíhá
Postupně si ukážeme masáž rozetky a prostaty. K dispozici jednorázové rukavice a dezinfekce. Pak přejdeme k praktickým cvičením.  Sami se rozhodujete do jaké míry se zúčastníte praktických cvičení. Můžete být v šátku, ve spodním prádle, no prostě v tom, v čem se budete cítit dobře. Volba je vždy jen na vás samotných, míru intimity si určujete sami, řídíte se jen vašimi pocity.

Záměrem a cílem je překonání tabu
Masáž zadečku, prostaty ( u mužů ) a rozetky ( u žen ), bývá většinou jedna z nejchoulostivějších masáží vůbec. Je to velmi intimní místo. S příchodem křesťanství, které v nás hluboce zakořenilo přísloví : „ špinavé dole a božské nahoře“, a to je v našich myslích hluboce uloženo, snažíme se potlačit naše „stinné stránky“ a stydíme se za svou přirozenost. Mnozí z nás tuto část těla vůbec nepřijímají, dělají, že neexistuje. Tímto přístupem nemůžeme zažívat celistvost a vnímat plně své tělo, prožitek a vášeň.

Důležité pro vás i nás

Co Vám předáme?

  • Teoretickou část věnujeme významu masáže, technice a psychice
  • Praktické ukázky
  • Vnější i vnitřní masáž
  • Meditace pro uvolnění mysli
  • Také je čas pro sdílení, otázky a odpovědi

Reference

Ahoj. Sobota, velmi zajímavý den. Prostata - tabu, už není. Bolest - žádná. Čistota análního otvoru - překvapivá. Informace - důležité. Děkuji, jsem o kus dál.

JiříPoradce

Ahoj Ajko, byl jsem u vás na kurzu o prostatě, je to již 2 měsíce. Jitku jsem přesvědčil a masáž prostaty mi provádí pravidelně a nejen, že se mi trošku spravila, ale také jsem včera poprvé cítil vzrušení. Děkuji tobě i své ženě, za to, že jste.

Tomášřidič

Vstup do neznáma. To byla teda jízda. Moc děkuji za nové poznatky a prožitky.

Marek z Jičína

Chtěla bych poděkovat za celou výuku smyslných masáží. Byly to pro mne velmi úžasné dny, plné nového objevování a změn. Vůbec jsem netušila, jak málo toho víme o svých tělech i o vlastní intimitě. Naučila jsem se hodně nových věcí a hlavně jsem pochopila, kde byl problém v mém vlastním prožívání. Moc děkuji za vše.

Lída

Kdo tě kurzem provede?

Má maličkost. Průvodkyní ti je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celostním smyslným senzuálním masážím, vlastním osobním rozvojem prochází od roku 2006 a do tajů partnerských vztahů vešla v roce 2010. Je ženou (ve všech podobách), matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Vše, co ví, ti ráda předá, co neví, to ti zjistí. Ona vlastně musí , naplňuje svou karmu, jak ráda říká.

Má s sebou také pomocníky.

Kdo mě inspiruje