Masáž intimních míst - Joni a Lingam

Seminář, který je součástí výuky tantra masáže.

Takto je v sanskrtu nazýváno ženské a mužské pohlaví.

Úžasný víkend, jeden z nejintenzivnějších seminářů. Získáváte velmi obohacující informace o vlastní i partnerově sexualitě. Informace, které vás opravdu rodiče ani "učitelé" nemohli předat.

Můžete se také zúčastnit jen jednoho dne. V sobotu intimní masáž jóni - poznáváme do hloubky ženskou intimitu a sexualitu. V neděli se učíme intimní masáž lingamu - poznáváme do hloubky mužskou intimitu a sexualitu.  Cena jednoho dne        1 500,- Kč/osoba.

Pokud jste si zakoupili online kurz Umění doteků, tak se na Vás vztahuje sleva, která je jako bonus. Víkend Vás bude stát pouhých 1 000,-Kč. 

Přínos sobě a svému sexuálnímu prožívání

Kurz je pro jednotlivce, páry, maséry, terapeuty, kteří se chtějí dovědět více informací o intimní masáži žen a mužů. Poznat rozdíly v přístupu k mužskému a ženskému pohlaví.

Pro všechny, kteří se touží hlouběji ponořit do tajů svého prožívání vyšší extáze.
Výuka probíhá v intimním prostředí naší masérny v omezeném počtu 1O osob.

Co poznáte?

  • Větší porozumění sami sobě a svému sexuálnímu prožívání
  • Větší pochopení k opačnému pohlaví
  • Pochopíte rozdílný přístupu při intimních dotecích u mužů a žen
  • Naučíte se masáž ženského a mužského pohlaví: joni a lingam
  • Naučíte se vědomě pracovat s vlastní sexuální energií
  • Ukážeme si, jak rozšiřovat potěšení do celého těla
  • Dozvíte se, jak využívat sexuální energii v životě
Průběh semináře
Výhody práce ve skupině
Důležité pro vás i nás

Kdy:

17. - 18. 3. 2018

Kde:

Čas:

so: 10 - 19 hod.
ne: 10 - 14 hod.

Cena:

2 500,- Kč/os.
4 500,-Kč/pár.

Ze soboty na neděli je možnost přespání (50,- Kč/os.)

V ceně: výuka, skripta, nealko, káva, čaj

Strava: Buď se můžete stravovat sami nebo přispět 500,-Kč/ osoba a o nic se nestaráte (2x snídaně,
1x oběd, 1x večeře, v průběhu dne malé pohoštění).

 

Reference

René a Adri, chceme vám moc poděkovat za víkend (píši i za Petru), který jsme s vámi a ostatními strávili. Neuměli jsme si představit, co vše se bude dít a když jste řekli, že se budeme hned na místě masírovat po tom, co nám masáže intimních míst ukážete, tak jsme oba znejistěli. Ale postupem času - jak jste mluvili a celková atmosféra - nás opouštěl stud. Přesvědčilo nás také to, jak jste v pohodě, když masáž ukazujete, uvědomili jsme si, že se vlastně není za co stydět a mít obavy. Že sexualita je přirozená, že milování a intimita je přirozená. A to, jak jsi mluvila, když jsme masírovali ženy, bylo úžasné. Cítil jsem velkou úctu k Petře a k její jóni - nikdy jsem si nepředstavoval, že to zažiji. Děkujeme za to, co jste nám předali. Moc si toho vážíme. Ríša

Richard a Petra

Adriano, znovu díky za velmi posilující a výživný víkend výuky Joni a Lingam. Mnoho nových a poučných informací. Kdyby jsme se místo zlomků učili o svém vlastním těle, o sexualitě a jak s ní zacházet (tak jak to učíte vy), tak by svět byl určitě jinde, než je dnes. Nebylo by tolik hádek ve vztahu a tolik zbytečných rozvodů - jen díky nedorozumění nebo pýchy. Určitě budu vše praktikovat i v soukromí. Děkuji za vše, jsem rád, že jsem vás našel.

Jan, PříborInformatik

O lektorce

Průvodkyní na seminářích je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celotělovým smyslným senzuálním masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, partnerkou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství.

Kdo mě inspiruje