Škola celotělových smyslných (tantra) masáží

Tento šestidenní kurz je určen pro ty, kteří se celotělovým smyslným (tantrickým) masážích chtějí věnovat nebo si jen obohatit soukromý život a dovědět se více o posvátné síle sexuality. Pro maséry, terapeuty, muže, ženy i páry.
Intenzivně se budeme věnovat rituálu, masáži těla, intimních míst, obličeje, hlavy a probuzením smyslů.
Naučíte se celou celotělovou smyslnou senzuální masáž, nejen to.
Inspirováno moudrosti Tao, Tantry, senzualitou, meditací, tantrajógou aj.

Můžete se jí naučit také na víkendových seminářích nebo zvolit individuální výuku.

Na konci kurzu získáte certifikát o absolvování. 

Najdi sebe, svou sílu a moudrost.

Kdy:

4. - 9. 5. 2018

Kde:

Čas:

pá: 18 - 21 hod.
další: 10 - 21hod.
st: 10 - 14 hod.

Cena:

  8 150,- Kč/os.
13 800,- Kč/pár.

Jídlo, spaní:

 1 500,-Kč/os.

Co se naučíte?

 • Rituál plný úcty
 • Doteky - druhy a jejich význam
 • Celotělovou smyslnou senzuální masáž
 • Intimní masáž - joni a lingam
 • Masáž 13 komnaty - prostata a rozetka
 • Masáž 4 dimenze - obličej, dutina ústní, nos, uši
 • Zažijete meditaci Limbický otisk
 • Probudíme smysly - sluch, hmat, zrak, chuť
 • Jak komunikovat s klienty - budoucí maséři
 • Cvičení na posílení pánevního dna
 • Meditace a rituály 
 • Malá zkouška

Stravovat se můžete sami nebo přispět na jídlo a sdílet tento čas s námi. 
Můžete přespat na místě nebo si najít hotel v blízkosti. Doporučím hotel v emailu po přihlášení.
Co si vzít s sebou vám přijde po přihlášení emailem.

Píši účastníci

Veľmi prínosný a obohacujúci bol 5-dňový kurz s Adriankou. Nie len pre prácu maséra/masérky, ale aj pre náš vzťah s mojim priateľom keďže sme tam boli spolu. Priateľ sa naučil vďaka Adri vnímať ženu ako takú a lepšie rozumieť jej pocitom a túžbam. Samozrejme človek ktorý ide na takýto kurz, mal by ísť z vlastného presvedčenia, inak to nemusí mať taký požadovaný efekt. Priestory na výuku boli podľa našich predstáv. Vybavenie bolo kompletné. Kávička,čajík a niečo na chrumkanie bolo nonstop zabezpečené. Teda Adri je aj výborná hostiteľka. Varila nám rôzne dobroty. Spali sme síce na matračkách, ale v tom by som žiaden problém nehľadala, práve naopak. Pripomenulo nám to staré dobré časy. Výučbu viedla veľmi profesionálne, nenásilne a pritom ľudsky. To znamená, že vedela odpovedať na všetky otázky a ak sme aj na niečo zabudli, alebo sme to preskočili, tak sme sa k tomu vrátili. Stávalo sa, že sme žiadnu otázku položiť nemuseli a Adri nám to videla na očiach. A keďže sme boli na kurz prihlásení rôzni ľudia, snažila sa nám všetkým vyhovieť a vyjsť v ústrety. S priateľom sme si istý, že ešte minimálne na jeden kurz k Adri prídeme. Je to veľmi úžasná, milá, vnímavá, ľudská, prívetivá, prispôsobivá, trpezlivá a skúsená žena. Ďakujeme Ti Adri.

Oli a Rasťo

Již jsem byl na několika seminářích, vždy byly jiné. U tebe to bylo úplně jiné, překvapivé a milé. Byla jsi s námi všemi stále, odpovídala na všechny otázky, učila nás s láskou, jídlo pro nás vařila a bylo chutné, snídani i večeři připravovala, pohoštění přes den. Tolik času a všechno klapalo. Výuka s citem a také s humorem, každého jsi ve své podstatě odhadla. Nejen to, že jsi nás naučila celotělové smyslné masáže, to jak přistupovat k ženě i muži, jak je to se vlastní i partnerčinou sexualitou...., ale ještě k tomu, jsi odhalila naše vlastní slabiny a síly na které se máme zaměřit. To, že jsi šla s námi zapařit, tak to byla síla, všichni přednášející nebo učitelé odejdou, ale ty jdeš s námi. Prostě týden jako doma s přáteli. Za to moc děkuji, to jsme potřeboval.

René

Průběh kurzu

Velmi intenzivní kurz pro osobní rozvoj a následně také partnerský. V těchto 6 dnech se ponoříte do tajů "Doteků" a to nejen na úrovni fyzické, ale také duchovní a emocionální. Naučíte se a procítíte sami na sobě sílu celotělové senzuální masáže, ve které se synchronizovaně používají doteky 5 elementů, jemných pomůcek; jako jsou peříčka, kožešinky aj. Poznáte svou vlastní sexualitu a jaké jsou rozdíly ve vnímání muže a ženy. Naučíte se krásnou jemnou masáž intimních míst, která je obohacením a léčivým prostředkem. Vejdete do 13 komnaty u masáže prostaty a rozetky (zadeček ženy), v této komnatě je ukryto mnoho potlačených emocí a vzpomínek. Čeká vás uvolňující a zajímavá masáž obličeje, úst, nosu, uší. Probudíte všechny své smysly - hmat, čich, sluch, chuť, během krásného rituálu Probouzení. Oživíte a spojíte se se svým tělem, emocemi i duší pomocí meditací a cvičení. Nebude chybět ani nádherná a velmi hluboká meditace Limbický otisk

V průběhu celého semináře jsem k dispozici ohledně otázek. Žádná otázka není zbytečná nebo hloupá. Jak říkám: "Moudrý se ptá i 3 krát."

To, jestli se zúčastníte praktické části je jen na Vašem svobodném rozhodnutí. 

Celý kurz probíhá na masérnách a tam se také spí, nebo u mě doma. Pokud jste náročnější, pak si můžete zvolit hotel. 

 

Důležité pro vás i nás
Výhody práce ve skupině

„Velmi mi záleží na tom, aby každý účastník získal co nejvíc užitečných informací a aby budoucí maséři byli opravdu skvělí, aby je jejich práce naplňovala a vytvářela jim radost.

Proto, každého absolventa prosím, aby nezůstával jen u toho, co ví teď, ale aby se rozvíjel dále.  Tantry v překladu jsou „učení se, sjednocení“.
Moudrosti, které objevíte, jsou pro vás samotné i pro ty, kterým je předáváme. Tyto moudrosti se musí žít a prožívat."

Ajka

O lektorce

Průvodkyní na seminářích je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celotělovým smyslným senzuálním masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, partnerkou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství.

Kdo mě inspiruje