Staň se skvělým milencem

Jednodenní workshop pro muže

9. června 2018

Kdo může ze semináře čerpat?

Workshop je pro muže, kteří touží více porozumět ženám,
jejich krásnému tělu a prožívání vášně a sexuality.

Pro muže, kteří chtějí získat mnoho teoretických i praktických dovedností doteků na těle
a na intimních partiích ženy.

Každý muž se může stát skvělým milencem,
není to nic nadpozemského.

Stačí pochopit a naučit se pár dovedností – být v přítomnosti, vědomý láskyplný dotek, uvědomění si, že ženy to mají jinak a z muže se stane milenec, po kterém každá žena touží.

Čas dovedností a prohloubení intimity, taktéž sexuality 

Čeká vás prohloubení vědomostí o ženském pohlaví (Lotosovém květu), o orgasmech ženy, prožívání, o bodu G a prozradím vám jak na ženu, která nedosahuje orgasmus.

„Budete obdařen uměním intimní masáže, při které každý dotek má svůj hluboký význam a otevírá ženu k plnému prožívání vášně a touhy po Vás. Všechny dovednosti můžete využívat v sexuálních chvílích nebo samostatně, když vaše milovaná zrovna nemá na sex chuť (po Vaší masáži ji získá). Stoupnete u ženy v ceně, neboť víte, jak na ni a stanete se pro ni skvělým milencem.“

Teorii budeme prokládat praxí.

Dozvíte se a naučíte

  • Jaké jsou rozdíly v ženském a mužském prožívání
  • O vědomém doteku
  • Jak být v přítomnosti
  • Jak připravit ženu na milování
  • Anatomii joni (Lotosového květu)
  • O orgasmech ženy a jak k nim dojít
  • Jak najít bod G
  • Naučíte se erotogenní zóny a jak je skrze dotyk probudit
  • Naučíte se krásnou jemnou masáž joni

V praktické části budou přítomny modelky, takže si každý muž ihned na místě vyzkouší doteky, působnost erotogenních zón a masáž Lotosového květu.

Večer budete odjíždět ještě moudřejší než doposud, s otevřeným srdcem, úctou a láskou k ženám a bohatý svou zručností, kterou můžete rozmazlovat svou milovanou.

Jste skvělým milencem.

Kdy:

9. 6. 2018

Kde:

Čas:

so: 10 - 21 hod.

Cena:

2 800,- Kč/os.

Reference

Když jsem se přišel učit techniku masáže joni, tak jsem byl velmi překvapen, uvědomil jsem si,že doposud jsem vlastně dělal všechno špatně. Doteky, které jsi mi ukázala byli úplně jiné, než jsem používal. Důkladně jsi mi vysvětlila, jak a proč se dotýkat ženy jiným způsobem. Za to moc děkuji. Fungování "receptů" které jsem dostal? Super, úžasné, krásné, prohlubující a naplňující. Žena šťastná, já šťastný, vztah a milování krásné.

Petr Příbor

Byl jsem v rozpacích, když jsem viděl a vyzkoušel u tebe na semináři masáž joni. Vůbec jsem neměl tušení, jak se může žena přivést jednoduše k orgasmu. Já nejsem unaven a ona je spokojená. Skvělá technika, jednoduchá, pěkná. Překopal jsem si v hlavě naučené vzorce, přijal nové a řídím se jimi. S ženou stále objevujeme nové a nové poznatky z doteků a masáže intimních míst. Milování je krásnější a uvolněnější. Je super vzdělávat se v dovednostech sexuality a intimity. Díky za to.

Jarda

O lektorce

Průvodkyní na seminářích je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celotělovým smyslným senzuálním masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, partnerkou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství.

Kdo mě inspiruje