Žena sobě - muži milenkou

Jeden den pro ženy, které touží a chtějí:

- poznat a prohloubit oblast sexuality

- porozumět mužskému pohlaví - lingamu

- naučit se mu naslouchat

- nabít se sebejistotou, že se dotýkají pohlaví správně

- vést muže k posvátné sexualitě

Workshop plný praxe. Věnováno lingamu.

Co znamená pro ženy?

Pro ženy mužské pohlaví znamená něco, co probouzí vzrušení, vášeň, intimní spojení, lásku a naplnění.
V některých ženách probouzí nepříjemné pocity, respekt a možný strach. Je to dáno prožitky, které jsou, když jsme nevědomí. Muž ani žena nejsou učeni o posvátnosti sexuality a pohlavních orgánů.

Co znamená pro muže?

Mužské pohlaví je druhým srdcem muže. Skrze něj se otevírá cesta k prvnímu srdci, ve kterém má emoce a lásku.

Muž ve svém lingamu vidí svou mužnost, kreativní energii a vztah sám k sobě. Cesta ke vzrušení lingamu vede skrze doteky – slovem, pohledem, dotekem, tělem. Pokud je tento dotek prolnut láskou, pak mužovo srdce = láska, se otevírá ještě více.

Co dávám, to dostávám.

Jistě znáte tohle pěkné pravdivé rčení. Když se i k lingamu budeme chovat s úctou a dáme mu láskyplnou pozornost, pak se nám vše vrátí. Vstoupíme do mužské komnaty pocitů, něžnosti a ženské energie lásky.

Žena učí muže lásce a sexualitě.

Tento den je pro ženy, které chtějí hlouběji poznat a porozumět druhému mužskému srdci – lingamu. Také pro ty, které jsou zraněné a chtějí překonat nepříjemné pocity jen ze slova – penis. Ženy, které jsou zraněné se nemusí zúčastnit praktické masáže penisu. Mohou pouze vnímat atmosféru v bezpečné zóně a tím vstoupit za své nynější hranice. Každá žena si sama rozhoduje o tom, zda se zúčastní praxe na modelech. Můžete pouze pasivně vnímat.

Co vás čeká

  • anatomie lingamu
  • poznání, jak muži pomáhat k vyšší sexualitě
  • naučíte se vědomě dotýkat lingamu
  • jak skrze dotek otevřít jeho srdce a emoce

Workshopu se zúčastní dva velmi inteligentní muži, kteří nám budou modelem a řeknou vám, jak vše cítí.

Věřím, že budete odcházet velmi obohacené o mnoho nových poznatků a dovedností, které vám pomohou prohloubit partnerský vztah.

 

Kdy:

26. 5. 2018

Kde:

Čas:

so: 10 - 19 hod.

Cena:

2 800,- Kč/os.

Reference

Vůbec jsem neměla tušení, že manžel potřebuje jiný přístup k jeho malému velkému pokladu. Děkuji za tuto techniku, která pomáhá ženám najít cestu k mužovu srdci.. Posunulo to mě to zase o kus dál, pochopila některé další věci, posílila svou důvěru a probudila lásku k sobě a muži. Děkuji za krásné chvíle i když je provázel smutek, že jsem na to přišla ve svých 39 letech, a radost, že jsem se posunula o mnoho dále.

Jarka, Kroměříž

Techniku, kterou jsem se naučila využíváme v sexuálním životě. Nejen, že se Milanovi líbí, jak pracuje se svým vzrušením, ale také má více prostoru pro mě v milování. Dovednosti, které jsi mi předala jsou pro mne přínosem, protože lépe chápu jeho sexuální potřeby a když mu dopomáhám k hlubšímu prožívání, tak se cítím potřebná a to mi chybělo. Oba dva si užíváme spokojenosti, sexuální život je naplněnější a intimní život je otevřenější. Jsem ráda, že jsem absolvovala výuku lingamu. Děkuji moudrostem, které se uchovali po mnoho let a děkuji tobě, že je předáváš nám neznalým.

Viola, Přerov

O lektorce

Průvodkyní na seminářích je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celotělovým smyslným senzuálním masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, partnerkou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství.

Kdo mě inspiruje