Znovu § zrození: Smyslnost, něha, láska

Jen pro páry

Setkání párů, kteří jsou ve vztahu krátce nebo také 20 let.
Jestli prožíváte pěkný vztah nebo řešíte nějaký konflikt a provází vás neporozumění, tak na tomto víkendu budete mít příležitost více porozumět rozdílům mezi vámi a spojit je tak, abyste oba byli šťastni a váš vztah rozkvétal.  

Využití životní energie k větší smyslnosti a lásce

Jste spolu jen krátce nebo již několik desítek let, jistě víte že občas to může ve vztahu nemile zaskřípat. Někdy i hodně pokud nerozumíme rozdílnosti mezi mužem a ženou. Když je to častěji, tak se naše poháry trpělivosti plní a jednou mohou přetéci. Vztah začíná uvadat, úsměv a láska se vytrácí. Přichází čas, kterému se všichni chceme vyhnout a nemáme jej rádi – smutek a žal.
I po 20 letech můžeme znovu probudit lásku, něhu a smyslnost. Ve dvou se to lépe táhne a sdílením je vše snadnější. 

Pokud vnímáte, že se láska, něha a smyslnost vytratili ze vztahu a chcete ji opět probudit k životu nebo že nerozumíte partnerovi a toužíte porozumět jeho/ jejímu jazyku slov, vnímání, vyjadřování a tužbám, pak je to pro vás. Možná začínáte se vztahem a chcete předejít možným komplikacím, neváhejte a přijďte. Seminář vám mnohé odhalí a zjistíte, že někdy stačí jen malá změna a vztah se zharmonizuje, stane se krásnějším, volnějším, upřímnějším a léčivým. Posune se na jinou rovinu komunikace. Váš vztah se rozvine k hlubokému sdílení, k harmonii a lásce ve dvou. Samozřejmě uvidíte také změny v rodině, v práci, v přátelství.

Největší touhou člověka je být milován a milovat a proto je potřeba udržovat vztah ve vášni a prohlubovat lásku. 

Co Vás čeká?

 • rituál komunikace
 • jazyky lásky a proč je používat
 • senzuální smyslná masáž těla
 • jak se stát úžasnou milenkou a milencem
 • jak být partnerovi léčitelem
 • seznámení s měsíčním cyklem žen a jaký vliv má na partnerství
 • co je žárlivost a jak se s ní vyrovnat
 • partnerské rituály
 • vytvoření posvátného prostoru
Důležité pro vás i nás

Co si odnesete

 

 • vychutnáte si přítomný okamžik plnými doušky
 • uvolníte „něco dosud spoutaného ve vás“
 • nový pohled, jak partnera naplnit láskou
 • budete vědět, jak a proč pěstovat něhu
 • stanete se lepším milencem/milenkou
 • obohatíte si vlastní moudrost
 • strávíte čas spolu
 • poznáte, co je žárlivost a jak se ji zbavit, vyhnout
 • harmoničtější a klidnější vztah

Poznání, probuzení, novost, něha, úcta, harmonie, to vás bude provázet po celou dobu. 

Výhody práce ve skupině

Kdy:

20 - 22. 4. 2018

Čas:

pá: 18 - 22 hod.
so: 10 - 22 hod.
ne: 10 - 14 hod.

Cena pár:

4 000,-Kč/kurz.
3 200,-Kč/noc, strava

Průběh víkendu

Tento víkend strávíte v krásném okolí přehrady Žermanice. Hned ze zahrady Penzionu Mostař můžete vstoupit do vod přehrady a vykoupat se. Nejen koupání a odpočinek vás bude provázet po dobu semináře.

Čeká vás také prohloubení / probuzení vztahu.

V pátek po příjezdu a ubytování společně povečeříme a od 20 h vás čeká poznání Jazyků lásky – druhy jazyku a jak jej používat, odhalíte svůj i partnerův jazyk lásky. Je velkou potřebou pro pevný vztah stále jej naplňovat a obohacovat a jednou z těchto potřeb je právě vyjadřovat lásku tak, jak si partner přeje a potřebuje.

V sobotu po snídani, cca v 10 h vás čeká uvolnění těla skrze pohyb, probuzení energie, partnerské rituály sblížení, komunikace a dechu, oběd, malé volno na procházku nebo okoupání a od 15 h vám ukáži smyslnou senzuální masáž těla, která probouzí všechny smysly a prohlubuje s láskou vztah. U této masáže se dovíte, jak být svému partnerovi léčitelem. Po večeři, která bude v 18.30 h, se můžete odebrat do svých pokojů a masáž si navzájem předat, nebo můžete být v učebně, kterou připravím (společně připravíme) k masáži – svíčky, hudba, romantika. Mít prostor pro sebe je opět jeden z důležitých faktorů, které pro hluboký vztah potřebujeme. O posvátném prostoru si také řekneme a kdo bude chtít může jej se mnou připravit. Prostor budeme také čistit šalvějí a bubnování. Takže kdo máte nějaké nástroje, jsou vítány. Když nemáte nevadí, i tak vám ukáži, jak posvátný prostor připravit.

Večer je pak váš, tak si jej užijte co nejlépe.

V neděli se opět setkáme u snídaně a pak si ještě řekneme něco k „zabijákovi“ žárlivosti – jak se ji vyhnout, proč člověk žárlí, jak vzniká, jak ji léčit. Seznámíte se s měsíčním cyklem ženy a jeho vlivu na váš vztah. Po tomto vás čeká ještě jeden smyslný rituál, kterým probudíte svého vnitřního milence a ukážete jej svému partnerovi – uvolníte to, co ve vás dřímá a touží jít ven k srdci partnera.  

Ještě společný oběd a hurá domů. Naplněni láskou a úctou k sobě i svému miláčkovi, obohaceni o mnoho nových informací i prožitků.

Po celou dobu semináře se můžete ptát na vše, co vás zajímá. Pokud budu znát odpověď odpovím.

Kdyby se cokoli odehrálo ve vašem vnitřním světě (probudili se emoce) a nevěděli byste si rady, nestyďte se a přijďte si popovídat. Po semináři budete mít možnost ještě individuálně probrat to, co potřebujete a co vás trápí. Buď poradím ihned, nebo se domluvíme na sezení.  

Prosím vás buďte ohleduplní k ostatním. Časy jsou orientační.

Krásný den přeje Adri.

O lektorce

Průvodkyní na seminářích je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celotělovým smyslným senzuálním masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, partnerkou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství.

Kdo mě inspiruje