Sex není cukr ale čokoláda

Časté nesrovnalosti v sexu.

zivotstantrou.cz,výčitkyjazyk lásky doteky

” Stále mi vyčítá, že s ním nechci spát. Ví, že potřebuji něco víc než jaké má představy on. Ví, že se věnuji vědomé sexualitě a žádá ode mne sex. Jenže já již nemohu ustoupit, vrátila bych se úplně na začátek. Měla bych sex jen proto, že chce on. 15ti minutový sex, který mu poskytne uvolnění a co já. Ptám se sama sebe. Radši krátký sex, než žádný – jeho slova. Ptám se a co já? I když přistoupím na sex než na milování, co mi to způsobí?Ještě větší nechuť k sexu a také k němu a možná později k jiným mužům.

Proč nenaslouchá?
Proč, proč, proč? Je to, jako by mi zakázal čokoládu a nutil mě jíst cukr. Oba jsou sladké – ale jinak.

Sex je pro mne milování – ta nejsladší čokoláda. Nejím jí každý den, netoužím po ní každý den. Ten den musí přijít, musím se na něj připravit – tělo, mysl, chuť i vůně – musím po ní toužit všemi smysly.

Ráno se probudím – ach jak „sladké“ ráno. Pustím telku – reklama na „sladké“ bonbony, pustím internet – článek o polibku sladkém“. Při nákupu spočinou oči na perníku „sladkém“, odpolední svačina jogurt „sladký“. Ať se bráním sladkému, jak chci, během dne na něj narážím, kam se podívám a co se stane – večer si dám čokoládu, ne cukr.”

zivotstantrou.cz, sex je čokoláda

Tak je to s myšlenkou na sex.

V průběhu dne potřebuji rozehřát tak, že večer neodolám.

Jak rozehřát? Třeba takto.

7h – „Krásné ráno, miláčku. Jakpak ses vyspala?“

8h – „Pěkný den ti přeji“.

12h – sms – „Pokud obědváš, přeji dobrou chuť. A kdyby sis trošku té chuti schovala na večer pro mě, budu velice rád.“

16h – sms nebo krátký telefonát – „Ještě se zdržím v práci, ale moc se na tebe těším. Musím ti ještě říci, že máš krásné oči, vždy mě dokážou uhranout.“

19h – „Ahoj zlato, jsem doma. Pojď ke mně, ať tě mohu obejmout a dát ti sladkou pusu.“

12 hodin než muž přijde z práce domů. Z tohoto času věnoval své ženě cca 5 minut. 5 minut slov, která ženě dokážou, že je milovaná. 5 minut v průběhu dne, které muž věnuje tomu, aby na něj žena čekala a toužila s ním prožít krásné chvíle milováním.

logo-telefonlogo-email

Jak touhu udržovat?

  1. Změnou. Nesmí být stále ta samá slova. Věřím, že muži mají také v záloze mnoho krásných slov, kterými oslní ženu. A když ke slovům muž přidá sem tam nějaký dárek – kytičku nebo třeba čokoládu – super. Když jednou za čas pozve ženu na večeři – vou, super. Když k tomu vymyslí výlet – vou, vou, super. Někdy uklidí postele, zapne pračku (po dokonalém seznámení se, s ní) nebo zapne vysavač – má vyhráno. Odměna – sex, milování, sex, milování.
  2. Emocionální oporou – nasloucháním a pochopením, málokdy radou. Aby žena toužila po sexuálním spojení a aby vzájemná láska rostla, musí cítit emocionální oporu v milostném vztahu i to, že jí muž rozumí a vyhoví jejím rozdílným sexuálním potřebám.
  3. Ne-stereotypním sexem

♥ Ženy v dnešní době očekávají od sexu více než kdysi. Dávno tomu, co znamenal sex pro ženy jen naplnění touhy partnera. Pro mnoho našich matek a babiček, byl sex jen něco, co dělali pro manžela, ne pro sebe.
Dnes si víc a víc ženy uvědomují a dovolují prožívat sex. Vědí, že i ony si zaslouží užívat si své touhy. Poznávají, že skrze sex mohou najít svou vnitřní rovnováhu, spojit se se svými pocity a emocemi a podpořit svou ženskou energii.

  V dnešním světě převážně s mužskou energií, si žena i muž uvědomují, že potřebují vzájemnou podporu.

  Pro ženu je těžké se uvolnit, pokud muži plně nedůvěřuje.

  Ženě se těžko mluví o tom, co by si přála při milování, protože nechce, aby to muž bral jako instrukce, podle kterých se má mechanicky řídit.

  Ženy milují velkolepý sex, stejně jako muži. Jen je rozdíl v tom, že žena necítí touhu po sexu, pokud není naplněna její touha po lásce. Žena potřebuje cítit, že je milována a že je pro muže ta jediná. Když muž naplní její srdce láskou, pak se otevírá její touha po sexu, která je možná větší než mužova. Pro muže je důkazem lásky sex, pro ženu je to láska.

  Žena nemá ráda stereotyp. Pokud je od muže stále stejný repertoár, začne se žena nudit a nakonec odmítá i muže.

  Ženský sex je proměnlivý – žena je proměnlivá, jak emocionálně tak cyklicky. Někdy má ráda rychlovku, jindy zase pomalý sex, příště vášnivý sex nebo jen mazlení. Ve všech případech by žena měla dosáhnout plného uspokojení.

  Žena by neměla mít sexuální akt, pokud nechce. Ale pozor, zde hrozí riziko. Jestliže muž bude čekat, až žena zatouží po sexu, tak může čekat hodně dlouho (nepočítám zamilovanost, tam je žena chtivější). Často žena neví, že chce sex, dokud jej nemá.

 Žena miluje muže, který u sexu využívá „pomalou ruku“. Pomalost dává ženě volnost v tom, aby mohla procítit, jak její vzrušení stoupá.

 

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..