Škola smyslných Tantra masáží

víkendy

Celotělové smyslné senzuální masáže, které známe pod názvem Tantra masáže nejsou jen masáže.
Je to umělecké dílo, které vám umožní nezapomenutelné zážitky. Sahají mimo obvyklé představy o sexualitě, intimitě a lásce.

Výuku smyslných senzuálních celotělových masáží můžete absolvovat postupnými víkendy nebo se rozhodnout a absolvovat výuku v 6 dnech. (níže)

Můžete si také domluvit individuální výuku.

Po absolvování celé výuky získáte osvědčení, certifikát.

Dárkový poukaz

Můžete své milované obdarovat nezapomenutelným zážitkem, který je také velkým posunem v osobním životě každého člověka. Platnost poukazu je jeden rok.

Masáž intimních míst

Víkend 17. - 18. 3. 2018

Víkend je zaměřen na výuku masáže intimních míst - jóni a lingam. Takto je v sanskrtu nazýváno ženské a mužské pohlaví. Masáže intimních míst, která velmi obohatí a rozšíří pohled na sexualitu. 

Čtvrtá dimenze

Víkend 7. - 8. 4. 2018

Čtvrtá dimenze se nazývá místo mimo naše běžné prožívání a vnímání. Čtvrtá dimenze vytváří prostor, ve kterém se můžeme dotknout svých snů a přání Energie, se kterou se v ní setkáváme nás nabíjí a regeneruje. Nedá se popsat, musí se zažít! Tento víkend je poslední, pak se jej naučíte ve Škole smyslných masáží nebo individuální výukou.

Říše tabu

Víkend: 28 - 29. 4. 2018

Vstup do nejcitlivější části těla, masáž pánevní oblasti u mužů i žen. Druhá část - zkoušky. Tento víkend je poslední, pak se jej naučíte ve Škole smyslných masáží nebo individuální výukou.

Nemůžete-li o víkendech, zkuste šestidenní intenzivní kurz

Šestidenní intenzivní kurz

Datum: 4 - 9. 5. 2018

Tento šestidenní kurz je určen pro ty, kteří se tantrickým masážích chtějí věnovat nebo si jen obohatit soukromý život a dovědět se více o posvátné síle sexuality. Pro maséry, terapeuty, muže, ženy i páry.

Síla vědomého doteku

Víkend 15. - 16. 9. 2018

Víkend zaměřený na celotělovou smyslnou masáž - probouzející, transformující, inspirující a rozvíjející v nás větší lásku, radost a štěstí. Při celostní smyslné tantra masáži dochází k propojení energií. 

Kdo hledá, ten najde.
Každý člověk najde to své, když po tom opravdu touží.

Moc vám přeji, aby jste našli svou životní cestu, která bude doprovázena úsměvem, radostí, upřímností a láskou. 

Ajka