Čtvrtá dimenze

Čtvrtá dimenze se nazývá místo mimo naše běžné prožívání a vnímání.
Masáž obličeje, dutiny ústní, nosu, uší a meditace Limbický otisk.....
Nedá se popsat, musí se zažít!

Tento den je pro ty, kteří mají chuť dotknout se mimosmyslového vnímání. Kurz je pro jednotlivce i páry, tak pro maséry, terapeuty, kteří se chtějí hlouběji ponořit do tajů meditací.

Čtvrtá dimenze je také součástí výuky smyslných tantrických masáží.

 

Poznání prvotního

Záměrem je uvést vás do vnitřního hlubokého klidu a pohody. Dotknout se naladění na vaší intuici a probudit všechny vaše smysly. V meditaci přepsat prvotní prožitky při narození a dospívání.

Naučíme vás masáž dutiny ústní, uší a nosu. Jen tak mimochodem, víte o tom, že maminka a tatínek mohou skrze masáž svého nosu léčit rýmu u malého dítěte?
Prožijete si krásnou řízenou meditaci Limbický otisk u které si jemně přepíšete staré vzorce. To, co prožíváme v těle maminky a první dny po narození mají velký vliv na náš další život. Díky meditaci Limbický otisk můžeme vše změnit v krásný prožitek.
Během semináře obohatíte svůj život o hlubokou relaxaci a ukotvení se v sobě.

Co Vás předáme?

  • Teoretická část – vliv masáže na naše vnímání a tělo
  • Masáž očí, úst, uší, nosu
  • Cvičení pro štěstí a smích
  • Probuzení smyslů – hnat, čich, chuť, zrak, sluch
  • Terapeutickou léčivou meditaci – Limbický otisk
Důležité pro vás i nás

Rezervace

Termín výuky si můžete rezervovat

na čísle

739 564 720

nebo email

maserkaaja@email. cz

O lektorce

Průvodkyní na seminářích je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celotělovým smyslným senzuálním masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, partnerkou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství.

Kdo mě inspiruje