Říše tabů

 Tento den je zaměřen na masáž pánevní oblasti u mužů i žen, vnější i vnitřní anální masáž, včetně prostaty.

Otevřít novou dimenzi, nové dveře ve vnímání těla a mysli

Tato masáž může být zdrojem většího potěšení a obohacení vlastní sexuality. Láskyplné navázání kontaktu s místem, o kterém už od dětství slyšíme, že je nečisté, nám tak pomáhá být celistvější. Masáž análního otvoru vzbuzuje také řadu emocí. Příjemné i nepříjemné. Mezi nepříjemné patří převážně strach a stud. Jsou to pocity, které nás udržují v určitém „bezpečném“ rámci, brání nám ve volném pohybu myšlenek, přání, uskutečnění cílů, v růstu a ubírají nám naši životní energii. Na kurzu se s těmito pocity můžete setkat a vědomě s nimi pracovat.

Jaký má význam
Jemná a citlivá masáž análního otvoru, vám pomůže poznat dimenzi hlubší důvěry, přijmutí a otevření srdce. Muži skrze masáž prostaty, nahlédnou do vnímání ženské sexuality. Masáž prostaty propojuje pudovou sexualitu se srdcem. Masáž rozetky u žen, podporuje energetický tok směrem dolů. Zahřívá chodidla, spojuje nás se zemí a s naší přirozenou jinovou silou.

Jak kurz probíhá
Postupně si ukážeme masáž rozetky a prostaty. K dispozici jednorázové rukavice a dezinfekce. Pak přejdeme k praktickým cvičením.  Sami se rozhodujete do jaké míry se zúčastníte praktických cvičení. Můžete být v šátku, ve spodním prádle, no prostě v tom, v čem se budete cítit dobře. Volba je vždy jen na vás samotných, míru intimity si určujete sami, řídíte se jen vašimi pocity.

Záměrem a cílem je překonání tabu
Masáž zadečku, prostaty ( u mužů ) a rozetky ( u žen ), bývá většinou jedna z nejchoulostivějších masáží vůbec. Je to velmi intimní místo. S příchodem křesťanství, které v nás hluboce zakořenilo přísloví : „ špinavé dole a božské nahoře“, a to je v našich myslích hluboce uloženo, snažíme se potlačit naše „stinné stránky“ a stydíme se za svou přirozenost. Mnozí z nás tuto část těla vůbec nepřijímají, dělají, že neexistuje. Tímto přístupem nemůžeme zažívat celistvost a vnímat plně své tělo, prožitek a vášeň.

Důležité pro vás i nás

Co Vám předáme?

  • Teoretickou část věnujeme významu masáže, technice a psychice
  • Praktické ukázky
  • Vnější i vnitřní masáž
  • Meditace pro uvolnění mysli
  • Také je čas pro sdílení, otázky a odpovědi

Rezervace

Termín výuky si můžete rezervovat

na čísle

739 564 720

nebo email

maserkaaja@email. cz

Reference

Ahoj. Sobota, velmi zajímavý den. Prostata - tabu, už není. Bolest - žádná. Čistota análního otvoru - překvapivá. Informace - důležité. Děkuji, jsem o kus dál.

JiříPoradce

Ahoj Ajko, byl jsem u vás na kurzu o prostatě, je to již 2 měsíce. Jitku jsem přesvědčil a masáž prostaty mi provádí pravidelně a nejen, že se mi trošku spravila, ale také jsem včera poprvé cítil vzrušení. Děkuji tobě i své ženě, za to, že jste.

Tomášřidič

Vstup do neznáma. To byla teda jízda. Moc děkuji za nové poznatky a prožitky.

Marek z Jičína

Chtěla bych poděkovat za celou výuku smyslných masáží. Byly to pro mne velmi úžasné dny, plné nového objevování a změn. Vůbec jsem netušila, jak málo toho víme o svých tělech i o vlastní intimitě. Naučila jsem se hodně nových věcí a hlavně jsem pochopila, kde byl problém v mém vlastním prožívání. Moc děkuji za vše.

Lída

O lektorce

Průvodkyní na seminářích je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje celotělovým smyslným senzuálním masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, partnerkou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá ji vše, co obohacuje její život - práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli ...Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství.

Kdo mě inspiruje