Ochutnávka online kurzu Umění doteků

Pokračujte v kurzu a získáte

 • 1
  Úžasné umění
  Doteky, rituál a masáže vás přenesou ze všedního do posvátna. Naplní vás sebedůvěrou a sebeúctou. Změní se vám postoj sama k sobě. Přijímáním i dáváním si vyléčíte skrytá zranění, která vás brzdí v plném prožívání života. Stanete se umělcem v oblasti nejstaršího a velmi silného jazyku lásky - doteku.
 • 2
  Krásné partnerství
  Vaše sebedůvěra a umění doteku ovlivní všechny vaše vztahy. Lidé blízcí i vzdálenější, budou toužit být ve vaši blízkosti, budou toužit po vašem upřímném doteku. Když využijete všechny vědomosti z kurzu váš partner/ka po vás budou toužit a vztah se prohloubí, získá na své síle. Lásku doteku hluboce ocení vaše děti. Kamarádi, známí, kolegové v práci, ti všichni zaznamenají vaší vnitřní změnu, pojmou energii lásky, která z vás vyzařuje.
 • 3
  Změny ke kráse
  Pokud máte nyní smutnější život, něco vám chybí, věřte, že po tomto on line kurzu se začne vše měnit k lepšímu. Říkáte si, že vy máte pěkné vztahy. To je super. Vždy můžete své vztahy ještě více prohloubit a okořenit. I zde věřím, že kurz je velkým přínosem.
 • 4
  3 neocenitelné bonusy
  1) Slevu 300,-Kč na pokračovací kurz "Masáž intimních míst- joni a lingam. Osobně. ... 2) 3 měsíční poradenství telefonem, skype...... 3) 2h osobní konzultace

Ráda bych vás požádala o odezvu na videa:

Jaký přínos pro vás mají?
Inspirovala vás a v čem?
Jaké nové podněty či uvědomění  vám přinesla?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..