Zapojte se zdarma do online kurzu

Umění doteků

Učte se z pohodlí vašeho domova

Doteky, které vám změní život

Dotekem prožíváme. Čím více druhů doteků známe, tím více probouzíme vášeň, prohlubujeme intimní život, napojujeme se na vlastní intuici. Zpomalíme ve všedním životě, propojíme se s přítomností a obohatíme svůj partnerský život.

Touha žen i mužů a naplnění

Pro ženy i muže

Kurz Umění doteků je pro každého člověka, který touží poznat rozmanitost doteků a jejich léčebný účinek. Pro ty, kteří chtějí doteky dávat i přijímat, probudit v sobě intuici, vnímavost a lásku a to vše, touží dát svému partnerovi či partnerce.

Pro maséry

Pro budoucí i současné maséry – tento online kurz je součástí výuky Tantrických masáží, ale ještě vás neopravňuje vydávat se za tantra maséra. K tomu je potřeba získat další zkušenosti, tedy absolvovat další výuku.

Já, dotek, ty, prožitek, zdraví a štěstí

Co získáte?

Vše, co se dozvíte v našem on line kurzu umění doteků, se stane pro vás velkým přínosem. Častým praktikováním těchto informací se vám otevřou dveře nejen do hlubin vašeho vlastního nitra, ale také do nitra partnerova.

 • Sebejistotu
 • Sebedůvěru
 • Hrdost, úctu
 • Uznání
 • Sblížení
 • Otevře srdce
 • Partnerovu touhu po vaší přítomnosti
 • Upevnění  vztahů
 • Prohloubení intimity
 • Změnu postoje k sobě, partnerovi, dětem...
 • Důvěru v partnerském životě
 • Naučíte se dopodrobna jeden z jazyků lásky - dotek
 • Vědomosti z kurzu, vám přinesou obdiv i u přátel či kolegů
 • a další přínosy,  které samy  časem vyplynou

Co vše kurz Umění doteků obsahuje:

Celkem 32 videí a mnoho rad, které vám otevřou dveře k celotělové smyslné masáží.
Dopodrobna natočený kurz Umění doteků, který můžete také absolvovat jako víkendový kurz.

UKÁZKA Z KURZU - PROČ SE DOTÝKAT?

Bonus 1

Slevu 300,-Kč na pokračovací kurz
"Masáž intimních míst - joni a lingam".
Tento kurz je potřeba absolvovat osobně.

Bonus 2

 Dále získáváte 3 měsíce poradenství formou telefonickou, emailem i přes skype.

Bonus 3

2 hodiny osobní konzultace.

Výhody on line kurzu Umění doteků

Pro některé z vás nemusí být příjemné absolvovat víkendový kurz společně s druhými lidmi a proto je náš online kurz skvělou příležitostí, jak získat mnoho zajímavých a důležitých informací při zachování vašeho soukromí.

 • Máte on line kurz doma.
 • Ušetříte čas i peníze.
 • Kdykoli se můžete podívat na celou masáž nebo jen pasáže, které vás zajímají.
 • Když něco zapomenete, otevřete počítač, najdete stránku s videi a hned víte. 
 • Můžete se učit celotělovou masáž postupně, tak jak vám čas dovolí.
 • Máte kdykoli nápovědu po ruce.
 • Navíc získáte informace o "posvátném prostoru".
 • A krásný bonus v hodnotě 1 500Kč - Antistresová masáž
 • Ještě krásnější bonus v hodnotě 2 000Kč - Masáž intimních míst 

Ohlasy účastníků online kurzu

Od té doby co jsem absolvoval kurz Umění doteků u Ajky se mi mění život k lepšímu ve všech formách. Mé tělo se probudilo k vnímání, více prožívám lásku, sblížil jsem se se ženou, náš vztah je krásnější. Kamarádské vztahy se také vylepšili a v práci se mi daří.Jsem šťasten.

Milan

Krásný email od Markétky a Milana

Přišel nám 6.4.2017 a dává nám opět víru v to, že doteky jsou léčivé a prohlubují mezilidské vztahy. Vždy nás takové odezvy moc těší.

Ahoj Adri a Rene, chtěla bych Vám moc poděkovat za vaše cenné rady, které mě a manželovi obrátili život nejméně o 180 stupňů 🙂 . Začalo to na oslavě moji mamky, kde jsme se dali vice do řečí, já se vám svěřila se svou neplodností a vy jste nám nabídli pomoc. Slovo dalo slovo, přijeli jsme k vám do vašeho hezkého masážního centra, kde jste nás mile pohostili a mluvili jsme a mluvili a mluvili... O pocitech, lásce, trápeni atd. A hodně se plakalo. Já pláču i teď během psaní tohoto mailu :-). Pozitivně jste nás naladili a zadali "úkoly". Dávám to do uvozovek, protože to byly úkoly velice příjemné. Základ byl se naučit mít rad. Bylo to těžké, ale zvládli jsme to. Další příjemná část byla hlazeni - dotyky. Říkám tomu terapie hlazeni :-). Absolutní balzám pro tělo i duši. Ze začátku jsem měla problémy s jednou častí těla, ještě i teď trochu " zlobí" - přece jenom to trvá, než se člověk očistí od všeho špatného, nic méně je to velice příjemné a výsledek je nejen tělesný ale i duševní. Co se týče tělesné změny, tak mam zhruba po šesti letech menstruaci - mírně nepravidelnou a kolísavou, ale mám, což je pro mě zázrak. Stačilo jen věřit sobě a mít se rad :-). Předtím jsem neměla menstruaci, byla jsem na umělém oplodněni, což nevyšlo, měla jsem pak v háji psychiku a i tělo, trochu mi pomohla homeopatie, ale menstruaci jsem stejné neměla. Protože jsem přestala věřit. Ale vaše rady mě nasměrovaly tím správným směrem a dneska jsem vysmátá, což je ta druhá změna - psychická. Drive jsem si tolik nevěřila, byla jsem náladová, nesnášela se, nepovažovala se za úplnou ženu, ale změnila jsem se. I okolí si všimlo, ze nějak zářím, jsem spokojenější a nenosím už tak moc černé oblečení. Mnohem vice komunikuji se svým vnitřním já a vice poslouchám svoje tělo. Neříkám, že je vše stoprocentní, ještě je přede mnou hodně dlouhá cesta, ale už teď jsem šťastná a spokojena a jsem zvědavá, co ještě všechno zažiju :-). Změnila jsem se hlavně z toho psychického hlediska. Další neméně důležitá věc je vztah s manželem. Moc jsem vám nevěřila, ze se náš vztah ještě zlepší, protože už předtím byl super, ale po té terapii hlazeni se ještě vice prohloubil. Nevěřila jsem, ze ho můžu ještě vice milovat, ale jde to :-). Otevřeli jsme se vice jeden druhému a jeden bez druhého nemůžeme být. Po hlazeni se cítím vždy tak uvolněna a spokojena, že bych to nejradši dělala každý den, bohužel má práce to nedovolí, tak se snažíme hladit co to jde. A k těm měsíčkům - jsou čim dal tím výraznější, pořád se uzdravuji, takže doufám, ze se nám pak podaří otěhotnět - vím, že to je ještě běh na dlouhou trať - nejsem vyčištěná - antikoncepce, hormony během umělého oplodnění, životní styl atd. - ale časem se to určitě podaří, až jak budu vice připravena :-). Mnohokrát vám za sebe i za manžela děkuji a přeji jen vše dobré. Markéta a Milan.

Markéta a Milan

Absolvovali jsme kurz umění doteků a díky všemu, co jsme se dověděli, si užíváme společných doteků, intimity, sexuality a lásky. Z počátku Zdenek váhal na kurz jít, ale nyní je vděčný za to, že jsem ho přemluvila. Pochopil, co znamená dotýkat se ženy a jaký užitek získal pro sebe. Naše intimita a sexualita vstoupila hluboko do naších srdcí a více si užíváme sami sebe. Kurz doteků nám dal hodně nových poznatků, informací a prožitků. Doporučujeme všem, kterým záleží na vlastním i partnerském životě.

Ivana a Standa

A co dal mě kurz Umění doteků

Každý dotyk který dávám či přijímám, ve mě probouzí lásku a úctu, přivádí k přítomnému okamžiku – tady a teď, uvědomuji si více zpomalení, nejen v pohlazení, ale v životě samotném. Pomáhá mi uvědomovat si sama sebe, to jak chci, aby se mě druhý člověk dotýkal, přivádí mě k soucítění, otvírá mi srdce, vnímání, citlivosti, uvědomění si, že lidské tělo je úžasný mechanizmus, který ukrývá lidskou podstatu – duši. Uvědomění si, že každý člověk si zaslouží pozornost a velkou úctu. Že je rozdíl v tom, jak se člověka dotýkám a jak se dotýkám sama sebe. Uvědomuji si to, že všichni máme stejné emoce, velmi podobné prožitky a jednu jedinou cestu k cíli.

Dal a dává

Porozumění, lásku, upřímný vztah, pozornost, uklidnění, uvolnění, soustředěnost, sounáležitost, procítění, prohloubení intimity a spokojený život.

Dá se mluvit, dá se psát - to vše je málo, dokud člověk opravdu nepozná a neprožívá. Pak ví.