Včera byl u nás pár…

Včera byl u nás úžasný pár na 3 hodinovou tantra masáž. Petr a Majka. Majka dostala poukaz k vánocům.

Samozřejmě jsem byla zvědavá, co tomu říkala.
„No, byla jsem zaskočená, ale pak jsem přijala poukaz v pohodě. Koukali jsme s Petrem na vaše videa a věděla jsem, že jdeme na správné místo.“

Seznámily jsme je s tím, co vše mohou od tantra masáže získat a co vše prožijí. Když jsem se zmínila, že Majka bude mít také masáž joni, tak zakoulela očima. Řekla jsem jí, že u masáže joni má žena čas se s ní propojit a zjistit, jak moc vnímá svou ženskost nebo také ne.

Majka se zaculila a otevřeně povídá: „Já jsem žena, která ejakuluje a je mi to nepříjemné.“ V tom se přidal i Petr a říká: „Vidíš, ona to vnímá jako hendikep, a přitom mě se to líbí.“ Majka: „Já ho vždy odstrčím, když už se to blíží.“ A sklopila oči.

„Majko, muži milují ženy, které si prožívají svou sexualitu. Buď šťastná, že vnímáš své vlastní tělo, že reaguje na slast a vášeň. Užívej si toho, neboť tvé vzrušení a orgasmy probouzí tvou vnitřní životní sílu, která tě živí ve všedních dnech. Setkávám se s ženami, které málo nebo vůbec necítí své tělo. Přicházejí ženy ve věku 40 let a nikdy neprožily orgasmus a slast, kterou prožíváš ty. Děkuj za to, že takový dar máš a užívej si jej.“

Petr jen přikyvoval a povídá: „Já jí to říkám.“

Prožívám versus neprožívám nic.

Vlastně jsem zjistila, že jsou ženy, které se trápí, protože neprožívají vlastní sexualitu, na druhé straně ženy, které se stydí za své prožívání. Obojí trápení ženám neprospívá.

1. Žena, která se stydí za své prožívání

Holky odhoďte stud proto, že máte mokré orgasmy. Nestyďte se za to, že jste hodně vzrušivé. Co by jiné ženy za to daly. Jen si hlídejte závislost na sexu. Pracujte se vzrušením, posouvejte jej do vyšších dimenzí. Přeneste vzrušení do celého těla. Využívejte jej k samoléčení a otevření duše.
Co vám pomůže? U každého záchvěvu vzrušení si zhluboka dýchejte. Nádech nosem a výdech ústy. Zharmonizujete si tělo, které se plně uvolní. Každá buňka v těle se oživí. Dýchejte do čaker  a posouvejte vzrušení ze spodních pozemských čaker do vyšších duchovních, k srdci a ještě výše. Užívejte si vhledů, které přijdou a nespěchejte k vrcholu. Pocítíte jinou slast a hluboké spojení s Vesmírem (Bohem, Otcem tvoření).
Toužíte se dovědět více o síle a využití vlastní sexuální energie (neboť vše je energie), jak s ní zacházet a rozvíjet jí, tak tímto se zabýváme na kurzu
„Masáž Jóni a Lingam.“

2. Žena, která neprožívá slast vlastního těla.

Tato žena se uzamkla, odpojila se od vlastního těla, někde ztratila klíč ke své duši. Vnímá sebe i svět očima tvrdosti a hořkosti. Její srdce strádá, emoce potlačuje a chová se jako muž. Nemůže za to, neboť tak vychována jest. Okolí příliš tlačilo na její vnitřní svět. Moc a síla ženských aspektů dřímá hluboko v jejím nitru. Zranili jí. Je laní, kterou šípem postřelili a ona stojí před studánkou s živou vodou, ale bojí se šíp vytáhnout. Bojí se přistoupit ke studánce a pít vodu života. Všude vidí nástrahy, už jednou jí zranily, už jednou pocítila velkou bolest. Neuvědomuje si, že když udělá pár kroků vpřed a napije se živé vody, šíp vypadne, rána se zhojí a ona laň může opět vstoupit do lesa plného krásy, dobrodružství a nových prožitků.
Zraněná Laň – žena musí udělat těch pár kroků ke studánce s živou vodou – uvědomit si…. a chtít změnu, osobní rozvoj. Musí se napít vody „Poznání, Kdo jsem“, vyléčit svou ránu – poznat a transformovat bolesti, skrze
Vaginální mapování se opět stát celistvou a vstoupit do lesa – vlastního života a užívat si jeho krásy.

„Nic není důležitější než krásný a naplněný vlastní život, ten předává lásku dále.“

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..