Vědomé milování

 

vědomé milování www.životstantrou.cz

„Vědomé milování je nádherná cesta k uvědomění si sebe sama, ukotvení se ve svém středu, k procitnutí pocitů a emocí, k poznání vnímání ženy a muže.
Vytváří prostor k hluboké intimitě, ke spojení v jednotu, přináší vášeň a hlubokou lásku, a je to cesta ke krásnému a láskyplnému početí a zrození nového života“.

Rychlost se už nenosí

Rychlý sex vyčerpává, unavuje a vášeň časem odchází. Vědomé milování je ve „zkratce“ pomalý sex. Pomalý sex je příjemná činnost, která může v průběhu let růst, vyvíjet se a prohlubovat. Podporuje ve vztahu blízkost a stmelující sílu, prohlubuje lásku a harmonii a rovnováhu v každém člověku i mezi dvěma milenci. Je lékem pro dlouhotrvající vztahy, kde možná vznikla propast. Je krásný pro vztahy, které si touží prohloubit lásku a povznést ji do vyšších stavů – spojit se s tím Nejvyšším a vytvořit duchovní pouto, které naplní lidskou potřebu spojení a páru dodá omlazující energii.

Vědí to už Tisíce lidí

Large Group of Business People Meeting Together at the Conference Call

I my oba dva víme, že když milenci v sexu zpomalí a vychutnávají si každý přítomný okamžik, prožívají   plné uvědomění si, je toto prožívání smyslnější, jemnější, citlivější a přináší více vnitřního naplnění. Milenci se cítí naplnění láskou, cítí se silnější a svobodnější jako pár a také jako jedinci. Milování nevnímají jako sexuální tělocvik ani nějaké přemítání o duchovnu,ale jako výživu pro své tělo, mysl i duši.

 

Najděte klíče k….

klíče k vědomému milování

Vědomé milování otevírá brány jak projít z fyzického prožitku do duchovního a naplňujícího prožívání, k posílení imunitního systému, zvýšení vitality, tvořivosti ,harmonii, vitalitě a lásce. Klíče, které vám nabízí „Vědomé milování“ promění rutinní sex v krásný, prodloužený zážitek a prožitek.

Zvládnete to i vy

Vědomé milování je snadné a přirozené, vede k transformaci sexuálního života. Stanete se objevitelem svého vnitřního světa. V určitém smyslu budete zkoumat a objevovat, budete se odnaučovat tomu, co jsme všichni zdědili a objevovat to, co je pro vás pravdivé a skutečné.

Nezaměřujte se na to, co děláte, ale objevujte,  jak to dělat.

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..