Cesta k sobě:

 milovat se a přijímat

=
oživení a zlepšení

vztahů 

Vstup do členské sekce

E - book - zdarma     

 Ztráta práce mne přivedla ke štěstí
 aneb
 Deset klíčů k radosti ze života

Odebrat zde       ⇒


Pravidelně pořádáme kurzy a semináře inspirované učením moudrých, šťastných, otevřených a celistvých lidí.

Pro jednotlivce, páry i skupiny. Jednotlivé kurzy jsou zaměřeny na různá témata. Něco však mají společného. Vedou nás k vlastní přirozenosti, rozvíjejí štěstí, otevřenosti, zlepšují zdraví a vedou k naplňujícímu radostnějšímu životu.

Kurzy jsou pořádané v menším počtu. Maximum 12 lidí.

Přijedeme i do vašeho města. Stačí zavolat a domluvíme se.

Získáte

♣ jiný pohled na
   intimitu a sexualitu
♣ porozumění v rozdílnosti
    vnímání
    a chápání mužů a žen
♣ pochopení emocí a pocitů,
   pozitivních i negativních
♣ naučíte se, jak zvládat 
   nepříjemné situace, 
   jak jim předcházet
   a jak se s nimi vyrovnat

Otevřít už musíš sám


Jaký seminář zvolit?

Každý z kurzů obohatí váš vlastní život a život vašich blízkých.

Učíme se sedět, lézt, chodit a mluvit. Tak se učíme vnímat svou intimitu a sexualitu, reakce těla a srdce. Škola Tantra masáží je zde pro každého, kdo si touží obohatit svůj (nejen svůj) život krásou, jemností, pochopením a láskou. 

Najdete zde postupně seřazené všechny plánované kurzy, odpolední setkání a slovanské svátky. Některé jsou víkendové, jiné zase jednodenní nebo večerní. Každý kurz mě osobně velmi obohatil a věřím, že i tebe. Jistě si vybereš.

Jednodenní setkání, která se většinou konají na zahradě a v Teepee. Jsou zaměřené pro odhalování své vlastní podstaty a poznání sama sebe. Vedou ke svobodě a naplnění. Pro jednotlivce i páry.

Někdy potřebujeme delší čas k hlubšímu poznání a pochopení. 

Pojďme společně oslavovat svátky našich předků. Miluji tyto svátky.  

 Přínos ze seminářů pro váš život

♣  rozvíjejí ve vás lásku k sobě i k ostatním
♣  pomohou vám oprostit se od toku myšlenek
♣  zdravě posílí vaši sexualitu a intimní život
♣  získání sebedůvěry a vnitřní síly k překonávání
    překážek
♣  harmonizují partnerské vztahy 
♣  krásnější vztahy s dětmi
♣  sdílení v upřímnosti a otevřenosti
♣  zdraví a krásu
♣ život se stane plnější, krásnější a hodnotnější

Najdete odpovědi na otázky

♣   Kdo jsem
♣   Kam směřuji
♣   Jaké jsou mé dary druhým lidem a světu

Kratičké učení i mučení při kurzu
"Umění doteků".


 

"Tak jako život pochází ze sexu,

tak úcta k lidskému životu vychází z úcty k sexu"

 


Můžete obdarovat ty, které nosíte ve svém  srdci 
Dárkovým poukazem na jakýkoliv seminář.

Platnost poukazu je jeden rok.

Proč budete nadšení tak jako my?

Naplníte své tělo, mysl i srdce láskou k sobě i k ostatním. Zbavíte se stresu a nepotřebných myšlenek. Vnitřní síla a energie posílí vaší sexualitu se kterou  se naučíte pracovat. Vaše partnerské vztahy se zlepší a budou krásnější, prohloubí se intimita a všední život bude prostě fajn.

... dále...
více radosti a tance, zpěvu a úsměvu, pochopení a intimity, vroucí lásky a naplnění. Získáte mnoho nových životních zkušeností, které vám již nikdo nikdy nevezme. Vaše poznání obohatí také vaše blízké.

Ahoj Adriáno, konečně jsem se dostala k psaní....chtěla bych poděkovat za kurz tantry, bylo to pro mě něco nového, některé věci nepoznané, poučné i když ze začátku jsem se mocccc styděla ( a občas i během dalších vyučovacích hodin...., ale zlepšuji se... hi hi) bojovala jsem sama ze sebou a svou stydlivostí , ale jsem přeštastná, že jsem tento kurz absolvovala. Posunulo to mě to zase o kus dál, pochopila některé další věci , posílila svou důvěru a hlavně našla sama sebe, probudila lásku k sobě a svému tělu. Děkuji za krásné chvíle, které jsme měli i v rozverném duchu a chvilky napětí se zlehčili humorem. Jsi skvělá žena, matka, maserka i lektorka a já děkuji , že jsi vstoupila do mého života, velmi si toho vážím a děkuji za to ,, ŽE JSI,, ...... Ráda bych se naučila víc..........., říkala jsem si , že se už známe a mé stydění je u vas částěčně překonáno, také ti důvěřuji, myslíš, že bys byla ochotna mě zasvětit do těchto tajů více? , snad není muj dotaz troufalý........ co myslíš ? Chtěla bych pro svůj soukromý život rozvinout i tuto stránku a při zkouškách jsem viděla, že víš kam sáhnout.... to je poklona, protože je vidět, že svou práci miluješ..... Ajinko ještě jednou děkuji za vše jsi úžasná bytost, bylo mi s vámi moc fajn a je mi po vás smutno, budu se těšit na shledání s tebou a Ajkou ml. , mám vás ráda♥ , přeji pěkný den. Lenka H., Nový Jičín

Lenka

..... napsali nám účastníci kurzů

Ahoj Aďo. Mockrát děkujeme za krásný víkend s tantrou pro páry. Mysleli jsme, že o sexu víme vše. Ale poznali jsme, že víme velmi málo. Fakt, je, že v dnešní době jsme plni spěchu a tak vypadal i náš sexuální život. O víkendu jsme oba pochopili, že si vždy musíme dopřát jen to nejlepší s největší pozorností. Ještě jednou opravdu moc děkujeme, že jsi nás navedla na jiný úhel pohledu jak na sebe sama, tak na to, jak se dívat na sebe jako na pár. Taky bylo moc fajn vysvětlení rozdílů mezi mužskou a ženskou energií, fakticky jsme se nasmály a vzpomínáme na tyto chvíle. jo a Jirka některé tvé výroky rád používá, zvláště na adresu žen. Děkujeme a úžívej si sluníčka. Jana a Jirka Novákovi, Litomyšl

Jana, Jirka

Toužíte se na něco zeptat? Neváhejte a napište. Velmi rádi odpovíme.

Dejte nám jen čas, někdy máme celý den již naplánovaný a odpovíme vám až večer nebo druhý den ráno. Děkuji za pochopení. Přejeme krásné dny. Adriána Kučková a René Manthee.


Kdo vás bude provázet?

Lektorkou je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje tantra masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá jí vše, co obohacuje její život – práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli….Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství.  
Vnáší do vašeho života nový pohled na sexualitu, intimitu, partnerský život a osobní rozvoj. Vede kurzy a semináře pro jednotlivce i skupiny. Její přední učitelé jsou Denisa Palečková a Richard Vojík, mistr Osho, David Deida, Margo Anand, Miranda Gray aj. Tyto zkušenosti ráda předává těm, kteří chtějí. 
Při seminářích jí doprovází a pomáhá  René  –  stavitel bazénů, masér a znalec v oboru čínské medicíny.


Lidi, které doporučujeme a máme odzkoušené jejich služby.

Kosmetika -Katka

Krásné fotky

Eterická víla

Výcvik pejsků

Svobodný vysílač

Pár obrázků je použito z pixabay.com/cs/.  
Mockrát děkuji všem lidem, kteří vkládají vlastní obrázky a my ostatní je můžeme používat zdarma.