Zdravá krásná žena je….

Zdravá krásná žena je šťastná žena.

Zdravá – žena, která plně vnímá a přijímá své tělo.
Krásná – každá žena, která zná svou vnitřní hodnotu.
Šťastná – žena, která miluje své tělo, jaké je v danou chvíli, uvědomuje si svou vnitřní krásu a nestydí se za svou lásku. Šťastná ta, která ví, že tělo, mysl, duch i duše je jednota.

Zdravá žena

Mnoho žen jít „zdravou“ stravu, sem tam nějaký vitamín a starost o svůj zevnějšek, jaký má účes, jaké šaty či boty, k tomu doladit kabelku, oční stíny a rtěnku. To je pěkné, doladit a podtrhnout svou krásu je lepší než úplně na sebe zanevřít.  Jenže kromě vnější krásy máme také tělesnou (tělo je náš chrám) a vnitřní krásu, tou je krása pěkný chodidel, příjemný pot, hebká pokožka, a hlavně krásnou a voňavou, vášnivou a zdravou jóni.

Možná si říkáte, že jóni (vagína) patří do oblasti sexuality a sexualita je přeci „špatná“. Možná to neříkáte nahlas, ale někde v podvědomí to má mnoho a mnoho žen. Není to proto, že by to tak chtěly, ale naučili nás to.

 • Tam si nesahej
 • Neprožívej
 • Žena je hříšná
 • Ber antikoncepci
 • Umrtvíme tkáně jóni, když sex bolí
 • Kup si v lékárně Canesten

Víte, když někde zahlédnu, jak naši odborníci léčí ženin poklad, její Lotosový květ, tak je mi z toho špatně. Když něco bolí – vypálíme to, zmrazíme a hotovo. Na všechny problémy si kupte Canesten a budete v pořádku. Jestli jsem se někoho dotkla, tak se omlouvám. Věřím, že ženy jsou inteligentnější a nevěří těmto žvástům. Musela jsem to dát ze sebe ven, protože je mi moc líto, těch krásek, které těmto reklamám věří. Některé nějaká tableta může pomoci, ale ne všem a umrtvovat tkáně jóni znamená zabít živost, vášeň a život.
Věřím v inteligenci žen a také vím, že jsou zmatené a mnohdy nevědí, jak pečovat o své pohlavní orgány a proč.

Krásná žena

Má se žena starat o svou vagínu? Má a musí.

Proč mít zdravou jóni?

Každá žena vědomě či nevědomě ví, že skrze vagínu může prožívat mnoho slasti, radosti a vášně. Tato vášeň nám dává pocity lásky (přijímání i dávání), blízkosti, více pochopení a více tvořivosti, protože její uspokojení v intimních chvílích se odráží v jejím každodenním životě.
Díky výchově a rychlosti dnešní doby je mnoho žen odpojeno od své jóni, od svého Lotosového květu.
Nesmíš, fuj, honem rychle, nesmí nás slyšet – intimní život se stává rychlý, drsný, zraňující a sportovním výkonem, a ne slastí a naplněním lásky.

Žena ve svém nitru cítí a ví, že to není v pořádku, že takhle to nechce, že si zaslouží více pozornosti, jemnosti a lásky a úcty. Přesto se mnoho žen spokojí s tím, co mají dnes a její vagína se uzavírá a volá o pomoc tím, že onemocní. Věřím tomu, že každý problém, který ženu trápí v intimní oblasti – výtoky, záněty, cysty, bolestivá menstruace, aj. jsou pláčem její dělohy.
Když hovořím o jóni, myslím tím ženiny pohlavní orgány a tím není jen vagína, ale také vaječníky, močový měchýř, ledviny, konečník a děloha. Děloha je největším darem. V ní má žena ukrytou veškerou moc. A když vagínu nechává plakat a nevšímá si jí, nechává jí zneužívat stále a stále, pak jednou musí přijít den, kdy ona sama řekne stop, již nechci a dá to ženě najevo.

Když není žena upřímná ke svým pocitům a emocím, když neumí dát partnerovi najevo to, co nechce a to, po čem touží, pak její srdce napoví jóni a uzavře jí.

Šťastná žena

Přirozenost

Ženina přirozenost je přijímat a dávat lásku ze všech možných směrů.  Aby tomu tak mohlo být, potřebuje mít citlivé a zdravé tělo i duši. Ženy potřebují zvýšit vlastní citlivost celého těla, ukotvení se ve svém středu, najít sebedůvěru, plně se otevřít a s důvěrou se odevzdat. Ne rychlý sex, ne silnější stimulaci, ne tablety, ne umrtvení, ne utrpění, ale UZDRAVENÍ.

Navrácení zdraví

Žena si v mnohém může pomoci sama:

 • Začít naslouchat svému tělu
 • Začít naslouchat své vagíně jako moudré bytosti
 • Nemít sex, který nechce
 • Znát svoje přání a hranice, co ano a co ne
 • Uzdravit svou mysl
 • Změnit nějaké názory a staré vzorce
 • Pečovat o své tělo a vagínu

Mnohé zvládne žena sama, ale občas potřebuje pomoc druhého člověka. Nějaké ty návody, podívat se na věci z jiného úhlu, podporu ve změnách. V přímém léčení vagíny od traumat, bolesti, emocí a obrnění, které uzavírá prožívání a potěšení z vlastní sexuality a vášně, může žena využít velmi krásnou, jemnou techniku „Vaginální mapování“. Při této terapii se žena vědomě propojuje se svými pocity, které jsou nashromážděné v intimní oblasti, citlivost těla se probouzí a léčení duše přichází. Je to jedna z nejúžasnějších technik, která odstraňuje uzavřenost a ženě navrací její sílu, citlivost a lásku. Vaginální mapování je detoxikace těla i mysli uvnitř nás.

Teď, když víme, proč je třeba se starat o svou čistotu jóni, můžeme si uvědomit co změnit. A když se začneme chovat k tělu i pohlavním orgánům s úctou, pak se začíná měnit celý náš život.

 • Uvědomujeme si sebe sama
 • Probouzíme paměť těla, myli a ducha
 • Navracíme si sebevědomí
 • Stáváme se probuzenou ŽENOU
 • Jsme ukotvené ve svém středu
 • Hluboce si uvědomujeme, že sexualita je přirozenou součástí našeho života
 • Víme, že když žijeme svou sexualitu s radostí a zdravě, pozitivně posilujeme další stránky života

Ještě se chci jemně zmínit, že moudré (šamanismus, tao, tantry, reiki ..)  učení říká, že to, co vyléčíme sami v sobě, léčíme taktéž v generacích před námi a generacích po nás. Proto by měl být osobní rozvoj a čistota důležitou složkou našeho života. Neděláme to jen pro sama sebe, ale také pro ty, vedle nás a po nás. Může být žena opravdu šťastná? Může a jak se dovíte 16.8. na glogu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..