Žena a její cyklus

Cykličnost ženy

beautiful woman night fairy on moon, in sky, in clouds. In red dress. Illustration

Každá žena prochází každý měsíc svým cyklem (měsíční hodiny, menstruace, čištění). Všechny fáze o kterých si přečtete se jemně prolínají.
Většinou ženy vnímají pouze část, která je zaměřena na krvácení. Zbytek měsíčního cyklu si ani neuvědomují. Krvácení trvá přibližně týden a co zbylé dny v měsíci?

Hned si je zhruba objasníme.

Měsíc trvá přibližně 4týdny.

1 týden – žena krvácí

– čistí své tělo i mysl od minulých prožitků a zážitků. Této fázi se také říká „ žena babizna“. Babizna neboli baba je velmi moudrá a zkušená žena. V této fázi je žena velmi citlivá na jakýkoli podnět. Je napojena na svou intuici, vnímá i ty nejjemnější vibrace. Touží být sama a přemýšlet o životě, plánuje nové projekty a přicházejí jí různé odpovědi na její vnitřní otázky.

2 týden – žena po menstruaci

je plná života a síly. Tuto fázi můžeme nazývat také, že žena se stává „pannou“. Žena je znovuzrozena, plná odhodlání jít si za svými sny a plnit svá přání. Je schopna hodně pracovat a myšlení má spíše mužské. Chce chodit do společnosti, plánovat a tvořit a stává se malou koketou – je svůdná.

3 týden – žena v ovulaci

– je připravena stát se „matkou“. V těchto dnech je žena velmi krásná. Jsou to dny, kdy její vajíčko čeká na oplodnění. Její srdce i náruč jsou otevřeny, potřebuji lásku dávat i přijímat. Žena touží sebe i ostatní chránit, opečovávat a všem pomáhat.

4 týden – žena po ovulaci

– můžete zaslechnout také název pro ženu – „čarodějka“. Žena se napojuje na svou vnitřní sílu, její emoce jsou velmi vrtkavé. Stahuje spíš do ústraní, vše ji rozčiluje. Má potřebu dokončovat rozdělané věci.

Beautiful naked girl in a colorful background

Cyklus, měsíc, rok

Měsíční cyklus ženy si můžete více uvědomit, když se podíváte na roční období- jaro, léto, podzim, zima, která se střídají, jsou také čtyři. I cyklus luny – měsíce, má 4 fáze a žena je velmi úzce spojena s lunou. I život člověka je zajímavý – dětství, dospívání, dospělost, stáří.
 Všechny fáze se jemně prolínají. Jedna fáze trvá přibližně týden, ale není to přesně dáno. Muž by měl být pozorný a vnímat přechody z jedné fáze do druhé. Žena by mu měla být nápomocná.
  I pro muže
Když znáte cykličnost žen, jejich pocity, sílu a nálady, v mnohém ji pomůžete a projevíte tím svou lásku k ní. Váš vzájemný vztah se bude prohlubovat, hádky nebudou nutné. Láska a pochopení prozáří i váš domov.

Více k jednotlivým fázím – zde

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..